Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor
2023-2024
-
Vikýřovice - Jindřichov 25-25-50 % 2:3p. (1:1) 12.08. 16:30 -
Petrov-Sob. - Leština 50-25-25 % 2:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Staré Město - Mohelnice B 50-0-50 % 5:4 (2:3) 12.08. 17:00 -
Šumperk B - Úsov 100-0-0 % 3:2p. (2:1) 13.08. 10:00 -
Jestřebí - Loštice B 100-0-0 % 4:5p. (0:3) 13.08. 15:00 -
Bratrušov - Postřelmov B 75-0-25 % 0:1 (0:1) 13.08. 17:00 -
Písařov - Juv. Mohelnice 25-0-75 % 0:3 (0:3) 13.08. 17:00
-
Úsov - Písařov 100-0-0 % 2:1 (0:1) 19.08. 15:00 -
Leština - Vikýřovice 100-0-0 % 2:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Jindřichov - Bratrušov 100-0-0 % 2:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Postřelmov B - Šumperk B 67-33-0 % 2:4 (0:2) 19.08. 16:30 -
Loštice B - Staré Město 34-33-33 % 5:1 (2:1) 20.08. 16:30 -
Juv. Mohelnice - Jestřebí 100-0-0 % 5:0 (2:0) 20.08. 16:30 -
Mohelnice B - Petrov-Sob. 67-0-33 % 3:2 (0:2) 20.08. 16:30
-
Šumperk B - Jindřichov 34-33-33 % 3:2 (2:0) 13.09. 17:00 -
Písařov - Postřelmov B 33-17-50 % 3:2 (2:1) 26.08. 16:30 -
Petrov-Sob. - Vikýřovice 100-0-0 % 2:1p. (0:1) 26.08. 16:30 -
Mohelnice B - Loštice B 34-33-33 % 3:2 (2:1) 26.08. 16:30 -
Staré Město - Juv. Mohelnice 17-0-83 % 3:2 (1:1) 26.08. 16:30 -
Jestřebí - Úsov 50-0-50 % 4:1 (2:1) 27.08. 15:00 -
Bratrušov - Leština 0-17-83 % 1:2p. (0:1) 27.08. 16:30
-
Úsov - Staré Město 0-25-75 % 2:7 (1:4) 02.09. 16:00 -
Leština - Šumperk B 25-50-25 % 3:2 (0:2) 02.09. 16:00 -
Jindřichov - Písařov 100-0-0 % 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Vikýřovice - Bratrušov 0-75-25 % 3:0 (1:0) 02.09. 16:30 -
Postřelmov B - Jestřebí 100-0-0 % 1:3 (0:2) 03.09. 16:00 -
Loštice B - Petrov-Sob. 75-0-25 % 1:4 (1:2) 03.09. 16:00 -
Juv. Mohelnice - Mohelnice B 75-25-0 % 2:1p. (1:0) 03.09. 16:00
-
Petrov-Sob. - Bratrušov 75-0-25 % 2:5 (2:1) 10.09. 14:00 -
Písařov - Leština 25-0-75 % 4:2 (3:0) 09.09. 16:00 -
Šumperk B - Vikýřovice 100-0-0 % 0:2 (0:1) 09.09. 16:00 -
Mohelnice B - Úsov 100-0-0 % 3:4p. (1:3) 09.09. 16:00 -
Jestřebí - Jindřichov 0-25-75 % 4:3 (4:1) 10.09. 15:00 -
Loštice B - Juv. Mohelnice 0-0-100 % 2:3p. (0:2) 10.09. 16:00 -
Staré Město - Postřelmov B 75-0-25 % 4:1 (2:1) 10.09. 16:00
-
Postřelmov B - Mohelnice B 0-0-100 % 3:4 (2:2) 16.09. 15:30 -
Vikýřovice - Písařov 100-0-0 % 2:1 (1:0) 16.09. 15:30 -
Jindřichov - Staré Město 0-0-100 % 3:4 (1:1) 16.09. 15:30 -
Úsov - Loštice B 100-0-0 % 3:4p. (1:1) 16.09. 15:30 -
Leština - Jestřebí 0-0-100 % 2:1p. (0:1) 16.09. 16:00 -
Juv. Mohelnice - Petrov-Sob. 100-0-0 % 2:3 (1:1) 17.09. 15:30 -
Bratrušov - Šumperk B 0-0-100 % 2:3p. (1:1) 17.09. 10:00
-
Písařov - Bratrušov 100-0-0 % 2:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Staré Město - Leština 50-50-0 % 4:3 (2:2) 23.09. 15:30 -
Petrov-Sob. - Šumperk B 100-0-0 % 0:3 (0:1) 23.09. 15:30 -
Jestřebí - Vikýřovice 50-50-0 % 0:3 (0:1) 24.09. 15:00 -
Juv. Mohelnice - Úsov 100-0-0 % 0:1 (0:0) 24.09. 15:30 -
Loštice B - Postřelmov B 100-0-0 % 1:0p. (0:0) 23.09. 10:00 -
Mohelnice B - Jindřichov 50-50-0 % 5:2 (2:0) 24.09. 15:30
-
Šumperk B - Písařov 80-0-20 % 3:1 (2:0) 30.09. 14:30 -
Jindřichov - Loštice B 100-0-0 % 3:2 (0:2) 30.09. 15:00 -
Vikýřovice - Staré Město 40-20-40 % 3:0 (3:0) 30.09. 15:00 -
Leština - Mohelnice B 80-20-0 % 1:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Úsov - Petrov-Sob. 80-20-0 % 3:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Bratrušov - Jestřebí 80-0-20 % 1:2p. (1:0) 01.10. 15:00 -
Postřelmov B - Juv. Mohelnice 0-20-80 % 1:2p. (0:0) 01.10. 15:00
-
Loštice B - Leština 100-0-0 % 2:1 (1:1) 07.10. 15:00 -
Úsov - Postřelmov B 100-0-0 % 3:4 (0:1) 07.10. 15:00 -
Petrov-Sob. - Písařov 100-0-0 % 6:3 (3:2) 07.10. 15:00 -
Staré Město - Bratrušov 100-0-0 % 5:2 (1:2) 07.10. 15:00 -
Mohelnice B - Vikýřovice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Juv. Mohelnice - Jindřichov 0-50-50 % 4:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Jestřebí - Šumperk B 100-0-0 % 1:3 (1:1) 08.10. 15:00
-
Bratrušov - Mohelnice B 0-0-100 % 3:0 (1:0) 14.10. 14:30 -
Vikýřovice - Loštice B 100-0-0 % 3:2 (1:0) 14.10. 15:00 -
Jindřichov - Úsov 100-0-0 % 7:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Postřelmov B - Petrov-Sob. 100-0-0 % 2:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Písařov - Jestřebí 100-0-0 % 4:1 (3:0) 14.10. 15:00 -
Leština - Juv. Mohelnice 0-0-100 % 6:2 (5:0) 14.10. 15:00 -
Šumperk B - Staré Město 0-100-0 % 3:2 (3:0) 15.10. 12:00
-
Loštice B - Bratrušov 100-0-0 % 2:3 (0:1) 21.10. 10:00 -
Petrov-Sob. - Jestřebí 100-0-0 % 2:1 (1:0) 21.10. 14:30 -
Úsov - Leština 33-0-67 % 0:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Juv. Mohelnice - Vikýřovice 34-33-33 % 2:1 (2:0) 22.10. 14:30 -
Postřelmov B - Jindřichov 0-33-67 % 5:0 (3:0) 22.10. 14:30 -
Staré Město - Písařov 100-0-0 % 6:3 (2:1) 22.10. 14:30 -
Mohelnice B - Šumperk B 0-0-100 % 2:1p. (0:1) 22.10. 14:30
-
Jindřichov - Petrov-Sob. 100-0-0 % 3:2 (1:2) 28.10. 14:30 -
Vikýřovice - Úsov 100-0-0 % 4:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Bratrušov - Juv. Mohelnice 34-33-33 % 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Písařov - Mohelnice B 67-0-33 % 5:2 (2:2) 28.10. 14:30 -
Leština - Postřelmov B 100-0-0 % 2:3 (0:2) 28.10. 14:30 -
Jestřebí - Staré Město 0-0-100 % 2:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Šumperk B - Loštice B 100-0-0 % 3:0 (0:0) 29.10. 14:30
-
Postřelmov B - Vikýřovice 50-0-50 % 7:1 (0:4) 04.11. 14:00 -
Jindřichov - Leština 50-50-0 % 2:1 (1:0) 04.11. 14:00 -
Úsov - Bratrušov 100-0-0 % 1:3 (1:1) 04.11. 14:00 -
Staré Město - Petrov-Sob. 100-0-0 % 7:2 (4:1) 04.11. 14:00 -
Mohelnice B - Jestřebí 100-0-0 % 4:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Juv. Mohelnice - Šumperk B 50-0-50 % 3:2p. (0:1) 05.11. 14:00 -
Loštice B - Písařov 50-0-50 % 2:3 (1:0) 05.11. 14:00
-
Šumperk B - Juv. Mohelnice 67-0-33 % 4:0 (1:0) 24.03. 14:30 -
Vikýřovice - Postřelmov B 67-0-33 % 1:2 (0:1) 23.03. 15:00 -
Bratrušov - Úsov 67-0-33 % 2:1p. (1:1) 23.03. 15:00 -
Petrov-Sob. - Staré Město 33-0-67 % 4:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Leština - Jindřichov 67-0-33 % 4:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Jestřebí - Mohelnice B 0-0-100 % 2:4 (1:1) 24.03. 15:00 -
Písařov - Loštice B 67-0-33 % 1:3 (0:2) 23.03. 15:00
-
Juv. Mohelnice - Písařov 100-0-0 % 0:2 (0:0) 31.03. 15:00 -
Leština - Petrov-Sob. 50-50-0 % 3:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Úsov - Šumperk B 0-0-100 % 1:4 (0:2) 30.03. 15:00 -
Loštice B - Jestřebí 100-0-0 % 2:3p. (1:2) 30.03. 15:00 -
Jindřichov - Vikýřovice 100-0-0 % 1:0 (1:0) 30.03. 15:00 -
Mohelnice B - Staré Město 100-0-0 % 4:2 (2:1) 31.03. 15:00 -
Postřelmov B - Bratrušov 100-0-0 % 01.05. 16:30
-
Staré Město - Loštice B 67-0-33 % 5:1 (3:1) 07.04. 15:30 -
Šumperk B - Postřelmov B 100-0-0 % 3:0 (1:0) 06.04. 15:00 -
Bratrušov - Jindřichov 67-0-33 % 4:3p. (2:2) 06.04. 15:30 -
Vikýřovice - Leština 33-0-67 % 1:0 (0:0) 06.04. 15:30 -
Petrov-Sob. - Mohelnice B 33-0-67 % 0:3 (0:0) 06.04. 15:30 -
Písařov - Úsov 100-0-0 % 2:1 (1:0) 06.04. 15:30 -
Jestřebí - Juv. Mohelnice 33-0-67 % 2:3p. (1:1) 07.04. 15:00
-
Úsov - Jestřebí 67-0-33 % 3:0 (2:0) 13.04. 15:30 -
Leština - Bratrušov 100-0-0 % 3:2p. (1:0) 13.04. 16:30 -
Juv. Mohelnice - Staré Město 33-0-67 % 1:4 (0:1) 14.04. 15:30 -
Vikýřovice - Petrov-Sob. 67-0-33 % 3:0 (1:0) 14.04. 15:30 -
Loštice B - Mohelnice B 33-0-67 % 1:2 (0:1) 14.04. 15:30 -
Jindřichov - Šumperk B 33-0-67 % 2:1 (0:1) 13.04. 15:30 -
Postřelmov B - Písařov 67-0-33 % 3:1 (2:0) 13.04. 15:30
-
Mohelnice B - Juv. Mohelnice 100-0-0 % 20.04. 16:00 -
Staré Město - Úsov 100-0-0 % 20.04. 16:00 -
Šumperk B - Leština 100-0-0 % 20.04. 10:00 -
Bratrušov - Vikýřovice 0-0-100 % 21.04. 16:00 -
Petrov-Sob. - Loštice B 100-0-0 % 20.04. 16:00 -
Jestřebí - Postřelmov B 0-0-100 % 21.04. 15:00 -
Písařov - Jindřichov 0-0-100 % 20.04. 16:00
-
Úsov - Mohelnice B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Juv. Mohelnice - Loštice B -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Leština - Písařov -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Bratrušov - Petrov-Sob. -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Vikýřovice - Šumperk B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Jindřichov - Jestřebí -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Postřelmov B - Staré Město -:- (-:-) 27.04. 16:00
-
Staré Město - Jindřichov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Mohelnice B - Postřelmov B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Šumperk B - Bratrušov -:- (-:-) 05.05. 15:30 -
Loštice B - Úsov -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Petrov-Sob. - Juv. Mohelnice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Písařov - Vikýřovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Jestřebí - Leština -:- (-:-) 05.05. 15:00
-
Úsov - Juv. Mohelnice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Leština - Staré Město -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Šumperk B - Petrov-Sob. -:- (-:-) 12.05. 10:00 -
Jindřichov - Mohelnice B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Vikýřovice - Jestřebí -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Bratrušov - Písařov -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Postřelmov B - Loštice B -:- (-:-) 11.05. 16:30
-
Petrov-Sob. - Úsov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Staré Město - Vikýřovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Mohelnice B - Leština -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Písařov - Šumperk B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Loštice B - Jindřichov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Juv. Mohelnice - Postřelmov B -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Jestřebí - Bratrušov -:- (-:-) 19.05. 15:00
-
Leština - Loštice B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Šumperk B - Jestřebí -:- (-:-) 26.05. 10:00 -
Písařov - Petrov-Sob. -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Bratrušov - Staré Město -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Vikýřovice - Mohelnice B -:- (-:-) 25.05. 16:00 -
Jindřichov - Juv. Mohelnice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Postřelmov B - Úsov -:- (-:-) 25.05. 13:15
-
Mohelnice B - Bratrušov -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Staré Město - Šumperk B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Loštice B - Vikýřovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Juv. Mohelnice - Leština -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Petrov-Sob. - Postřelmov B -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Jestřebí - Písařov -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Úsov - Jindřichov -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Jestřebí - Petrov-Sob. -:- (-:-) 09.06. 15:00 -
Leština - Úsov -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Šumperk B - Mohelnice B -:- (-:-) 08.06. 14:30 -
Jindřichov - Postřelmov B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vikýřovice - Juv. Mohelnice -:- (-:-) 09.06. 15:30 -
Bratrušov - Loštice B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Písařov - Staré Město -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Loštice B - Šumperk B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Juv. Mohelnice - Bratrušov -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Úsov - Vikýřovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Petrov-Sob. - Jindřichov -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Staré Město - Jestřebí -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Postřelmov B - Leština -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Mohelnice B - Písařov -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- HISENSE hráč 15. kola Jan Volek - Můj nejméně oblíbený tým bude asi právě Staré Město, a rád se vracím do Palonína, kde se mi daří
- HISENSE hráč 26. kola Michal Obíral - Bordeláři v kabině jsme všichni, po zápase to tam vypadá jak po výbuchu
- HISENSE hráč 25. kola František Marada - k fotbalu mne přivedl Martin Sládek, kterému patří mé velké díky
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Mohelnice B | 17 | 48:35 | 37 |
2 | FK Šumperk B | 17 | 43:23 | 36 |
3 | Baník Staré Město p.Sněžníkem | 17 | 61:45 | 33 |
4 | TJ Sokol Vikýřovice | 17 | 32:23 | 29 |
5 | TJ OLPA Jindřichov | 17 | 39:40 | 27 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Martin Jandejsek | 19 |
2 | Michal Klemsa | 14 |
3 | Petr Pelech | 13 |
4 | Martin Navrátil | 12 |
5 | Josef Mikeš | 11 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 53 | 50,5% | 0 |
2 | M K | 21 | 42,9% | 0 |
3 | K. B. | 20 | 40,8% | 0 |
4 | Jiří Klik | 19 | 38,8% | 0 |
5 | Radek Hruška | 13 | 37,1% | 0 |
Nejnovější události
J. Paulovič 10:59 16.4.2024 Tip: výhra domácích Petrov-Sob. J. Paulovič 10:59 16.4.2024 Tip: výhra hostů Postřelmov J. Paulovič 10:59 16.4.2024 Tip: výhra hostů Jindřichov J. Paulovič 10:59 16.4.2024 Tip: výhra domácích Mohelnice J. Paulovič 10:59 16.4.2024 Tip: výhra domácích Staré Město