Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský

Rozhovor

Jan Morisch - Chodím často rád běhat, abych těm mladým trochu stíhal

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 19.10.2017 13:44

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na pár otázek nám odpověděl Jan Morisch, jakartovický záložník. 

Rozhovor

Dominik Fišer: V Opavě jsem nedostal šanci

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.10.2017 12:56

V anketě o nejlepšího hráče minulého kola I. A třídy se paradoxně poprali o vítězství fotbalisté týmů, které o víkendu utrpěly porážku. Oldřišovský špílmachr Dominik Fišer nakonec o pouhé čtyři hlasy předstihl Radka Bělana z Ludgeřovic, takže jsme ho rádi vyzpovídali v obsáhlejším rozhovoru.

Rozhovor

Michael Ulička - Náš cíl je hrát horní polovinu tabulky, a potrápit mužstva, která bojují o postup

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 19.10.2017 12:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala Michaela Uličku z Oldřišova.

Rozhovor

Pawel Cojg - Mým snem je dostat nabídku z vyšší soutěže

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 13.10.2017 12:10

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Přínášíme první mezinárodní rozhovor, když na naše otázky odpověděl hněvošický snajpr Pawel Cojg.

Rozhovor

Michal Steuer - Myslím si, že máme fajn partu a jsem v B-týmu rád

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 13.10.2017 10:46

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala oldřišovského Michala Steuera. 

Rozhovor

Jan Ollender: Věřím, že nyní už budeme stoupat tabulkou nahoru…

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 13.10.2017 07:20

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Útočník FC Kopřivnice proti TJ Slavoj Jeseník nad Odrou vstřelil jednou branku a pomohl tak svému týmu k výhře.Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Daniel Cahel: Rád si udělám žízeň

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 12.10.2017 14:52

V anketě o nejlepšího hráče předešlého kola I. A třídy se poněkud překvapivě prosadil důrazný útočník Daniel Cahel ze Slavkova. Tento klub zatím v našem hlasování nebyl příliš úspěšný, jenže třicetiletý forvard učinil předešlým nezdarům přítrž. Za dva góly vstřelené do sítě Oldřišova se výhru jistě zaslouží. 

Rozhovor

Daniel Mlýnek - Benešov je technické mužstvo, což mi vyhovuje.

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 06.10.2017 12:26

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na naše otázky dopověděl Daniel Mlýnek z Dolního Benešova. 

Rozhovor

Jan Šesták: Svůj volný čas věnuji trénování mládeže

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 06.10.2017 07:14

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Honza Šesták, který v Mořkově vstřelil jedinou branku utkání a tak zajistil svému týmu další vítězství a neporazitelnost v řadě….

Rozhovor

Vítězslav Čech - Fotbal je můj život, a vše kolem něj

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 05.10.2017 19:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 9. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce tentokrát vyzpovídala vřesinského Vítězslava Čecha

Rozhovor

Jan Droppa: Na hřišti zapomenu na všechno okolo

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 05.10.2017 18:08

Po dvoutýdenní přestávce se žezlo pro nejlepšího hráče kola vrací do rukou fotbalistů Oldřišova. Ve vítězném zápase proti Vítkovu svým výkonem zaujal sedmadvacetiletý stoper Jan Droppa, který v následném hlasování získal větší než nadpoloviční podporu a pak nám ochotně zodpověděl několik otázek.

Rozhovor

Ondřej Diviš - Určitě by jsem se chtěl s Darkovičkami podívat do krajského přeboru

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 29.09.2017 16:30

V dalším kole ankety o nejlepšího hráče se radoval Ondřej Diviš, který je pevnou součástí výborné defenzivy Darkoviček. Proti Velkým Heralticím si poctivě plnil své úkoly a navíc zařídil penaltu. Při hlasování nastřádal jednoznačně nejvyšší počet hlasů, takže jsme ho požádali o krátký rozhovor.

Rozhovor

Jakub Rzidký - Vždycky věřím, že když má tým sílu, tak se dá otočit všechno

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 22.09.2017 13:49

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. V tomto kole zvítězil Jakub Rzidký z Darkoviček a my jsme ho vyzpovídali. 

Rozhovor

Petr Ďurica: Troufám si říct, že momentálně by se hráčem kola mohl stát kdokoliv z našeho týmu

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 22.09.2017 07:04

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole CANIS 1.B třídy skupiny D. a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Tentokrát naši anketu opanoval fotbalista Fulneku Petr Ďurica. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala...

Rozhovor

Daniel Kuděla - O postup do vyšší soutěže se chceme poprat

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. A
Moravskoslezský 21.09.2017 21:32

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Obránce Žimrovic Daniel Kuděla vyhrál tuto anketu, a my jsme mu položili pár otázek.

Rozhovor

Radoslav Urban - Respekt k soupeři máme, ale určitě se ho nebojíme

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 21.09.2017 21:15

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 7. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Po nějaké době vyhrál anketu o hráče kola jakartovický snajpr Radoslav Urban, který si nominaci do sestavy kola vysloužil hattrickem do sítě Slavie Opava.

Rozhovor

Martin Šmajstrla: Člověk má jít do hrobu zhuntovaný

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 21.09.2017 19:26

Anketa o nejlepšího hráče předchozího kola tentokrát zplodila celkem nečekaného vítěze. Favorizovanému Lukáši Samkovi z Oldřišova dokonale vypálil rybník zkušený čtyřicetiletý brankář Martin Šmajstrla. Proti Bolaticím se vytáhlý gólman s přezdívkou „Ajfel“ poprvé v sezoně postavil mezi tyče a spolehlivým výkonem přispěl k cenné výhře Velkých Heraltic.

Rozhovor

Josef Hertel - Popravdě o výhře jsem se dozvěděl od Vás.

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. A
Moravskoslezský 18.09.2017 15:19

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Záložník Žimrovic Josef Hertel nám odpověděl na pár otázek. 

Rozhovor

Vladan Ciminga - Kluci milují zeleninový salát a hlavně předseda

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 15.09.2017 12:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Hráčem kola se stal služovický forvard Vladan Ciminga, který naši redakci poskytl rozhovor. 

Rozhovor

Jakub Černín: Ve Fulneku se cítím výborně, vše šlape jak má, především parta je zde výborná!

 Moravskoslezský | 1.B třída sk. D
Moravskoslezský 15.09.2017 08:05

Nejlepšího hráče 6. kola CANIS 1.B třídy sk. D známe, a my Vám s ním nyní přinášíme zajímavý rozhovor. Jakub Černín, střední záložník klubu Fotbal Fulnek, který od prvního zápasu podává kvalitní výkon svému týmu pomohl 2 góly k výhře nad AFC Veřovice, momentálně se řádí mezi nejlepší střelce ve své skupině a byl označen za "hvězdu kola", takže určitě zasloužené vítězství.....

Celkový počet článků: 254

Zpět na přehled