Jsem za vítězství velice rád, matadorům už nikdo hlasy dávat nechce, říká vítěz kola Josef Bílý z Malonty

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratuluji k vítězství Pepo, už se vám někdy povedlo vystoupat na nejvyšší stupínek naší ankety?
Děkuji, vaši anketu jsem vyhrál poprvé a jsem za to velice rád, protože matadorům jako jsem já, už nikdo hlasy dávat nechce.
Jaký je to pocit být první?
Už jsem za svou dlouhou kariéru něco vyhrál, takže být první nikdy neomrzí.
V uplynulém kole jste vynuloval Křemži, která sice moc branek nedává, ale šikovné střelce má. Který z vašich zákroků byl podle vás nejdůležitější?
Křemže u nás hrála běhavý fotbal, ale s koncovkou byla na štíru. Přesto si mohla od nás odvézt nějaký bod, ale špatně kopnutá penalta rozhodla o tom, že odjeli s prázdnou. Na penalty se na jaře pomalu stávám specialistou.
Co říkáte na jarní výkony Malont?
Na jaře nám to zatím pěkně šlape, přes zimní přestávku jsme se dali dohromady, pod staronovým trenérem makáme na 100%, jsme jediným týmem, který ještě v odvetné části neprohrál a doufám, že nám to vydrží i po tomto víkendu, kdy nás čeká šlágr kola v Horní Plané.
Loni jste oslavil padesátku a v přeboru jste takovým Jaromírem Jágrem. Do kolika chcete oblékat brankářský dres?
Jak říká můj spoluhráč Rosťa Krátký, že je to jenom okres, tak tím pádem mohu chytat do té doby, co mě to bude bavit a bude mi sloužit zdraví.
Jak dlouho stojíte mezi třemi tyčemi?
Stojím v bráně od svých osmi let, takže s jednoletou přestávkou kvůli vojně, už to bude 43 let.
Na jaký moment z fotbalu vzpomínáte nejraději?
Těch zážitků je velice mnoho, ale takový top moment je pro mě první divizní domácí utkání proti Viktorce Žižkov “B“, kdy v Kaplici přišlo do hlediště 1000 diváků a my v krásné atmosféře uhráli bod za remízu 1:1.
Věnujete se aktivně či rekreačně i jiným sportům?
Na jiné sporty mi už nezbývá čas, ale když je možnost rád si zahraji volejbal, který provozuji už od základní školy.