Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor
2023-2024
-
Mistrovice - Kerhartice 75-0-25 % 4:1 (1:1) 12.08. 16:00 -
Sruby - Žichlínek 50-0-50 % 1:3 (0:3) 12.08. 17:00 -
Lichkov - Řetová 75-0-25 % 3:0 (0:0) 12.08. 16:00 -
Albrechtice - Libchavy 50-0-50 % 3:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Tatenice B - Choceň B 50-0-50 % 4:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
D. Dobrouč - Sopotnice 75-0-25 % 0:2 (0:0) 13.08. 16:00 -
Brandýs - Rybník 75-0-25 % 4:0 (2:0) 13.08. 16:00
-
Kerhartice - Albrechtice 60-0-40 % 2:1 (0:0) 19.08. 16:00 -
Žichlínek - D. Dobrouč 60-20-20 % 2:2 (1:1) 19.08. 16:30 -
Libchavy - Brandýs 60-0-40 % 6:1 (2:1) 19.08. 17:00 -
Řetová - Sruby 100-0-0 % 0:4 (0:3) 20.08. 16:00 -
Rybník - Lichkov 20-0-80 % 2:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Sopotnice - Tatenice B 80-0-20 % 4:0 (2:0) 20.08. 16:00 -
Choceň B - Mistrovice 80-0-20 % 1:1 (0:0) 20.08. 17:00
-
Mistrovice - Sopotnice 40-40-20 % 2:1 (0:1) 26.08. 16:00 -
Albrechtice - Choceň B 40-0-60 % 1:2 (1:0) 26.08. 16:30 -
Sruby - D. Dobrouč 60-0-40 % 6:2 (2:2) 26.08. 16:30 -
Řetová - Rybník 60-0-40 % 2:0 (1:0) 27.08. 16:00 -
Lichkov - Libchavy 20-0-80 % 0:5 (0:1) 26.08. 16:30 -
Tatenice B - Žichlínek 0-20-80 % 3:6 (1:2) 26.08. 16:30 -
Brandýs - Kerhartice 40-20-40 % 3:2 (1:0) 27.08. 16:00
-
Kerhartice - Lichkov 100-0-0 % 4:1 (3:0) 02.09. 16:00 -
Žichlínek - Mistrovice 20-60-20 % 2:2 (2:2) 02.09. 16:00 -
Libchavy - Řetová 80-0-20 % 4:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
Rybník - Sruby 0-0-100 % 0:3 (0:1) 02.09. 16:00 -
Sopotnice - Albrechtice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 03.09. 16:00 -
D. Dobrouč - Tatenice B 60-40-0 % 2:1 (1:1) 03.09. 16:00 -
Choceň B - Brandýs 80-0-20 % 2:0 (1:0) 03.09. 17:00
-
Rybník - Libchavy 0-0-100 % 0:6 (0:2) 09.09. 16:00 -
Řetová - Kerhartice 25-25-50 % 2:3 (0:2) 10.09. 16:00 -
Albrechtice - Žichlínek 25-0-75 % 2:2 (0:0) 09.09. 16:00 -
Lichkov - Choceň B 0-0-100 % 1:4 (1:3) 09.09. 16:00 -
Mistrovice - D. Dobrouč 75-0-25 % 0:3 (0:1) 09.09. 16:00 -
Sruby - Tatenice B 100-0-0 % 4:0 (2:0) 09.09. 10:15 -
Brandýs - Sopotnice 0-25-75 % 3:1 (1:0) 10.09. 16:00
-
Kerhartice - Rybník 100-0-0 % 3:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Tatenice B - Mistrovice 100-0-0 % 0:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
Žichlínek - Brandýs 50-0-50 % 0:2 (0:1) 16.09. 15:30 -
Libchavy - Sruby 100-0-0 % 3:2 (2:0) 16.09. 16:30 -
Sopotnice - Lichkov 100-0-0 % 4:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
D. Dobrouč - Albrechtice 100-0-0 % 3:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Choceň B - Řetová 100-0-0 % 2:1 (1:0) 17.09. 16:00
-
Rybník - Choceň B 50-0-50 % 2:4 (0:3) 23.09. 15:30 -
Libchavy - Kerhartice 50-0-50 % 8:2 (3:1) 23.09. 16:30 -
Albrechtice - Tatenice B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 23.09. 15:30 -
Lichkov - Žichlínek 50-50-0 % 3:3 (3:2) 23.09. 15:30 -
Řetová - Sopotnice 50-0-50 % 5:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Sruby - Mistrovice 100-0-0 % 3:1 (1:1) 23.09. 15:30 -
Brandýs - D. Dobrouč 50-0-50 % 0:3 (0:0) 24.09. 15:30
-
Kerhartice - Sruby 50-0-50 % 2:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Tatenice B - Brandýs 25-0-75 % 0:4 (0:0) 30.09. 15:30 -
Žichlínek - Řetová 25-0-75 % 4:0 (2:0) 30.09. 15:30 -
Mistrovice - Albrechtice 100-0-0 % 3:0 (2:0) 30.09. 15:30 -
Sopotnice - Rybník 100-0-0 % 1:2 (1:0) 01.10. 15:30 -
D. Dobrouč - Lichkov 100-0-0 % 10:2 (3:2) 01.10. 15:30 -
Choceň B - Libchavy 25-0-75 % 1:2 (0:0) 01.10. 16:00
-
Rybník - Žichlínek 0-0-100 % 1:1 (1:1) 07.10. 15:00 -
Kerhartice - Choceň B 100-0-0 % 1:1 (0:1) 07.10. 15:00 -
Sruby - Albrechtice 100-0-0 % 6:1 (4:0) 07.10. 15:00 -
Řetová - D. Dobrouč 0-0-100 % 0:7 (0:3) 08.10. 15:00 -
Lichkov - Tatenice B 100-0-0 % 2:1 (2:1) 07.10. 15:00 -
Libchavy - Sopotnice 100-0-0 % 2:2 (1:2) 07.10. 16:00 -
Brandýs - Mistrovice 0-67-33 % 1:1 (0:1) 08.10. 15:00
-
Tatenice B - Řetová 100-0-0 % 1:3 (0:0) 15.10. 15:00 -
Žichlínek - Libchavy 33-0-67 % 2:6 (1:4) 15.10. 15:00 -
Albrechtice - Brandýs 34-33-33 % 0:5 (0:3) 14.10. 15:00 -
Mistrovice - Lichkov 67-0-33 % 5:2 (3:1) 14.10. 15:00 -
Sopotnice - Kerhartice 100-0-0 % 1:1 (0:0) 15.10. 15:00 -
D. Dobrouč - Rybník 100-0-0 % 6:0 (4:0) 15.10. 15:00 -
Choceň B - Sruby 67-0-33 % 1:1 (0:1) 14.10. 15:30
-
Rybník - Tatenice B 75-0-25 % 0:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Kerhartice - Žichlínek 100-0-0 % 1:3 (1:2) 21.10. 14:30 -
Sruby - Brandýs 100-0-0 % 1:1 (1:0) 22.10. 14:30 -
Řetová - Mistrovice 25-0-75 % 1:3 (0:1) 22.10. 14:30 -
Lichkov - Albrechtice 75-0-25 % 2:2 (0:0) 21.10. 14:30 -
Libchavy - D. Dobrouč 67-0-33 % 2:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Choceň B - Sopotnice 75-0-25 % 3:0 (1:0) 21.10. 15:30
-
Albrechtice - Řetová 100-0-0 % 2:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Mistrovice - Rybník 100-0-0 % 4:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Tatenice B - Libchavy 0-0-100 % 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Žichlínek - Choceň B 100-0-0 % 7:1 (4:0) 28.10. 14:30 -
Sopotnice - Sruby 100-0-0 % 2:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
D. Dobrouč - Kerhartice 100-0-0 % 4:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Brandýs - Lichkov 100-0-0 % 8:1 (4:0) 29.10. 14:30
-
Kerhartice - Tatenice B 100-0-0 % 2:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Sopotnice - Žichlínek 50-0-50 % 5:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Řetová - Brandýs 0-50-50 % 2:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Lichkov - Sruby 50-0-50 % 3:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Libchavy - Mistrovice 50-0-50 % 1:1 (0:0) 04.11. 14:00 -
Rybník - Albrechtice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Choceň B - D. Dobrouč 0-0-100 % 1:1 (0:0) 05.11. 14:00
-
Libchavy - Albrechtice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 23.03. 14:45 -
Žichlínek - Sruby 60-40-0 % 3:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Kerhartice - Mistrovice 40-20-40 % 3:2 (1:2) 23.03. 15:00 -
Choceň B - Tatenice B 100-0-0 % 2:3 (2:3) 24.03. 15:00 -
Řetová - Lichkov 60-20-20 % 1:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Rybník - Brandýs 40-0-60 % 3:4 (1:1) 23.03. 15:00 -
Sopotnice - D. Dobrouč 40-0-60 % 3:0 (1:0) 24.03. 15:00
-
Tatenice B - Sopotnice 0-0-100 % 31.03. 15:30 -
Brandýs - Libchavy 50-0-50 % 31.03. 15:00 -
Albrechtice - Kerhartice 50-0-50 % 31.03. 15:30 -
Lichkov - Rybník 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Mistrovice - Choceň B 100-0-0 % 30.03. 15:30 -
Sruby - Řetová 100-0-0 % 30.03. 16:00 -
D. Dobrouč - Žichlínek 0-0-100 % 31.03. 15:30
-
Kerhartice - Brandýs -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Žichlínek - Tatenice B -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Libchavy - Lichkov -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Rybník - Řetová -:- (-:-) 06.04. 15:30 -
Choceň B - Albrechtice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Sopotnice - Mistrovice -:- (-:-) 07.04. 15:30 -
D. Dobrouč - Sruby -:- (-:-) 07.04. 15:30
-
Brandýs - Choceň B -:- (-:-) 14.04. 15:00 -
Tatenice B - D. Dobrouč -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Albrechtice - Sopotnice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Lichkov - Kerhartice -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Sruby - Rybník -:- (-:-) 13.04. 16:00 -
Řetová - Libchavy -:- (-:-) 14.04. 16:00 -
Mistrovice - Žichlínek -:- (-:-) 13.04. 16:00
-
Libchavy - Rybník -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Tatenice B - Sruby -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Žichlínek - Albrechtice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Kerhartice - Řetová -:- (-:-) 20.04. 16:00 -
Choceň B - Lichkov -:- (-:-) 21.04. 17:00 -
D. Dobrouč - Mistrovice -:- (-:-) 21.04. 16:00 -
Sopotnice - Brandýs -:- (-:-) 21.04. 16:00
-
Brandýs - Žichlínek -:- (-:-) 28.04. 15:00 -
Lichkov - Sopotnice -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Albrechtice - D. Dobrouč -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Mistrovice - Tatenice B -:- (-:-) 27.04. 16:00 -
Řetová - Choceň B -:- (-:-) 28.04. 16:00 -
Sruby - Libchavy -:- (-:-) 27.04. 17:00 -
Rybník - Kerhartice -:- (-:-) 27.04. 16:00
-
Mistrovice - Sruby -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Kerhartice - Libchavy -:- (-:-) 04.05. 16:00 -
Tatenice B - Albrechtice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Žichlínek - Lichkov -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
Choceň B - Rybník -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Sopotnice - Řetová -:- (-:-) 05.05. 16:00 -
D. Dobrouč - Brandýs -:- (-:-) 05.05. 16:00
-
Brandýs - Tatenice B -:- (-:-) 12.05. 15:00 -
Sruby - Kerhartice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Řetová - Žichlínek -:- (-:-) 12.05. 16:00 -
Lichkov - D. Dobrouč -:- (-:-) 11.05. 16:00 -
Albrechtice - Mistrovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Rybník - Sopotnice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Libchavy - Choceň B -:- (-:-) 12.05. 16:00
-
Mistrovice - Brandýs -:- (-:-) 17.05. 18:00 -
Albrechtice - Sruby -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Tatenice B - Lichkov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Žichlínek - Rybník -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
Choceň B - Kerhartice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Sopotnice - Libchavy -:- (-:-) 19.05. 16:00 -
D. Dobrouč - Řetová -:- (-:-) 19.05. 16:00
-
Kerhartice - Sopotnice -:- (-:-) 25.05. 16:00 -
Brandýs - Albrechtice -:- (-:-) 25.05. 13:00 -
Libchavy - Žichlínek -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lichkov - Mistrovice -:- (-:-) 25.05. 16:00 -
Sruby - Choceň B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Řetová - Tatenice B -:- (-:-) 26.05. 16:00 -
Rybník - D. Dobrouč -:- (-:-) 25.05. 17:00
-
Mistrovice - Řetová -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Albrechtice - Lichkov -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Brandýs - Sruby -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
Tatenice B - Rybník -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Žichlínek - Kerhartice -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Sopotnice - Choceň B -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
D. Dobrouč - Libchavy -:- (-:-) 02.06. 16:00
-
Kerhartice - D. Dobrouč -:- (-:-) 08.06. 16:00 -
Lichkov - Brandýs -:- (-:-) 08.06. 16:00 -
Libchavy - Tatenice B -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Řetová - Albrechtice -:- (-:-) 09.06. 16:00 -
Sruby - Sopotnice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Choceň B - Žichlínek -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Rybník - Mistrovice -:- (-:-) 08.06. 17:00
-
Mistrovice - Libchavy -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Sruby - Lichkov -:- (-:-) 08.05. 17:30 -
Albrechtice - Rybník -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Brandýs - Řetová -:- (-:-) 15.06. 13:00 -
Tatenice B - Kerhartice -:- (-:-) 15.06. 16:00 -
Žichlínek - Sopotnice -:- (-:-) 15.06. 10:00 -
D. Dobrouč - Choceň B -:- (-:-) 16.06. 16:00
Rozhovory
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2022-2023
- ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2022-2023
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Libchavy | 14 | 53:17 | 35 |
2 | Dolní Dobrouč | 14 | 44:19 | 26 |
3 | Brandýs nad Orlicí | 14 | 37:22 | 26 |
4 | Mistrovice | 14 | 33:19 | 25 |
5 | Sopotnice | 14 | 30:20 | 23 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Richard Ráb | 22 |
2 | Lubomír Myšák | 19 |
3 | Petr Pavlák | 16 |
4 | Dominik Stejskal | 14 |
5 | Leoš Marek | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 56 | 57,7% | 0 |
2 | Venca Likeš | 41 | 45,1% | 0 |
3 | Jiří Klik | 32 | 51,6% | 1 |
4 | Tomáš Janota | 16 | 57,1% | 0 |
5 | David Karpíšek | 12 | 57,1% | 0 |
Nejnovější události
R. Hruška 18:29 28.3.2024 Tip: výhra hostů Sopotnice R. Hruška 18:29 28.3.2024 Tip: výhra domácích Brandýs R. Hruška 18:29 28.3.2024 Tip: výhra domácích Albrechtice R. Hruška 18:29 28.3.2024 Tip: výhra domácích Lichkov R. Hruška 18:29 28.3.2024 Tip: výhra domácích Mistrovice