SESTAVA KOLA - 23.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2014-2015

Datum kola: 26.04.2015

0

Také ve 23. kole jsme vybrali sestavu kola. O víkendu příliš branek nepadalo. Dvakrát do soupeřovy sítě mířil jen Nedorost z Ostré. I on se vešel do sestavy kola. Po zásluze v ní má dva hráče jeden z favoritu krajského přeboru Suchdol. Suchdolští totiž dokázali zvítězit v Rejšicích, které hrají na jaře velmi dobrý fotbal. Tatkéž dva hráče má v setavě kola i Nymburk, porazil první Ováčry a SK Rakovník s Dobříší, oba tyto týmy dokázaly výrazně své soupeře přehrát.

Zkušený brankář David Čižinský byl oporou svého týmu v Rejšicích, kde Suchdolští dokázali zvítězit 2:1 a určitě tak promluví o postup do divize. Do sestavy kola se dostal i Čižinského spoluhráč Tomáš Dudla. Exligový Marek Nikl vstřelil z postu stopera důležitou první branku Dobříše proti Jílovišti. Domácí zlomili odpor houževnatého soupeře a dokráčeli k výhře 3:0. Také František Farkaš z Nymburka již má něco odehráno. Nyní se podílel na výhře svého týmu proti prvnímu týmu z Ovčár. Ostré se na jaře příliš nedaří, nyní ale ve svém hájemství porazila zachraňující se Vraný. Do sestavy kola je vybrán obránce Radek Šulc, který si zahrál vyšší soutěž v Ovčárech či v Zápech.

Velkou měrou se na výhře ostré podílel záložník Jakub Nedorost, autor dvou branek. Právě on je horkým kandidátem na hráče kola. Tomáš Mates z SK Rakovník byl na hřišti hodně vidět, vstřelil jednu branku a pomohl porazit Semice. Dravý Jakub Sklenka z téhož týmu se podílel na cenné výhře velmi pěknou gólovou asistencí. Urostlý Robert Talůžek vstřelil v nastaveném čase poslední gól Dobříše, po delší pauze velmi pomáhá svému týmu ke zlepšeným výkonům. Záložník Petr Pešek načal již ve 4. minutě Spartak Příbram brankou. Jeho Sedlčany to ale v Příbrami neměly vůbec jednoduché, nakonec zvítězily 2:1. Útočník Matěj Peterka je typ gólového zabijáka. V poslední minutě první půle vstřelil jedinou branku Nymburka v zápase proti zkušeným Ovčárům.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.04.2015 12:00 do 28.04.2015 23:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)