Ústecký | Děčín | Okresní přebor
2023-2024
-
Vel. Šenov - Roma Děčín 100-0-0 % 4:3 (2:2) 27.08. 17:00 -
Krásná Lípa - Mikulášovice 100-0-0 % 4:2 (4:0) 26.08. 17:00 -
Jiříkov - Březiny 100-0-0 % 5:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
D. Poustevna - Verneřice 100-0-0 % 7:3 (5:2) 26.08. 13:00 -
H.Podluží - Union Děčín 100-0-0 % 3:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Benešov - D. Habartice 67-0-33 % 9:4 (5:3) 27.08. 17:00 -
Šluknov B - Boletice 0-0-100 % 4:0 (3:0) 27.08. 17:00
-
D. Habartice - D. Poustevna 100-0-0 % 6:1 (3:0) 02.09. 14:00 -
Jiříkov - H.Podluží 100-0-0 % 3:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Mikulášovice - Vel. Šenov 50-0-50 % 4:5 (2:1) 02.09. 17:00 -
Verneřice - Šluknov B 50-0-50 % 0:4 (0:3) 02.09. 17:00 -
Roma Děčín - Benešov 0-50-50 % 4:5 (1:5) 02.09. 17:00 -
Březiny - Boletice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Union Děčín - Krásná Lípa 0-0-100 % 2:5 (0:2) 03.09. 17:00
-
Krásná Lípa - Jiříkov 100-0-0 % 2:3p. (0:0) 09.09. 16:30 -
Vel. Šenov - Union Děčín 100-0-0 % 7:3 (4:2) 09.09. 16:30 -
Boletice - Verneřice 34-33-33 % 2:6 (0:4) 09.09. 16:30 -
D. Poustevna - Roma Děčín 67-0-33 % 2:1 (2:1) 09.09. 16:30 -
H.Podluží - Březiny 33-0-67 % 2:1 (1:0) 09.09. 16:30 -
Benešov - Mikulášovice 100-0-0 % 5:1 (3:1) 09.09. 16:30 -
Šluknov B - D. Habartice 67-0-33 % 4:2 (3:1) 10.09. 16:30
-
D. Habartice - Boletice 67-0-33 % 5:2 (1:0) 17.09. 14:00 -
Jiříkov - Vel. Šenov 67-0-33 % 8:1 (4:1) 16.09. 16:30 -
Mikulášovice - D. Poustevna 67-0-33 % 2:5 (0:3) 16.09. 16:30 -
H.Podluží - Krásná Lípa 67-0-33 % 5:3 (3:3) 16.09. 16:30 -
Roma Děčín - Šluknov B 67-0-33 % 5:2 (2:0) 16.09. 16:30 -
Březiny - Verneřice 67-0-33 % 2:2 (2:0) 16.09. 16:30 -
Union Děčín - Benešov 33-0-67 % 3:2 (2:0) 17.09. 16:30
-
Krásná Lípa - Březiny 100-0-0 % 4:1 (2:0) 23.09. 16:00 -
Boletice - Roma Děčín 33-0-67 % 0:3 (0:1) 23.09. 16:00 -
Vel. Šenov - H.Podluží 0-0-100 % 5:2 (2:0) 23.09. 16:00 -
Verneřice - D. Habartice 33-0-67 % 4:3 (2:2) 23.09. 16:00 -
D. Poustevna - Union Děčín 67-0-33 % 3:2 (2:1) 23.09. 16:00 -
Benešov - Jiříkov 100-0-0 % 3:4 (1:1) 23.09. 16:00 -
Šluknov B - Mikulášovice 100-0-0 % 5:0 (2:0) 24.09. 16:00
-
Jiříkov - D. Poustevna 67-0-33 % 5:1 (2:1) 30.09. 16:00 -
H.Podluží - Benešov 100-0-0 % 2:0 (2:0) 30.09. 16:00 -
Union Děčín - Šluknov B 33-0-67 % 1:2p. (1:1) 30.09. 16:00 -
Krásná Lípa - Vel. Šenov 100-0-0 % 2:1p. (1:0) 30.09. 16:00 -
Mikulášovice - Boletice 67-0-33 % 4:3 (1:2) 30.09. 16:00 -
Roma Děčín - Verneřice 100-0-0 % 9:0 (7:0) 30.09. 16:00 -
Březiny - D. Habartice 0-0-100 % 2:6 (1:0) 30.09. 16:00
-
D. Habartice - Roma Děčín 100-0-0 % 4:3p. (1:2) 07.10. 14:30 -
D. Poustevna - H.Podluží 33-0-67 % 1:2 (0:1) 07.10. 15:30 -
Boletice - Union Děčín 33-0-67 % 6:2 (3:1) 07.10. 15:30 -
Vel. Šenov - Březiny 100-0-0 % 5:0 (2:0) 07.10. 15:30 -
Verneřice - Mikulášovice 100-0-0 % 2:4 (1:2) 07.10. 15:30 -
Benešov - Krásná Lípa 33-0-67 % 6:5 (3:4) 07.10. 15:30 -
Šluknov B - Jiříkov 33-0-67 % 1:3 (0:2) 08.10. 15:30
-
Jiříkov - Boletice 100-0-0 % 13:1 (9:0) 14.10. 15:30 -
H.Podluží - Šluknov B 100-0-0 % 5:1 (3:1) 14.10. 15:30 -
Mikulášovice - D. Habartice 0-0-100 % 8:9 (4:6) 14.10. 15:30 -
Krásná Lípa - D. Poustevna 75-0-25 % 7:2 (4:1) 14.10. 15:30 -
Vel. Šenov - Benešov 100-0-0 % 3:4p. (1:1) 14.10. 15:30 -
Březiny - Roma Děčín 25-0-75 % 2:6 (2:2) 14.10. 15:30 -
Union Děčín - Verneřice 50-25-25 % 4:5 (2:3) 15.10. 15:30
-
D. Habartice - Union Děčín 67-0-33 % 6:1 (4:0) 21.10. 14:00 -
D. Poustevna - Vel. Šenov 0-0-100 % 2:3 (0:2) 21.10. 14:30 -
Boletice - H.Podluží 33-0-67 % 4:1 (2:1) 21.10. 14:30 -
Verneřice - Jiříkov 33-0-67 % 1:0 (0:0) 21.10. 14:00 -
Benešov - Březiny 100-0-0 % 4:5p. (2:2) 21.10. 14:30 -
Roma Děčín - Mikulášovice 100-0-0 % 3:0 kont. 22.10. 17:15 -
Šluknov B - Krásná Lípa 33-0-67 % 0:2 (0:1) 22.10. 14:30
-
Jiříkov - D. Habartice 75-0-25 % 11:3 (4:1) 28.10. 14:00 -
H.Podluží - Verneřice 75-0-25 % 4:0 (0:0) 28.10. 14:00 -
Krásná Lípa - Boletice 75-0-25 % 12:0 (6:0) 28.10. 14:00 -
Vel. Šenov - Šluknov B 75-0-25 % 3:2p. (0:1) 28.10. 14:00 -
Benešov - D. Poustevna 75-0-25 % 5:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Březiny - Mikulášovice 75-0-25 % 6:1 (4:1) 28.10. 14:00 -
Roma Děčín - Union Děčín 0-0-100 % 6:1 (0:1) 29.10. 16:00
-
Verneřice - Krásná Lípa 33-0-67 % 1:6 (0:3) 04.11. 14:00 -
D. Habartice - H.Podluží 100-0-0 % 2:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
D. Poustevna - Březiny 67-0-33 % 3:4 (3:1) 04.11. 14:00 -
Boletice - Vel. Šenov 33-0-67 % 0:4 (0:3) 05.11. 14:00 -
Mikulášovice - Union Děčín 100-0-0 % 2:1p. (0:1) 04.11. 14:00 -
Roma Děčín - Jiříkov 33-0-67 % 1:2p. (0:1) 05.11. 14:30 -
Šluknov B - Benešov 67-0-33 % 08.05. 15:00
-
Jiříkov - Mikulášovice 50-0-50 % 5:2 (3:0) 11.11. 13:30 -
D. Poustevna - Šluknov B 50-0-50 % 1:0 (0:0) 11.11. 13:30 -
H.Podluží - Roma Děčín 50-0-50 % 2:4 (1:2) 11.11. 13:30 -
Krásná Lípa - D. Habartice 100-0-0 % 3:4p. (2:2) 11.11. 13:30 -
Vel. Šenov - Verneřice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 11.11. 13:30 -
Benešov - Boletice 100-0-0 % 9:0 (2:0) 11.11. 13:30 -
Březiny - Union Děčín 50-0-50 % 1:3 (1:0) 11.11. 13:30
-
Boletice - D. Poustevna 0-0-100 % 2:1p. (1:0) 18.11. 13:00 -
Union Děčín - Jiříkov 0-0-100 % 3:2 (2:1) 16.03. 14:00 -
Mikulášovice - H.Podluží 0-0-100 % 1:3 (1:2) 18.11. 13:00 -
Verneřice - Benešov 0-0-100 % 1:8 (0:2) 18.11. 13:00 -
D. Habartice - Vel. Šenov 0-0-100 % 1:6 (0:4) 18.11. 13:00 -
Roma Děčín - Krásná Lípa 0-0-100 % 4:2 (1:1) 19.11. 13:30 -
Šluknov B - Březiny 100-0-0 % 7:4 (3:2) 19.11. 16:00
-
D. Habartice - Benešov 34-33-33 % 4:1 (1:0) 23.03. 13:00 -
Boletice - Šluknov B 67-0-33 % 2:1p. (0:1) 23.03. 15:00 -
Union Děčín - H.Podluží 67-0-33 % 2:3 (0:3) 23.03. 15:00 -
Březiny - Jiříkov 0-0-100 % 5:0 (2:0) 23.03. 15:00 -
Verneřice - D. Poustevna 34-33-33 % 2:3 (2:2) 23.03. 15:00 -
Mikulášovice - Krásná Lípa 34-33-33 % 0:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
Roma Děčín - Vel. Šenov 33-0-67 % 1:5 (0:2) 24.03. 15:00
-
Benešov - Roma Děčín 100-0-0 % 30.03. 14:00 -
Krásná Lípa - Union Děčín 100-0-0 % 30.03. 16:00 -
Vel. Šenov - Mikulášovice 100-0-0 % 30.03. 16:00 -
Boletice - Březiny 0-0-100 % 30.03. 16:00 -
H.Podluží - Jiříkov 100-0-0 % 30.03. 16:00 -
D. Poustevna - D. Habartice 0-50-50 % 30.03. 16:00 -
Šluknov B - Verneřice 100-0-0 % 31.03. 16:00
-
D. Habartice - Šluknov B -:- (-:-) 06.04. 13:00 -
Jiříkov - Krásná Lípa -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Březiny - H.Podluží -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Union Děčín - Vel. Šenov -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Verneřice - Boletice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Mikulášovice - Benešov -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Roma Děčín - D. Poustevna -:- (-:-) 06.04. 15:00
-
Benešov - Union Děčín -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Verneřice - Březiny -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Krásná Lípa - H.Podluží -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Vel. Šenov - Jiříkov -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
D. Poustevna - Mikulášovice -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Boletice - D. Habartice -:- (-:-) 13.04. 17:00 -
Šluknov B - Roma Děčín -:- (-:-) 14.04. 17:00
-
D. Habartice - Verneřice -:- (-:-) 20.04. 13:00 -
Jiříkov - Benešov -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
H.Podluží - Vel. Šenov -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Union Děčín - D. Poustevna -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Březiny - Krásná Lípa -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Mikulášovice - Šluknov B -:- (-:-) 20.04. 17:00 -
Roma Děčín - Boletice -:- (-:-) 20.04. 17:00
-
D. Habartice - Březiny -:- (-:-) 27.04. 13:00 -
D. Poustevna - Jiříkov -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Boletice - Mikulášovice -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Verneřice - Roma Děčín -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Vel. Šenov - Krásná Lípa -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Benešov - H.Podluží -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Šluknov B - Union Děčín -:- (-:-) 28.04. 17:00
-
Roma Děčín - D. Habartice -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Union Děčín - Boletice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Březiny - Vel. Šenov -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Mikulášovice - Verneřice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Krásná Lípa - Benešov -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
H.Podluží - D. Poustevna -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Jiříkov - Šluknov B -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
D. Habartice - Mikulášovice -:- (-:-) 11.05. 13:00 -
D. Poustevna - Krásná Lípa -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Boletice - Jiříkov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Verneřice - Union Děčín -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Roma Děčín - Březiny -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Benešov - Vel. Šenov -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Šluknov B - H.Podluží -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Mikulášovice - Roma Děčín -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Krásná Lípa - Šluknov B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Březiny - Benešov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Union Děčín - D. Habartice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vel. Šenov - D. Poustevna -:- (-:-) 19.05. 15:00 -
H.Podluží - Boletice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Jiříkov - Verneřice -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
D. Habartice - Jiříkov -:- (-:-) 25.05. 13:00 -
D. Poustevna - Benešov -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Boletice - Krásná Lípa -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Union Děčín - Roma Děčín -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Mikulášovice - Březiny -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Verneřice - H.Podluží -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Šluknov B - Vel. Šenov -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Benešov - Šluknov B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Krásná Lípa - Verneřice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Union Děčín - Mikulášovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vel. Šenov - Boletice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Březiny - D. Poustevna -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
H.Podluží - D. Habartice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Jiříkov - Roma Děčín -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
D. Habartice - Krásná Lípa -:- (-:-) 08.06. 13:00 -
Boletice - Benešov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Union Děčín - Březiny -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Mikulášovice - Jiříkov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Verneřice - Vel. Šenov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Roma Děčín - H.Podluží -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Šluknov B - D. Poustevna -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Benešov - Verneřice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Vel. Šenov - D. Habartice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Březiny - Šluknov B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Krásná Lípa - Roma Děčín -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
H.Podluží - Mikulášovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
D. Poustevna - Boletice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Jiříkov - Union Děčín -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Daniel Mohr (brankář Staré Křečany): "Chtěl bych se ještě vrátit do velkého fotbalu a zahrát si alespoň 3.ligu."
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 8.kolo Ústecký | Děčín | Okresní přebor | Vilém Hájek: "K fotbalu mě přivedl děda."
- Rozhovor s hráčem 6. kola pro Okresní přebor v Děčíně. David Adamec: " Rád bych se ještě podíval na fotbalový stadion Manchester United a Real Madrid. "
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | SK Velký Šenov | 14 | 53:31 | 34 |
2 | Jiříkov | 14 | 62:25 | 31 |
3 | TJ Čechie Horní Podluží | 14 | 38:27 | 30 |
4 | Krásná Lípa | 14 | 59:29 | 28 |
5 | Roma Děčín | 14 | 53:29 | 26 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jakub Jícha | 18 |
2 | Josef Hanzl | 16 |
3 | Petr Horvát | 16 |
4 | Dominik Konfršt | 15 |
5 | Radim Kolář | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 52 | 57,1% | 0 |
2 | Jiří Klik | 41 | 58,6% | 0 |
3 | Radek Hruška | 35 | 50,0% | 0 |
4 | Karel Chovánek | 10 | 71,4% | 0 |
5 | Václav Král | 6 | 85,7% | 0 |
Nejnovější události
J. Klik 10:55 27.3.2024 Tip: výhra domácích Benešov J. Klik 10:55 27.3.2024 Tip: výhra domácích Krásná Lípa J. Klik 10:55 27.3.2024 Tip: výhra domácích Vel. Šenov J. Klik 10:55 27.3.2024 Tip: výhra hostů Březiny J. Klik 10:55 27.3.2024 Tip: výhra domácích H.Podluží