Rozhovor

Meta? Dvacet branek. Ale hlavně se chceme zachránit, říká Josef Rohlíček

Ústecký | 1.B třída sk. A
Ústecký 21.04.2017 20:20

Útočník Boletic Josef Rohlíček vstřelil Heřmanovu dvě branky a přispěl k výhře svého celku po pokutových kopech. I proto se stal Hráčem 17. kola!

Rozhovor

Brankář Litoměřicka pochází z Egypta, vlastní kavárnu a doma má tři děti

Ústecký | 1.B třída sk. B
Ústecký 21.04.2017 12:25

Litoměřicko C zvládlo šlágr 17. kola, když doma v přímé bitvě o druhé místo porazilo Dubí 2:1. Velmi dobře zachytal domácí brankář Masoud Abdelkader.

Rozhovor

Dominik Walter navázal na svého bratra

Ústecký | 1.A třída sk. A
Ústecký 21.04.2017 12:16

Lovosice naposledy porazily Libochovice jasně 4:0. Hattrickem se blýskl útočník Dominik Walter. I proto se stal Hráčem 17. kola!

Rozhovor

Kocman: Na můj vkus jsme byli hodně přemotivovaní

Ústecký 13.04.2017 10:48

Litoměřicko C vybojovalo v Liběšicích bod. Jejich stoper Tomáš Kocman se stal Hráčem 16. kola!

Rozhovor

Měl jsem radost. Když jsem zjistil, kolik dám do kasy, přešla mě, směje se Petr Mecl

Ústecký 13.04.2017 10:35

Fotbalisté Hostovic porazili Šluknov a vybojovali první jarní body. Jejich obránce Petr Mecl se stal navíc Hráčem kola!

Rozhovor

Černý: Musíme vyhrát na Střekově, to nás určitě nakopne

Ústecký 13.04.2017 10:18

Fotbalisté České Kamenice sice v 16. kole doma podlehli Mojžíři 1:2. Jejich jediný střelec Filip Černý se stal ale Hráčem kola!

Rozhovor

S Michalem jsem začal. A také s ním asi skončím, směje se Zdeněk Stárek

Ústecký 07.04.2017 10:36

Mojžíř pokračuje v letošním báječném tažení. Naposledy porazil Křešice 6:0 a potvrdil třetí pozici v tabulce. Dvakrát se trefil obránce Zdeněk Stárek, který se stal Hráčem 15. kola.

Rozhovor

Michal Šámal: Je znát, že nejsme pod tlakem sestupu

Ústecký 07.04.2017 10:23

Fotbalisté Podřipanu Rovné zažívají zatím velmi dobrou sezónu. Na jaře neztratili ani bod, aktuálně se nacházejí v horní polovině tabulky. Navíc Hráčem 15. kola se stal jejich hráč Michal Šámal.

Rozhovor

Forma jako hrom? Nemyslím si, usmíval se Kryštof Novák

Ústecký 07.04.2017 10:09

Fotbalisté Jiříkova jsou zatím na jaře stoprocentní. Ve dvou zápasech dali sedm branek, hned šest nasázel Kryštof Novák. S Hráčem 15. kola jsme si tak hned trochu popovídali.

Rozhovor

Král: Chtěl jsem na repre. Ale prohrál jsem boj o lístky

Ústecký 31.03.2017 12:52

Hráčem 14. kola se stal zkušený stoper Mojžíře Pavel Král. Ten tak opět odpovídal na všeteční otázky naší redakce. I na podzim už totiž naší anketu vyhrál.

Rozhovor

Můj gól? Asi nové kopačky, smál se Milan Dalešický

Ústecký 31.03.2017 12:41

Nejlepším hráčem 14. kola byl podle hlasování záložník Bohušovic Milan Dalešický. Chybět tak nemůže tradiční rozhovor.

Rozhovor

Chtěli jsme hrát nahoře. Ale první místo asi nikdo nečekal, přiznal Mižič

Ústecký 25.11.2016 21:02

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Útočník Bohušovic Josef Mižič! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Krnáč: Postup? Museli bychom radikálně posílit a omladit

Ústecký 25.11.2016 20:51

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Zkušený fotbalista FK Chuderov Theodor Krnáč! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Anketa má smysl. Hlavně pro mladé hráče, myslí si Švanda

Ústecký 25.11.2016 15:03

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Krajní obránce FK Česká Kamenice Martin Švanda. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Sám jsem si nějaký ten hlas ťuknul, směje se Doubrava

Ústecký 18.11.2016 13:34

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Brankář TJ Podřipan Rovné Miloslav Doubrava. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Radim Kolář: Při naší formě je škoda, že bude zimní pauza

Ústecký 18.11.2016 13:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Kapitán a útočný záložník Benešova n. Pl. Radim Kolář. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

V Křešicích jsme vždy dostali nakládačku. Snad se to teď změní, doufá Jírava

Ústecký 18.11.2016 12:50

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Stal se jím zkušený záložník FK Česká Kamenice Marcel Jírava. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Vyhrát celou soutěže? Bylo by to super, má jasno brankář Šplíchal

Ústecký 11.11.2016 14:05

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Brankář TJ Slavoj Bohušovice nad Ohří Štěpán Šplíchal. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Slovenský útočník Očipka: V zimní pauze se budu věnovat rodině

Ústecký 11.11.2016 13:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Útočník TJ Union Děčín Peter Očipka. Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Snad udržím střeleckou laťku, doufá slávista Marčaník

Ústecký 11.11.2016 13:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Útočník ASK Lovosice Antonín Marčaník. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.