Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský

Rozhovor

Jan Osmančík - Pokladníka ani kasu nepotřebujeme, protože v ní není co hlídat

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 18.08.2017 19:56

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Prvním letošním výhercem je Jan Osmančík z Dobroslavic. 

Rozhovor

Marek Wrána - Přál bych si pravidelně chytat za áčko

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 18.08.2017 17:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Premiérovým výhercem z Bolatic se stal jejich brankář Marek Wrána. 

Rozhovor

Pavel Galvas - Každopádně se chceme vyhnout boji o záchranu

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 18.08.2017 17:09

Nestává se příliš často, aby anketu o nejlepšího hráče kola ovládl člen týmu, který o víkendu odešel z trávníku poražen. I výjimka občas potvrzuje pravidlo, o čemž by mohl povídat čtyřiadvacetiletý Pavel Galvas. Rychlonohý útočník se vrátil do Mokrých Lazců z třetiligového Hlučína a hned při své zápasové premiéře zaujal.

Rozhovor

Nazval a zhodnotil bych ji sezónou zranění a zahozených šancí, říká o sezóně Darkoviček Jiří Hanus

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 24.06.2017 23:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vyzpovídali jsme Jiřího Hanuse z Darkoviček.

Rozhovor

Lukáš Samek: Hodně se mi ulevilo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 24.06.2017 22:45

Talentovaný oldřišovský stoper Lukáš Samek bude na závěrečné kolo I. A třídy vzpomínat jistě v dobrém. Jedním vstřeleným gólem totiž přispěl k záchraně svého mužstva na horké půdě Kravař a navíc za toto utkání získal nominaci do ankety o hráče kola. V ní navíc obdržel nejvyšší počet hlaců.

 

Popisek pod foto:

Oldřišovský stoper Lukáš Samek (druhý zprava) přijímá v Kravařích gratulace od svých spoluhráčů, protože právě vyrovnal skóre na 1:1.

Foto: Vladimír Žurek 

Rozhovor

I hlasy z Rakouska pomohly vyhrát Lumíru Vojáčkovi z Vřesiny

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 24.06.2017 21:48

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vyzpovídali jsme historicky prvního vítěze z Vřesiny Lumíra Vojáčka. Povídali jsme si o jeho bohaté kariéře a o dalších věcech.

Rozhovor

Pomalu se loučím s kariéru, a kluci chtěli se mnou ještě něco vypít, usmívá se nad svou výhrou Radek Kalo

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 16.06.2017 12:32

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Levý obránce Radek Kalo z Oldřišova poskytl naši redakci rozhovor. 

Rozhovor

Malým Hošticím pomohl k postupu i vítězný plnovous Marka Honky. Přítelkyně už se těší, až to shodím, směje se Hráč kola

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 16.06.2017 08:54

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Tentokrát jsme vyzpovídali brankářskou jedničku Malých Hoštic Marka Honku, který vylapal ofenzivu Litultovic a nemalou měrou přispěl k postupu svého týmu. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Jan Galvas: Rád bych si ještě zahrál s bráchou

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 16.06.2017 05:55

Anketa o nejlepšího hráče měla tentokrát naprosto jednoznačný průběh. Od úvodního dne získával největší podporu šestadvacetiletý střední záložník Jan Galvas z Mokrých Lazců. Odchovanec opavského fotbalu nakonec posbíral přes padesát procent všech hlasů, což byl velmi dobrý důvod k rozhovoru.

 

 

Rozhovor

Nejspíš navštívím nějaký ten festival, vyjedu někde za hranice a dál ještě uvidím...

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 15.06.2017 19:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jakub Kotala z Budišovic! Na pár otázek jsme se ho zeptali a tady jsou.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Za tři minuty by si ani manželka se mnou toho moc neužila …, říká ke svému debutu Tomáš Popelář

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 09.06.2017 13:52

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Dobrá duše starobělského oddílu Tomáš Popelář poskytl naší redakci rozhovor. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Poslední krok bývá vždy nejtěžší, ale pokud chceme postoupit, musíme ho zvládnout, hovoří Kamil Bitta o postupových ambicích svého týmu

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 09.06.2017 13:41

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Už podruhé jsme položili pár otázek malohoštickému Kamilu Bittovi.  

Rozhovor

Tak určitě mě to bude stát flašku a nějaký ten bakšiš

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 09.06.2017 08:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Adam Górecki z týmu Horní Lhota. Krátký rozhovor najdete v článku.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Postup chceme urvat pro našeho trenéra Duška, kterému jménem celému týmu přeji pevné zdraví, říká forvard Václav Chromečka

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 09.06.2017 06:14

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Už podruhé v této sezóně jsme vyzpovídali Václava Chromečku, který hattrickem dokončil destrukci Darkoviček.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA. O postupu se u nás mluví snad třetím rokem!!!

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 03.06.2017 15:47

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Martin Šuhajík z Březové nám zodpověděl na pár otázek a tady jsou.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Hlavně ročníky 93 ,94, 95, 96 jsou lenivci, ti staří dřou, rozhovořil se Martin Váňa

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 02.06.2017 23:06

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 27. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Martin Váňa z Čeladné odpověděl na naše otázky.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Rád bych, aby se Veřovice zachránily a tím by zavřely všem hubu, sdělil nám Daniel Šimíček

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
Moravskoslezský 02.06.2017 22:37

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Hráč Veřovic pan Daniel Šimíček nám odpověděl na pár otázek.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA s Petrem Ďuricou - To sis vzal dovolenou a objíždíš všechny místa po okrese, kde je volně přístupná wifi, aby sis dal hlas?

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.06.2017 21:06

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Jakubčovický snajpr Petr Ďurica odpověděl na naše otázky.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Teď už jen doufám, že si jednou v jednom týmu zahraju opět s hájeckým Janem Lampou, pravil Jakub Janovský

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 02.06.2017 13:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Už podruhé v sezóně vyharál dolnobenešovský Jakub Janovský.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Kdo ve vzájemné konfrontaci bude lepší a vyhraje, ať postoupí, říká o souboji s Hradcem Jakub Chřibek

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 02.06.2017 13:04

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Jakub Chřibek z Malých Hoštic nám odpověděl na pár otázek.

Celkový počet článků: 218

Zpět na přehled