Rozhovory s hráči kola Karlovarský

Rozhovor

Poslední hattrick byl určitě před více než 15-ti lety, směje se Jan Makovec

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 15.11.2016 20:46

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Výhru jsme si zasloužili oba, shodují se Hilko a Trávníček

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 11.11.2016 21:38

Fanoušci SK Oloví se postarali o to, že nás v závěru sezóny potká menší rarita. Dočkáme se totiž dvojrozhovoru se dvěmi jeho hvězdami. To proto, že se v anketě o hráče kola umístili na prvním místě se shodným počtem hlasů. My jsme jim oběma položili stejné otázky a nyní si můžete pročíst, jak na ně který z nich reaguje. Hlavními aktéry našeho dnešního interview jsou útočník David Hilko a Petr Trávníček (oba SK Oloví). Ddál už se ale nenechte rušit a vychutnejte si zajímavý rozhovor! 

Rozhovor

Bayern Mnichov, to je láska na celý život, přiznává nejlepší hráč minulého kola Jakub Neudert


08.11.2016 20:42

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Vítězem se stal Jakub Neudert, který kope v týmu FK Loket. Na celý rozhovor se můžete podívat níže...

Rozhovor

David Hilko: Hrajeme celkem dobře, ale do naší brány padá vše, do čeho soupeři kopnou

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 04.11.2016 17:40

A je to tu zase. Kalendáře mluví o dnešním dni, jako o pátku a na zítřek už se chystá další porce zajímavých zápasů. Dnes nám ale před uzavřením kola odehraného v minulém víkendu zbývá jediné, a sice předstvait si podrobněji nejlepšího hráče  celého kola a sednout si s ním na pár slov. Tentokrát se naše pomyslné křeslo pro interview s hvězdou kola uvolnilo pro Davida Hilka (SK Oloví). Brankář Tisové o víkendu vychytal týmu elmi cenné tři body. Kladrubským střelcům nedal téměř žádnou šanci a zaslouženě se dočkal pozice nejlepšího hráče. Co na to říká, na to se podívejte sami níže v článku. "Chtěli jsme Chodov alespoň potrápit.", komentuje těžký zápas hvězda kola.

Rozhovor

"Už to nějak přestávám vnímat, že jsem to zase já," směje se nejlepší hráč minulého kola Tomáš Reitmeier

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 30.10.2016 23:05

Tomáš Reitmeier se stal hráčem kola už počtvrté a opět jsme se ho zeptali na pár otázek na které semůžete podívat již nyní v našem rozhovoru.

Rozhovor

Lukáš Šereda: Dávám méně gólů, ale cítím se stále stejně

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 28.10.2016 01:29

Další hlasování je úspěšně za námi. Jméno vítěze znají už asi všichni, ale přesto si jej pojďme ještě jednou představit, ačkoli pochybuji, že by to zrovna u jedné za největší ikon soutěže, bylo zrovna třeba. Už pošesté během existence ovládl tuto anketu Lukáš Šereda (Baník Krásno), záložník Baníku Krásno, který tak bez pochyby jednoznačně drží rekord historie celé soutěže. Tentokrát Lukáš jedním gólem pomohl ke zdramatizování zápasu proti Chodovské, na výhru to ani to ale tentokrát nestačilo. Baníku se ale letos celkově daří méně a i na to jsme se Lukáše ptali. Tak si nenechte ujít ani jedno jeho slovo. "Nedáváme góly, nic víc v tom není.", má hvězda jasno.

Rozhovor

Bylo vidět na celém týmu, jak o to vítězství stojíme…Hodnotí nejlepší hráč minulý zápas

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 22.10.2016 12:28

Nejlepší hráč uplynulého kola se stal Tomáš Reitmeier a my Vám s ním přinášíme další rozhovor, tentokrát už potřetí.

Rozhovor

Matěj Šváb: V týdnu volna musíme tvrdě makat a připravit se na další zápas

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 21.10.2016 14:41

Také v rámci osmého kola jste měli možnost pomoci s výběrem nejlepšího hráče kola svým hlasem. Sami jste rozhodli, že prvneství v této anketě nakonec přibylo Matěji Švábovi (Baník Svatava). Matěj na sebe v sobotu upozornil skvělým výkonem proti Baníku Krásno. Hned na začátku zápasu vstřelil gól a pak v útoku soupeře výraznou aktivitou trápil až do konce. Nakonec ale jeho tým beztak prohrál. "Byli jsme hodně nepřesní a málo jsme talčili míč do vápna.", má jasno hvězda kola.

Rozhovor

Od třicáté minuty to bylo na krev... Hodnotí nejlepší hráč minulého kola poslední utkání

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 15.10.2016 20:40

Už se nám pomalu rozbíhá 8. kolo a ještě před jeho začátkem Vám přinášíme rozhovor s nejlepším hráčem 7. kola, kterým se stal hráč Kraslic Lubomír Doboš

Rozhovor

Ludvík Gergely: S Chodovem už jsem nějaký čas trénoval, dohodli jsme se, že to zkusím

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 14.10.2016 17:03

A je to tu zase. Je pátek, za dveřmi je už další kolo, které už je připraveno ve stratovních blocích, ale ještě předtím se pojďme psoadit na pár slovíček s nejlepším hráčem víkendu již minulého. Jistě jste již zaregistrovali, že tím se stal snad poprvé v historii naší soutěže hráč Spartaku Chodov, Ludvík Gergely (Spartak Chodov). Ludvík je ve fantastické formě a momentálně ej asi největším tahounem úřadujícího mistra. V sestavě se objevil už několikrát, vůbec porpvé se ale umístil na první příčce. A tak jsme nezaváhali a přicházím, jako obvykle, s interview s touto hvězdou naší soutěže. Nenchte se rušit, přeji příjemnou zábavu. "Mým úkolem je přidržet a dobře rozehrát balón a občas bych měl také trefit branku.", popisuje Ludvík svou roli na trávníku.

Rozhovor

Určitě by si kluci přáli basičku, ale to necháme až na rozlučku! :) Říká nejlepší hráč minulého kola Dominik Šalda.

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 09.10.2016 15:25

Dominik zazářil v minulém kole proti Hranicím a jeho výkon ho posunul až k vítezství v anketě o nejlepšího hráče kola a my Vám s ním přinášíme rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 6.kolo Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2016-2017

 Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
Karlovarský Karlovy Vary 07.10.2016 18:23

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Ladislav Gubčo: Formu nemám, cítím se strašně

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 07.10.2016 10:38

Ani v šestém kole jste si nenechali ujít možnost rozhodnout o tom, kdo bude zvolen nejlepším hráčem hracího víkendu. Tentokrát to byla ale velká přetahovaná a až poslední hodina hlasování definitivně rozhodla o tom, že se vítěznou šňůru Lomnice, přerušil úspěch olovského Ladislava Gubča (SK Oloví). Ladislav se na první tříbodové výhře svého týmu v této sezóně podílel rozhodujícím gólem, jediným gólem, který v utkání padl. Ladislav je v Oloví teprve krátce, určitě ale bude cennou posilou. "No, zatím se mi spíš nedaří, teprve se rozehrávám.", popisuje Ladislav svůj návrat k fotbalu.

Rozhovor

Radek Knaf: Na titul máme, ale musíme dřít a nic nepodcenit

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 04.10.2016 13:44

Teprve včera jsme vám představili vítěze nejlepší jedenáctky vloženého kola z minulé středy a už dnes Vás chcemě zabavit několika jeho slovy v odpovědích na naše otázky. Mnozí z Vás už jistě vědí, že vítězem se stala lomnická opora, Radek Knaf (TJ Lomnice). Radek je velkým tahounem týmu a patří mezi jeho hlavní hvězdy. Kvalitní výkony podává jeden zápas za druhým a stejně často se většinou dostává také do sestavy kola. Na pozlacení tohoto úspěchu ale musel čekat velmi dlouho, Už se zdálo, že mu snad výhra souzena nebude, ale nakoenc se dočkal. A vy si teď můžete vychutnat jeho radostná slova. "Portál Fotbal u nás sleduji od samého začátku a vždy jsem si přál vyhrát, konečně se to podařilo.", netají spokojení hvězda kola.

Rozhovor

Jak se vyspím, tak se vyspím… Hráč minulého kola Tomáš Reitmaier odpovídá na jednu z otázek, jestli má před zápasem nějaký rituál.

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 03.10.2016 20:29

Tomáš se stal hráčem kola už podruhé v téhle sezóně a Vy se nyní můžete podívat na další rozhovor, který jsme s ním udělali...

Rozhovor

Stanislav Hauf: Změna trenéra dodá vždy nový impuls

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 30.09.2016 15:50

Páté kolo je již minulostí. Všichni již známe nejen výsledky zápasů a dokonce i jejich středečních odvet, ale také Vámi zvolené nejlepší hráče celkého víkendu a nyní už nám zbývá v podstatě jen poslední milá povinnost. Společně s nejlepším z nich jsme si totiž na chívli udělali čas, abychom pro Vás sestavili menší rozhovor, na který se nyní právě díváte. Pojďme si ale ještě jednou připomenout našeho vítěze. Zlato získal tenotkrát lomnický bek Stanislav Hauf, který se po delší době vrátil do sestavy a hend pomohl skvělým výkonem týmu k výhře, o jednom jeho zásahu nemluvě. Kdo by si tak mohl výhru zasloužit asi více? "Fyzicky jsem na tom dobře, s návraten na hřiště nebyl problém.", hodnotí Stanislav první zápasy.

Rozhovor

Tomáš Chlup se s korupcí ve fotbale nesetkal a relaxovat chodí na kulečník


24.09.2016 00:05

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Josef Lavička si nejvíc pochutná na domácí zabijačce

 Karlovarský | Krajský přebor
Karlovarský 16.09.2016 17:03

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 3. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Jakub Hofman: Hrajeme pro zábavu a pro žízeň

 Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
Karlovarský Sokolov 16.09.2016 15:25

Všichni jistě už eńetrpělivě čekáte na pravdelná páteční slova vítěze sestavy víkendu. My jsme nezapomněli. I tentorát jsme si pro Vás připravili s největší hvězdou kola rozhovor a nyní je zde, aby si ho každý z našich čtenářů, mohl v klidu přečíst. A s kým že budeme tentokrát hovořit. Jedná se ozáložníka, o hráče, který je obrovskou oporou svého týmu a v podstatě jeho hlavní hlavou. Letos to však týmu nikterak nepomáhá. Oloví je poslední, má na svém kontě další porážku a Jakub Hofman je tak velmi smutným vítězem. "Těžko se na špatný vstup do sezóny reaguje, když hrajeme pokaždé v úplně jiné sestavě.", netají Jakub zklamání.

Rozhovor

Za výhru v anketě o hráče minulého kola Zdeněk pohostí své spoluhráče trochu netradičně

 Karlovarský | 1.B třída
Karlovarský 12.09.2016 20:42

Hráčem 3. kola se stal Zdeněk Lhoták, se kterým jsme udělali rozhovor a na jednu z otázek Zdeněk odpověděl trochu netradičně a po svém. Na to, jak pohostí své spoluhráče za výhru v anketě a na další zajímavé odpovědi na naše otázky se můžete podívat níže…

Celkový počet článků: 141

Zpět na přehled