Rozhovory s hráči kola Moravskoslezský

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - V Hošticích není třeba shánět podporu. Fanoušci, hráči i známí hlasují sami od sebe

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 19.05.2017 18:17

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Minulé hlasování přineslo velice vyrovnaný souboj hoštických Dominika Klingera a Jakuba Chřibka, který vyhrál Dominik nad Jakubem o pouhý jeden hlas. Naše redakce se rozhdodla s oběma provést rozhovor, který přinášíme zde na těchto stránkách. Na fotce je Dominik třetí zleva a Jakub čtvrtý zleva. Oba stojí v horní řadě. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Na záchranu budou stačit ještě dvě výhry

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 19.05.2017 12:06

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce položila pár otázek kobřickému Zdeňku Kryštofovi. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 23.kolo Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2016-2017

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C
Moravskoslezský Opava 19.05.2017 12:06

To tu ještě nebylo. Prvním hráčem, který dvakrát za sebou vyhrál anketu Hráč kola je Ondřej Surový z Komárova. Rozhovor s ním najdete zde!

Rozhovor

Patrik Adamčík: Každý zápas našeho B týmu bývá pravidelně mým novým nejsilnějším zážitkem

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 19.05.2017 09:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Patrik Adamčík z Darkoviček přesně po roku zodpověděl na naše otázky. 

Rozhovor

Hráč kola Tomáš Fajkus: Chtěl jsem jít do Bayernu, ale bohužel tehdy koupili Van Buytena

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 19.05.2017 09:07

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Obránce Darkoviček pan Tomáš Fajkus poskytl naší redakci rozhovor. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Kdybych nebyl „kopyto“, tak máme mnohem více bodů

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
Moravskoslezský 19.05.2017 07:50

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Tentokrát naše redakce vyzpovídala hráče Datyní pana Petra Kubienu.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Když vše půjde jak má, tak na konci třeba zjistíme, že jsme první

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
Moravskoslezský 11.05.2017 18:48

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Datyňský záložník Nikolas Sideropulos odpověděl naší redakci na pár otázek. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Doufám, že si toho nikdo nevšimne a nebudu muset nic kupovat

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 11.05.2017 18:33

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Krajní záložník Břidličné Marcel Cudrák odpověděl naši redakci na pár otázek. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Naše výsledky hodně ovlivňují neproměněné šance

 Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A
Moravskoslezský Opava 11.05.2017 18:06

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala tentokrát Rostislava Korchana z Darkoviček, který ochotně zodpověděl naše dotazy. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Moje srdíčko vždycky bylo a bude v Malých Hošticích

 Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor
Moravskoslezský Opava 11.05.2017 17:02

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Serie Malých Hoštic pokračuje. Tentokrát se výhercem stal hoštický obránce Erik Klinger, který svým skvělým výkonem vymazal budišovskou ofenzivní sílu. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Tomáš Anděl: Chceme skončit do pátého místa

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 11.05.2017 16:33

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Patří k nejzkušenějším brankářům I. A třídy a jen stěží si bez něj dokážete představit základní sestavu Oldřišova. Řeč je o sedmatřicetiletém Tomáši Andělovi, který mezi třemi tyčemi zraje jako víno. Výborným výkonem se prezentoval i v předchozím kole, když svému týmu vychytal výhru v Ludgeřovicích. 

 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Zavřel jsem oči a vypálil asi z úrovně malého vápna a vsítil svůj první gól v mužské kategorii

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
Moravskoslezský 05.05.2017 09:21

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce položila pár otázek bystřickému obránci Bogdanu Krezelokovi. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Na hřišti bojujeme jako tým, jsme jako jeden hráč tělem i duší

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 05.05.2017 07:50

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 23. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Krnovský Matěj Čenecký naši redakci odpověděl na naše otázky. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Největší naši konkurenti jsme my sami

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 04.05.2017 10:40

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Marek Lišaník už potřetí odpověděl na naše otázky.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - My musíme začít vyhrávat, a ne sbírat jen jeden bod.

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. B
Moravskoslezský 27.04.2017 22:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Adam Šimíček nám poskytl premiérový rozhovor 1. A třídy skupiny B v této sezóně. 

 

Na fotce Adam Šimíček v horní řadě úplně vlevo.

  

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Do pátečního večera jsem měl za to, že jdu ráno do práce

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 27.04.2017 17:10

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Podruhé nasš redakce vyzpovídala krnovského Jakuba Hrubého. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Jsme s trenérem domluveni, že v případě zranění, karet, dovolených přijdu a vypomůžu

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 27.04.2017 11:56

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 20. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na naše otázky odpověděl Roma Mika ze Staré Bělé, který obul kopačky takřka po roce a půl. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Před zápasem se dobře najím a napiji kávy a jdu na to

 Moravskoslezský | Krajský přebor
Moravskoslezský 20.04.2017 18:39

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na naše otázky odpověděl pan Jan Oberherr z Kobeřic. 

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Když někdo vyhraje anketu, letí odměna do kabiny a jelikož kluci rádi dodržují pitný režim, tak to bude něco, co je zahřeje

 Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
Moravskoslezský 20.04.2017 18:08

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 19. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Na pár otázek odpověděl Daniel Charvát ze Staré Bělé. Na fotce je v červené košili uprostřed. 

Celkový počet článků: 192

Zpět na přehled