Myslím si, že v pohodě budeme hrát v první polovině tabulky, říká hráč kola Václav Samec

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k titulu hráče kola. Co říkáte na to, že se Vám také podařilo anketu vyhrát?
Nic jiného jsem ani nečekal, když ,,TO" máte v noze není co řešit.
Jaký byl zápas se Studenou z vašeho pohledu?
Myslím si, že na okresní přebor, to byl dobrý zápas. První půle byla vyrovnaná, jak my, tak domácí jsme měli 3 velké šance. Poločas však skončil 1-1. Druhý poločas jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli.
Jak se těšíte na vyšší soutěž a jak myslíte, že v ní s Velenicemi obstojíte?
Myslím si, že v pohodě budeme hrát v 1. polovině tabulky. Konečně se náš tým dal dohromady a hrajeme dobrý fotbal.
Jak jste oslavili sobotní postup na dokopné?
Oslavy začaly už v autobuse cestou ze zápasu a pokračovaly do ranních hodin.
Očekáváte v týmu nějaké posily do nadcházející sezóny?
Žádné posily neočekávám, máme v týmu mnoho dobrých hráčů.
Začalo MS ve fotbale. Jistě ho budete sledovat. Které týmy favorizujete na nejvyšší příčky?
Možná trošku překvapivě je pro mě favoritem Chorvatsko.