Patrik Bajer hodnotí remízu s Bory jako spravedlivou

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Kolik vám je let?
Je mi 18 let.
Na jakém postu nastupujete?
Obvykle nastupuji na postu krajního záložníka.
Kdy nebo jak jste začal s fotbalem, kdo vás k němu přivedl?
S fotbalem jsem začal v 6 -ti letech a přivedl mě k němu táta.
Pamatujete si kdy jste vstřelil svoji první branku?
Myslím, že to bylo v přípravce. Hráli jsme proti Radostínu nad Oslavou.
Kdy jste poprvé nastoupil za muže? Pamatujete si proti komu, výsledek?
Za muže jsem poprvé nastoupil v sezoně 2015/2016 za náš B tým proti Rovečnému. Tuším, že jsme nakonec prohráli 3:2.
Hrál jste za jiný klub než je Křižanov?
Ano, hrál jsem krajský přebor za žáky ve Velké Bíteši. Poté jsem zde strávil i jednu sezónu v dorostu.
Jak hodnotíte zápas v Borech?
První poločas hodnotím určitě pozitivně, Bory jsme do ničeho nepustili. Ale po změně stran na nás Bory vlétly a během 2 minut se jim podařilo vstřelit 2 góly. Remíza byla nakonec zasloužená.
Byl jste zvolen hráčem 2.kola. Jak se vám hrálo v tomto zápase?
Hrálo se mi poměrně dobře.
Jak by jste popsal vaši vstřelenou branku?
Dominik Bajer mi nahrál do ulice a já šel sám na brankáře, ale nebyl bych to já abych to ještě nezkomplikoval. Udělal jsem kličku a domácímu stoperovi se zasekl míč mezi nohama, naštěstí se mi ho podařilo vykopnout a vstřelit gól.
Příští kolo vás čeká Bystřice B, co od zápasu očekáváte?
Rozhodně bychom chtěli získat 3 body, ale bude záležet v jaké sestavě Bystřice přijede. Pokud bude posílená o hráče z A týmu bude to těžký soupeř.
Máte nějaký rituál před zápasem?
Žádný rituál nemám.
Co říká fotbalu vaše rodina či přítelkyně?
Rodina mě podporuje. Hlavně otec s babičkou chodí na všechny zápasy. Přítelkyni nemám.
Sportujete, máte nějaké koníčky ve volném čase?
Teď přes léto občas zajdu na tenis. Přes zimu chodíme na florbal a jednou za 14 dní se snažíme hrát hokej.