MARTIN ČERNOCH - Pokud chceme tři body, potřebujeme předvést nejlepší jarní výkon i kvůli našim fanouškům

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Martin je hráč TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, který svoji trefou v 86. minutě zajistil svému týmu remíze v Pustějově.

0
Gratuluji k výhře. Jak si vážíte označení hráč kola a co tomu říkáte?
Děkuji. Musím poděkovat všem, kteří hlasovali, ale já osobně už bych to přenechal mladším.
Co říkáte na amatérskou propagaci fotbalu na našem portálu?
Jakákoliv propagace amatérského fotbalu je dobrá. Zásadně se změnila doba ve které žijeme a s tím je i spojeno myšlení hráčů, především mladších hráčů. Takže já vítám každou úspěšnou propagaci amatérského fotbalu.
Pojďme na zápas proti FK Pustějov. Remízovali jste 1:1 díky Vašemu gólu v 86. minutě. Jak jste zápas viděl vy?
Fotbal plakal. Obě mužstva předváděla výkon, který by nestačil ani na Okresní přebor. Myslím si, že nezaujatý divák po tomto odehraném utkání musel vyhledat očního lékaře, aby mu předepsal léky na léčbu zánětu spojivek.
Jak byste zhodnotil svůj výkon?
Průměrný
Co čekáte od zápasu proti TJ Sokol Ostravici, který Vás čeká tuto neděli ve 25. kole.
Pro nás je letos na jaře každý zápas těžký. Pokud chceme tři body, potřebujeme předvést nejlepší jarní výkon i kvůli našim fanouškům.
Proti kterému soupeři se Vám tuto sezónu zatím hrálo nejlíp, a naopak nejhůř?
Nejlépe proti žádnému soupeři, protože od začátku sezóny se trápíme. Nejhůře proti Odrám, které mě svým výkonem překvapili.
V kolika letech jste poprvé kopl do míče a jak se dále rozvíjela vaše kariéra?
Poprvé si nevzpomínám, ale fotbal hraji od šesti let.
Na jakém postu se Vám nejlépe hraje?
Střední záložník nebo stoper.
Jaké jsou Vaše fotbalové přednosti, a kde naopak byste se rád zlepšil?
Fotbalové přednosti? V mém požehnaném věku myslím jen na zdravotní stránka.
Máte ještě nějaký nesplněný fotbalový sen?
Ano. Zahrát si mistrovské utkání v divizi pod umělým osvětlením v pátek večer za Jeseník n.O.