Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský

Rozhovor

Tomáš Fajkus - Chtěl bych zlepšit běhání

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 18.11.2017 17:59

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Podruhé na podzim nám zodpověděl na pár otázek Tomáš Fajkus z Darkoviček.

Rozhovor

Lukáš Marek - Musíme hrát až do konce, protože nikdo nám nic nedá zadarmo

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 17.11.2017 11:23

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. 8. kolo se dohrálo terpve minulý víkend. V hlasování vyhrál opětovně budišovský Lukáš Marek, a my jsme mu položili pár otázek. 

Rozhovor

Tadeáš Chuděj: Kdybych nehrál fotbal, tak bych nebyl Chuděj. Máme to tak nějak v krvi

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 10.11.2017 17:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Obránce TJ Spálov Tadeáš Chuděj, jenž odehrál kvalitní zápas proti Jeseníku nad Odrou. A pomohl tak k výhře svému týmu. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Marek Polach - Po zimní přípravě se na to musíme vrhnout po hlavě

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 10.11.2017 13:51

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na pár otázek nám odpověděl Marek Polach z Hatě. 

Rozhovor

Břetislav Malček - Snad si nemyslíte, že se budu v mých letech prát v útoku?

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 10.11.2017 12:12

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 1. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala stopera Jakartovic Břetislava Malčeka

Rozhovor

Vojtěch Jadrný: Mám rád ku…, chlast a vanilkové rohlíčky

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 09.11.2017 13:20

Na začátku sezony vládli anketě o nejlepšího hráče kola fotbalisté Oldřišova, kteří ovšem v předchozích dvou týdnech přepustili místo Ludgeřovicím. Zpět na trůn se vrátili až díky důraznému obránci Vojtěchu Jadrnému, který patří k největším klubovým srdcařům. Nominaci si vysloužil za spolehlivý výkon proti Velkým Heralticím.

Rozhovor

Lukáš Burget: Můj sen byl si ještě jednou zahrát ve stejném dresu s bráchou, který se mi teď v Jeseníku splnil

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 03.11.2017 10:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz!Kdo je tím vítězem? Lukáš Burget, hráč klubu Jeseník nad Odrou, který proti Hukvaldům vstřelil všechny góly utkání. A díky němu porazil Jeseník svého soupeře vysoko 4:0. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

 

 

Rozhovor

Tomáš Fajkus - S podzimem spokojen nejsem, určitě máme navíc

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 02.11.2017 17:30

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Kamil Palkovič - Vyšší soutěž si už zahraju jen tady

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 02.11.2017 16:55

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Výhercem se stal jakartovický Kamil Palkovič, který naši redakci odpověděl na pár otázek. 

Rozhovor

Michal Pěntka: Chci dotáhnout dvoustovku soutěžních gólů

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 02.11.2017 16:47

V posledních dvou týdnech ovládli hlasování o nejlepšího hráče příslušného kola fotbalisté Ludgeřovic. Zatímco Radek Bělan zvítězil na plné čáře, Michal Pěntka se rval o výhru prakticky do poslední minuty. Zkušený útočník nakonec porazil Patrika Žídka z Oldřišova o necelá dvě procenta.

Rozhovor

Jan Ermis: Nejraději hrají defenzivní posty na krajích obrany, protože mám celou hru před sebou

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 27.10.2017 10:29

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Univerzální hráč , který už na podzim hrál od levého beka až po pravé křídlo. Titul hráč kola získal z pozice předstopéra. Proměnil za stavu 0:0 penaltu a ikdyž jeho branka nebyla vítězná, podal výborný výkon, jako i celý tým Hukvald, ale Veřovice byly nad síly Ermise a spol. 

Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Rostislav Schreiber - Můj koníček je fotbal, u něj se odreaguji

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 27.10.2017 09:11

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Máme opět vítěze z Jakartovic. Stal se jim Rostislav Schreiber

Rozhovor

Petr Ender - Milan, když zapojí svoji rodinu, tak Oldřišov nemá šanci

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 27.10.2017 07:38

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na své loňské vítězství navázal hráč Darkoviček Petr Ender

Rozhovor

Radek Bělan - Poslední roky je tady skvělá parta a nic mi nechybí

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 26.10.2017 18:41

Ludgeřovický útočník Radek Bělan patřil mezi velké smolaře této ankety, protože v předchozím týdnu mu vítězství uniklo o pouhé čtyři hlasy. Čtyřiadvacetiletý fotbalista si však z toho nic nedělal, když o víkendu dvěma góly pomohl svému mužstvu k výhře 5:4 nad Mokrými Lazci. Na fotce je Radek Bělan vpravo. 

Rozhovor

Petr Ďurica: Před každým zápasem si několikrát dokola pouštím své oblíbené písničky

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 20.10.2017 06:56

Nejlepšího hráče 11. kola CANIS 1.B třídy sk. D známe, a my Vám s ním nyní přinášíme zajímavý rozhovor. Petr Ďurica, útočník klubu Fotbal Fulnek, který od prvního zápasu podává kvalitní výkon a momentálně se řádí mezi nejlepší střelce ve skupině, kdy kromě jednoho zápasu vstřelil pokaždé minimálně jednu branku do sítě soupeře.

Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Jan Morisch - Chodím často rád běhat, abych těm mladým trochu stíhal

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 19.10.2017 13:44

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na pár otázek nám odpověděl Jan Morisch, jakartovický záložník. 

Rozhovor

Dominik Fišer: V Opavě jsem nedostal šanci

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.10.2017 12:56

V anketě o nejlepšího hráče minulého kola I. A třídy se paradoxně poprali o vítězství fotbalisté týmů, které o víkendu utrpěly porážku. Oldřišovský špílmachr Dominik Fišer nakonec o pouhé čtyři hlasy předstihl Radka Bělana z Ludgeřovic, takže jsme ho rádi vyzpovídali v obsáhlejším rozhovoru.

Rozhovor

Michael Ulička - Náš cíl je hrát horní polovinu tabulky, a potrápit mužstva, která bojují o postup

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 19.10.2017 12:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala Michaela Uličku z Oldřišova.

Rozhovor

Pawel Cojg - Mým snem je dostat nabídku z vyšší soutěže

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 13.10.2017 12:10

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Přínášíme první mezinárodní rozhovor, když na naše otázky odpověděl hněvošický snajpr Pawel Cojg.

Rozhovor

Michal Steuer - Myslím si, že máme fajn partu a jsem v B-týmu rád

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 13.10.2017 10:46

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala oldřišovského Michala Steuera. 

Celkový počet článků: 269

Zpět na přehled