Rozhovory s hráči kola Beroun

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 5.kolo Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2022-2023

Středočeský | Beroun | Okresní přebor
Středočeský Beroun 10.09.2022 09:41 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 5. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Středočeský Beroun 03.09.2022 22:44 0

Rozhovor

Středočeský Beroun 25.08.2022 17:42 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče ve 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Patrika jsme se zeptali i na tipy následujícího kola, jak on vidi další kolo se dozvíte v rozhovoru s expertem kola.

Rozhovor

Jeden nebo dva týmy na jaře oberou Žebrák o body, myslí si hráč kola Michal Ungr

Středočeský Beroun 18.11.2019 21:27 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Michal Ungr – TJ Zaječov. V zápase proti Novému Jáchymovu vstřelil dva góly a jeden připravil, jeho tým vyhrál 2:5.

Rozhovor

Všichni děláme maximum pro to, aby nás nikdo neporazil, máme super partu, pochvaluje si hráč kola Jan Novák

Středočeský Beroun 07.11.2019 20:32 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Jan Novák – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Zaječovu si odehrál svoje a pomohl svému týmu k výhře.

Rozhovor

Důležité bude udržet stávající kádr, zvládnout jaro a připravit se na třetí třídu, plánuje hráč kola Martin Košťálek

Středočeský Beroun 01.11.2019 13:39 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Martin Košťálek – SK Březová 08. V zápase proti Čechii si opravdu zachytal a díky jeho výkonu si Březová odvezla bod.

Rozhovor

Příští dva zápasy bohužel nebudu, takže Žebrák může být v klidu, směje se hráč kola Jirka Žák

Středočeský Beroun 11.10.2019 21:48 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Jiří Žák – SK Březová 08. V zápase proti Stašovu podal dobrý výkon a ubránil T. Eichenmanna, jeho tým vyhrál o jednu branku.

Rozhovor

Na fotbale mi asi nejvíc vadí nakopávané balóny, říká hráč kola Adam Vokáč

Středočeský Beroun 05.10.2019 12:58 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Adam Vokáč – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Hořovicku B dal jednu branku, měl několik střel a ovládl střed pole, byl nejlepším hráčem na place.

Rozhovor

Nejčastěji si vzpomenu na svůj vousatý hattrick do sítě Trubína, trefil jsem se hlavou, pravou nohou i levou, nechává se slyšet hráč kola Karel Vajs

Středočeský Beroun 27.09.2019 10:37 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Karel Vajs – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Drozdovu dal jednu branku na další přihrál a jeho krásná individuální akce skončila na břevně, jeho tým porazil Drozdov vysoko 6:0.

Rozhovor

Výhrou v anketě jsem udělal velkou radost našemu pokladníkovi, netají se hráč kola Pavel Šimůnek

Středočeský Beroun 20.09.2019 17:19 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Pavel Šimůnek – TJ Zaječov. V zápase proti Cembritu několikrát prověřil brankáře hostí. Byl mozkem hry svého mužstva.

Rozhovor

V týmu máme více slávistů, takže sparťani to teď od nás dostávaj sežrat, říká hráč kola Miroslav Blaha

Středočeský Beroun 15.09.2019 22:08 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Miroslav Blaha – TJ FC Freyburg Trubín. V zápase proti Berounu B podal kvalitní výkon a jeho tým vyhrál 5:1.

Rozhovor

Před zápasem se motivujeme písničkou Raketou na Mars, přiznává hráč kola Matěj Herejt

Středočeský Beroun 06.09.2019 21:10 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Matěj Herejt – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Novému Jáchymovu vstřelil dva góly a jeho tým vyhrál 3:0.

Rozhovor

Číslo patnáct jsem začal nosit kvůli dobré velikosti dresu, směje se hráč kola David Spousta

Středočeský Beroun 30.08.2019 21:17 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal David Spousta – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Karlštejnu podal dobrý výkon a vstřelil jednu branku, jeho tým vyhrál 3:0.

Rozhovor

Máme ambice vyhrát okresní přebor, netají se hráč kola Tomáš Kuník

Středočeský Beroun 22.08.2019 20:39 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Tomáš Kuník – TJ Spartak Žebrák. V zápase proti Trubínu jeho tým remizoval, nicméně na stoperské pozici si počínal zkušeně.

Rozhovor

V příští sezóně se budeme chtít dostat na lepší příčku, přeje si hráč kola Jan Novák

Středočeský Beroun 19.06.2019 22:51 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Jan Novák – TJ Spartak Žebrák. V posledním kole jeho tým porazil první Tlustici 3:1.

Rozhovor

Chtěl bych si zahrát i vyšší soutěž než OP, netají se hráč kola David Spousta

Středočeský Beroun 18.06.2019 14:21 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal David Spousta – SK Březová. Jeho tým proti Stašovu vyhrál 7:3 a nastřílel čtyři góly.

Rozhovor

Trénujeme třikrát týdně a dvoufázově, hlavně v pivnici Litava, směje se hráč kola Martin Čížek

Středočeský Beroun 07.06.2019 22:35 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Martin Čížek – SK Cembrit Beroun – Závodí. Jeho tým proti Karlštejnu zvítězil 6:1, podal solidní výkon a byl u dvou gólů.

Rozhovor

V zápase toho vždycky hodně naběhám, když to neumím s míčem, tak mi ani nic jiného nezbývá, směje se hráč kola Jirka Keckstein

Středočeský Beroun 03.06.2019 19:35 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal Jiří Keckstein – SK Tlustice. Proti Broumům odehrál dobré utkání a z pozice pravého obránce poslal do vápna soupeře několik centrů, byl u dvou gólů.

Rozhovor

Na penaltu jsem si sáhl a k vytěsnění mi chyběly centimetry, mrzí hráče kola Martina Košťálka

Středočeský Beroun 24.05.2019 17:25 0

Vítězem hlasovací soutěže hráč kola se stal brankář Martin Košťálek – SK Březová. Proti Drozdovu obdržel sice 3 branky (jedna z nich byla z penalty a jedna ze samostatného protiútoku), tak mu nelze nic vytknout, naopak chytil dalších pět šancí soupeře.