2. Liga
2023-2024
-
Jihlava - Opava 67-33-0 % 2:1 (0:0) 21.07. 18:00 -
Chrudim - Líšeň 25-25-50 % 0:0 (0:0) 22.07. 10:15 -
Vyškov - Příbram 50-0-50 % 2:1 (1:0) 22.07. 10:15 -
Sparta B - Dukla 29-14-57 % 1:4 (0:2) 23.07. 10:30 -
Varnsdorf - Sigma B 72-14-14 % 1:1 (1:1) 23.07. 17:00 -
Brno - Vlašim 100-0-0 % 1:1 (0:0) 24.07. 17:30 -
Prostějov - Žižkov 25-25-50 % 2:1 (1:1) 22.07. 10:30 -
Táborsko - Kroměříž 100-0-0 % 1:0 (1:0) 22.07. 17:00
-
Dukla - Vyškov 67-0-33 % 2:4 (1:2) 28.07. 17:15 -
Opava - Varnsdorf 67-0-33 % 1:0 (0:0) 28.07. 18:00 -
Táborsko - Sparta B 100-0-0 % 1:0 (1:0) 28.07. 18:00 -
Líšeň - Jihlava 72-14-14 % 1:2 (1:1) 29.07. 17:00 -
Vlašim - Chrudim 100-0-0 % 1:1 (1:0) 29.07. 17:00 -
Sigma B - Brno 14-0-86 % 1:2 (1:1) 30.07. 17:00 -
Kroměříž - Prostějov 57-43-0 % 3:0 (0:0) 29.07. 17:00 -
Žižkov - Příbram 43-14-43 % 2:3 (2:2) 30.07. 10:15
-
Prostějov - Sparta B 71-0-29 % 3:3 (1:2) 02.08. 17:00 -
Brno - Dukla 100-0-0 % 0:2 (0:1) 02.08. 18:00 -
Příbram - Opava 71-29-0 % 1:0 (0:0) 02.08. 18:00 -
Varnsdorf - Vlašim 86-0-14 % 3:3 (2:1) 02.08. 18:00 -
Chrudim - Táborsko 0-43-57 % 0:3 (0:1) 02.08. 18:00 -
Jihlava - Sigma B 100-0-0 % 6:3 (3:2) 02.08. 18:00 -
Vyškov - Kroměříž 100-0-0 % 5:1 (2:0) 02.08. 18:00 -
Žižkov - Líšeň 14-0-86 % 3:1 (0:1) 02.08. 18:00
-
Líšeň - Příbram 40-0-60 % 2:0 (1:0) 05.08. 17:00 -
Vlašim - Vyškov 40-20-40 % 1:1 (1:0) 05.08. 17:00 -
Táborsko - Brno 80-20-0 % 2:1 (1:0) 05.08. 17:00 -
Sigma B - Prostějov 40-0-60 % 1:1 (0:1) 06.08. 10:15 -
Sparta B - Chrudim 80-0-20 % 2:0 (1:0) 06.08. 10:30 -
Dukla - Varnsdorf 100-0-0 % 4:3 (4:1) 06.08. 17:00 -
Kroměříž - Jihlava 40-0-60 % 1:1 (0:1) 05.08. 17:00 -
Opava - Žižkov 80-20-0 % 3:3 (2:0) 05.08. 18:00
-
Opava - Líšeň 64-9-27 % 2:0 (1:0) 11.08. 17:30 -
Vyškov - Sigma B 91-9-0 % 1:0 (1:0) 14.08. 17:30 -
Prostějov - Vlašim 46-36-18 % 0:1 (0:1) 12.08. 10:30 -
Brno - Chrudim 91-0-9 % 4:1 (2:0) 12.08. 17:00 -
Jihlava - Táborsko 18-55-27 % 3:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Varnsdorf - Sparta B 64-0-36 % 2:2 (0:2) 13.08. 17:00 -
Příbram - Kroměříž 100-0-0 % 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Žižkov - Dukla 18-9-73 % 1:5 (1:2) 14.08. 17:30
-
Chrudim - Prostějov 58-17-25 % 6:2 (2:1) 19.08. 10:15 -
Dukla - Jihlava 67-8-25 % 1:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Táborsko - Vyškov 42-50-8 % 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Vlašim - Příbram 67-25-8 % 3:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Líšeň - Varnsdorf 84-8-8 % 2:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Sparta B - Brno 27-27-46 % 1:2 (1:0) 18.08. 17:45 -
Sigma B - Žižkov 66-17-17 % 0:2 (0:1) 19.08. 10:15 -
Kroměříž - Opava 25-42-33 % 0:1 (0:1) 19.08. 17:00
-
Opava - Sigma B 78-11-11 % 1:2 (0:1) 25.08. 17:30 -
Jihlava - Chrudim 90-0-10 % 3:3 (2:2) 25.08. 18:00 -
Příbram - Dukla 10-0-90 % 0:0 (0:0) 25.08. 18:00 -
Vyškov - Sparta B 100-0-0 % 3:1 (0:1) 26.08. 10:15 -
Prostějov - Brno 20-10-70 % 0:1 (0:0) 26.08. 10:30 -
Varnsdorf - Táborsko 70-10-20 % 0:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Líšeň - Kroměříž 70-30-0 % 1:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Žižkov - Vlašim 50-10-40 % 0:1 (0:0) 27.08. 10:15
-
Chrudim - Vyškov 27-7-66 % 2:1 (0:1) 02.09. 10:15 -
Dukla - Líšeň 86-7-7 % 0:0 (0:0) 02.09. 14:00 -
Vlašim - Jihlava 13-38-49 % 1:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Táborsko - Prostějov 93-7-0 % 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Brno - Varnsdorf 100-0-0 % 1:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Sigma B - Příbram 27-20-53 % 2:1 (1:0) 03.09. 10:15 -
Sparta B - Opava 56-13-31 % 0:0 (0:0) 03.09. 10:15 -
Kroměříž - Žižkov 60-7-33 % 1:0 (0:0) 02.09. 17:00
-
Opava - Dukla 13-33-54 % 1:0 (0:0) 15.09. 17:30 -
Jihlava - Brno 21-14-65 % 0:1 (0:0) 15.09. 17:00 -
Příbram - Sparta B 54-13-33 % 2:1 (1:0) 15.09. 18:00 -
Vyškov - Prostějov 93-7-0 % 4:3 (2:2) 16.09. 10:15 -
Líšeň - Vlašim 46-27-27 % 2:2 (1:1) 16.09. 16:30 -
Varnsdorf - Chrudim 60-20-20 % 3:3 (1:1) 17.09. 16:30 -
Kroměříž - Sigma B 74-13-13 % 1:2 (0:1) 16.09. 16:30 -
Žižkov - Táborsko 40-7-53 % 4:1 (1:1) 17.09. 10:15
-
Prostějov - Varnsdorf 50-36-14 % 1:0 (1:0) 23.09. 10:30 -
Táborsko - Příbram 54-38-8 % 0:1 (0:0) 22.09. 16:30 -
Vlašim - Opava 50-25-25 % 1:1 (0:1) 23.09. 16:30 -
Brno - Vyškov 81-19-0 % 0:1 (0:1) 23.09. 17:00 -
Sigma B - Líšeň 25-44-31 % 0:1 (0:0) 24.09. 10:15 -
Sparta B - Jihlava 50-31-19 % 2:1 (0:1) 24.09. 10:30 -
Chrudim - Žižkov 65-14-21 % 2:2 (1:1) 23.09. 10:15 -
Dukla - Kroměříž 100-0-0 % 3:1 (2:0) 23.09. 14:00
-
Příbram - Chrudim 87-13-0 % 2:1 (1:1) 29.09. 18:00 -
Jihlava - Prostějov 86-7-7 % 2:1 (0:1) 01.10. 17:00 -
Opava - Brno 21-21-58 % 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Líšeň - Táborsko 79-21-0 % 0:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Varnsdorf - Vyškov 7-0-93 % 1:1 (0:0) 01.10. 16:00 -
Sigma B - Dukla 14-7-79 % 0:1 (0:0) 02.10. 17:30 -
Kroměříž - Vlašim 14-29-57 % 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Žižkov - Sparta B 50-36-14 % 1:1 (1:1) 01.10. 10:15
-
Chrudim - Opava 15-15-70 % 1:0 (1:0) 07.10. 10:15 -
Prostějov - Líšeň 15-8-77 % 4:2 (1:2) 07.10. 10:30 -
Táborsko - Sigma B 92-8-0 % 6:2 (4:0) 07.10. 16:00 -
Vlašim - Dukla 15-8-77 % 3:2 (2:0) 07.10. 16:00 -
Brno - Příbram 78-0-22 % 0:1 (0:1) 06.10. 17:30 -
Varnsdorf - Jihlava 38-15-47 % 3:3 (1:2) 08.10. 16:00 -
Vyškov - Žižkov 77-15-8 % 2:0 (0:0) 07.10. 10:15 -
Sparta B - Kroměříž 62-23-15 % 1:1 (0:0) 08.10. 10:30
-
Příbram - Prostějov 93-7-0 % 1:0 (0:0) 20.10. 18:00 -
Jihlava - Vyškov 13-33-54 % 0:1 (0:0) 20.10. 17:00 -
Dukla - Chrudim 100-0-0 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:00 -
Opava - Táborsko 80-7-13 % 0:1 (0:0) 21.10. 15:00 -
Líšeň - Sparta B 88-6-6 % 4:2 (3:0) 21.10. 15:30 -
Sigma B - Vlašim 33-27-40 % 1:0 (1:0) 22.10. 10:15 -
Kroměříž - Varnsdorf 60-27-13 % 1:2 (0:0) 21.10. 15:30 -
Žižkov - Brno 13-19-68 % 4:2 (3:0) 22.10. 10:15
-
Jihlava - Příbram 37-27-36 % 2:1 (1:0) 27.10. 18:00 -
Vyškov - Opava 92-8-0 % 1:3 (1:2) 28.10. 10:15 -
Prostějov - Dukla 8-23-69 % 1:2 (0:1) 28.10. 10:30 -
Táborsko - Vlašim 43-50-7 % 1:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Brno - Líšeň 64-18-18 % 3:0 (1:0) 27.10. 17:00 -
Sparta B - Sigma B 58-21-21 % 0:2 (0:0) 29.10. 10:30 -
Chrudim - Kroměříž 69-8-23 % 3:1 (3:0) 28.10. 10:15 -
Varnsdorf - Žižkov 50-14-36 % 4:2 (1:1) 29.10. 14:30
-
Příbram - Varnsdorf 80-20-0 % 2:2 (1:1) 03.11. 17:00 -
Vlašim - Sparta B 74-13-13 % 0:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Líšeň - Vyškov 25-25-50 % 0:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Opava - Prostějov 81-13-6 % 1:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Sigma B - Chrudim 56-13-31 % 2:4 (1:1) 05.11. 10:15 -
Dukla - Táborsko 81-6-13 % 0:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Kroměříž - Brno 0-6-94 % 0:3 (0:2) 04.11. 14:00 -
Žižkov - Jihlava 68-19-13 % 0:2 (0:1) 05.11. 10:15
-
Jihlava - Líšeň 40-30-30 % 1:1 (0:0) 10.11. 17:00 -
Vyškov - Dukla 43-36-21 % 2:0 (2:0) 11.11. 10:15 -
Chrudim - Vlašim 58-21-21 % 1:0 (1:0) 11.11. 10:15 -
Brno - Sigma B 100-0-0 % 0:1 (0:0) 11.11. 15:00 -
Sparta B - Táborsko 21-21-58 % 2:1 (1:0) 12.11. 10:30 -
Varnsdorf - Opava 50-29-21 % 2:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Příbram - Žižkov 70-20-10 % 1:0 (0:0) 10.11. 18:00 -
Prostějov - Kroměříž 72-21-7 % 0:1 (0:1) 11.11. 10:30
-
Sparta B - Prostějov 86-0-14 % 4:0 (2:0) 03.03. 10:30 -
Opava - Příbram 62-15-23 % 1:0 (1:0) 01.03. 18:00 -
Dukla - Brno 72-14-14 % 3:3 (1:2) 02.03. 14:00 -
Sigma B - Jihlava 8-31-61 % 3:0 (1:0) 04.03. 16:00 -
Táborsko - Chrudim 93-7-0 % 0:0 (0:0) 02.03. 14:30 -
Vlašim - Varnsdorf 86-14-0 % 0:0 (0:0) 02.03. 17:00 -
Kroměříž - Vyškov 0-7-93 % 1:0 (0:0) 02.03. 14:30 -
Líšeň - Žižkov 79-14-7 % 0:1 (0:0) 02.03. 14:30
-
Vyškov - Vlašim 83-17-0 % 2:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Chrudim - Sparta B 17-25-58 % 0:2 (0:1) 09.03. 10:15 -
Prostějov - Sigma B 25-50-25 % 2:0 (2:0) 09.03. 10:30 -
Příbram - Líšeň 92-8-0 % 0:1 (0:1) 08.03. 18:00 -
Varnsdorf - Dukla 0-17-83 % 0:1 (0:0) 10.03. 14:30 -
Brno - Táborsko 92-0-8 % 0:0 (0:0) 09.03. 18:00 -
Žižkov - Opava 41-17-42 % 1:1 (1:0) 10.03. 10:15 -
Jihlava - Kroměříž 75-17-8 % 0:0 (0:0) 10.03. 15:30
-
Sparta B - Varnsdorf 86-7-7 % 1:2 (0:2) 17.03. 10:30 -
Chrudim - Brno 7-7-86 % 3:1 (1:0) 16.03. 10:15 -
Líšeň - Opava 36-43-21 % 3:0 (0:0) 16.03. 15:00 -
Vlašim - Prostějov 80-20-0 % 2:1 (0:0) 15.03. 18:00 -
Táborsko - Jihlava 50-43-7 % 2:1 (0:1) 16.03. 15:00 -
Sigma B - Vyškov 30-30-40 % 1:0 (0:0) 15.03. 17:00 -
Kroměříž - Příbram 42-29-29 % 0:2 (0:0) 16.03. 15:00 -
Dukla - Žižkov 86-14-0 % 1:0 (0:0) 16.03. 14:00
-
Vyškov - Táborsko 29-50-21 % 30.03. 10:15 -
Jihlava - Dukla 7-21-72 % 29.03. 18:00 -
Prostějov - Chrudim 36-21-43 % 30.03. 10:30 -
Příbram - Vlašim 72-14-14 % 29.03. 18:00 -
Varnsdorf - Líšeň 56-33-11 % -:- (-:-) 27.03. 15:00 -
Brno - Sparta B 86-7-7 % 29.03. 18:00 -
Žižkov - Sigma B 50-43-7 % 31.03. 10:15 -
Opava - Kroměříž 100-0-0 % 29.03. 18:00
-
Brno - Prostějov -:- (-:-) 06.04. 18:00 -
Sparta B - Vyškov -:- (-:-) 07.04. 10:30 -
Chrudim - Jihlava -:- (-:-) 06.04. 10:15 -
Dukla - Příbram -:- (-:-) 06.04. 14:00 -
Táborsko - Varnsdorf -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Sigma B - Opava -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Kroměříž - Líšeň -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Vlašim - Žižkov -:- (-:-) 05.04. 18:00
-
Vyškov - Chrudim -:- (-:-) 13.04. 10:15 -
Líšeň - Dukla -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Opava - Sparta B -:- (-:-) 12.04. 18:00 -
Jihlava - Vlašim -:- (-:-) 12.04. 18:00 -
Prostějov - Táborsko -:- (-:-) 13.04. 10:30 -
Příbram - Sigma B -:- (-:-) 12.04. 18:00 -
Varnsdorf - Brno -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Žižkov - Kroměříž -:- (-:-) 14.04. 10:15
-
Sparta B - Příbram -:- (-:-) 17.04. 17:00 -
Prostějov - Vyškov -:- (-:-) 17.04. 16:30 -
Brno - Jihlava -:- (-:-) 17.04. 18:00 -
Vlašim - Líšeň -:- (-:-) 17.04. 18:00 -
Chrudim - Varnsdorf -:- (-:-) 17.04. 17:00 -
Dukla - Opava -:- (-:-) 17.04. 17:00 -
Sigma B - Kroměříž -:- (-:-) 17.04. 17:00 -
Táborsko - Žižkov -:- (-:-) 17.04. 17:00
-
Líšeň - Sigma B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Vyškov - Brno -:- (-:-) 20.04. 10:15 -
Opava - Vlašim -:- (-:-) 20.04. 18:00 -
Jihlava - Sparta B -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Příbram - Táborsko -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Varnsdorf - Prostějov -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
Žižkov - Chrudim -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Kroměříž - Dukla -:- (-:-) 20.04. 17:00
-
Prostějov - Jihlava -:- (-:-) 27.04. 10:30 -
Brno - Opava -:- (-:-) 27.04. 18:00 -
Vyškov - Varnsdorf -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Chrudim - Příbram -:- (-:-) 27.04. 10:15 -
Dukla - Sigma B -:- (-:-) 27.04. 14:00 -
Táborsko - Líšeň -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Sparta B - Žižkov -:- (-:-) 28.04. 10:30 -
Vlašim - Kroměříž -:- (-:-) 27.04. 17:00
-
Sigma B - Táborsko -:- (-:-) 05.05. 10:15 -
Dukla - Vlašim -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Líšeň - Prostějov -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Jihlava - Varnsdorf -:- (-:-) 03.05. 18:00 -
Opava - Chrudim -:- (-:-) 03.05. 18:00 -
Příbram - Brno -:- (-:-) 03.05. 18:00 -
Žižkov - Vyškov -:- (-:-) 05.05. 10:15 -
Kroměříž - Sparta B -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Prostějov - Příbram -:- (-:-) 08.05. 10:30 -
Sparta B - Líšeň -:- (-:-) 08.05. 10:30 -
Vlašim - Sigma B -:- (-:-) 08.05. 18:00 -
Chrudim - Dukla -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Vyškov - Jihlava -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Táborsko - Opava -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Varnsdorf - Kroměříž -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Brno - Žižkov -:- (-:-) 08.05. 18:00
-
Sigma B - Sparta B -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Dukla - Prostějov -:- (-:-) 12.05. 14:00 -
Líšeň - Brno -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Vlašim - Táborsko -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Opava - Vyškov -:- (-:-) 11.05. 18:00 -
Příbram - Jihlava -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Žižkov - Varnsdorf -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Kroměříž - Chrudim -:- (-:-) 11.05. 17:00
-
Prostějov - Opava -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Varnsdorf - Příbram -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Sparta B - Vlašim -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Chrudim - Sigma B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vyškov - Líšeň -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Táborsko - Dukla -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Brno - Kroměříž -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Jihlava - Žižkov -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Sigma B - Varnsdorf -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Dukla - Sparta B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Líšeň - Chrudim -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Vlašim - Brno -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Opava - Jihlava -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Příbram - Vyškov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Žižkov - Prostějov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Kroměříž - Táborsko -:- (-:-) 25.05. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Dukla Praha | 19 | 32:20 | 37 |
2 | MFK Vyškov | 19 | 32:20 | 35 |
3 | FC MAS Táborsko | 19 | 22:16 | 31 |
4 | FK Příbram | 19 | 21:22 | 29 |
5 | FC Zbrojovka Brno | 19 | 26:23 | 27 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jakub Řezníček | 12 |
2 | David Huf | 12 |
3 | Ebrima Singhateh | 9 |
4 | Idjessi Yethro Metsoko | 9 |
5 | Filip Firbacher | 7 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | jaroslav rychal | 59 | 39,9% | 0 |
2 | Venca Likeš | 58 | 40,3% | 0 |
3 | Radek Hruška | 55 | 43,0% | 1 |
4 | Josef Paulovič | 54 | 43,5% | 0 |
5 | Ladislav Beran | 53 | 39,0% | 0 |
Nejnovější události
p. hruska 23:22 28.3.2024 Tip: výhra domácích Žižkov p. hruska 23:22 28.3.2024 Tip: výhra domácích Opava p. hruska 23:22 28.3.2024 Tip: výhra domácích Vyškov p. hruska 23:22 28.3.2024 Tip: výhra domácích Jihlava p. hruska 23:22 28.3.2024 Tip: výhra domácích Prostějov