Náš tým je jedna velká parta, říká Jan Pešek

Hráčem 23. kola se stal Jan Pešek. Dočíst se můžete jak popisuje utkání proti Přibyslavi, jaký zápas očekává v Polné nebo  kterého ligového fotbalistu zná osobně.

0
1. Gratuluji k vítězství v anketě o hráče kola. I díky tvým brankám jste zvítězili 3:0, jaký zápas probíhal?
I když výhra 3:0 vypadá jednoznačně, lépe začala Přibyslav a hned v prvním poločase si vytvořili 3 velké šance, které naštěstí neskončili brankou. Z první vážnější akce jsme hned udeřili a do konce prvního poločasu se už skóre nezměnilo. Moje dvě branky přišly až ke konci utkání, takže pořád nebylo nic jisté. Utkání jsme nakonec zvládli za tři body a to nás těší.
2. Jak jsem zmínil, vstřelil jsi dvě branky. Jak vypadaly?
První branku jsem dal z pokutového kopu po ruce soupeře. Druhé brance předcházel vzdušný souboj, míč doletěl až ke mě a já prodloužil hlavou do branky.
3. Nyní zajíždíte do Polné, očekáváš těžké utkání?
V přeboru je každé utkání těžké, obzvlášť na hřištích soupeře. Ale doufám, že se s utkáním dobře popasujeme.
4. Jaké jsou cíle týmu?
Cíl je hrát co nejlepší fotbal, který bude bavit nás i naše fanoušky.
5. Jak bys popsal tým Ledče?
Náš tým je jedna velká parta, která táhne za jeden provaz. To je jeden z důvodů proč se nám v krajském přeboru docela daří.
6. S kým si v týmu nejvíce rozumíš?
Zatím nejtěžší otázka, ale asi bych to nedělil na jednotlivce. Každý v týmu je super, jen každý jinak.
7. Od kdy se věnujete fotbalu a kdo vás k němu přivedl?
Fotbalu se věnuji závodně od šesti let. K fotbalu mě přivedli rodiče, protože v té době hrál fotbal už můj táta i brácha.
8. Máte nějaký oblíbený fotbalový tým a oblíbeného hráče?
V české lize je to Slavie, které fandím už od malička a oblíbený hráč je Tomáš Souček, kterého osobně znám. Jinak jsem fanoušek Barcelony v čele z nejlepším hráčem planety Leo Messim.