Jakubov nás zaskočil svou bojovností , říká Marek Ustohal

Vítězem ankety Hráč kola se stal Marek Ustohal z FŠ Třebíč, který přispěl gólem k výhře nad Jakubovem 4:3. Nyní si s tímto hráčem přečtěte celý rozhovor.

0
Marku, gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zeptám se jaký byl zápas s tvého pohledu?
Jakubov nás zaskočil svou bojovností, první poločas jsme se nemohli dostat do zápasu. Po změně stran jsme ale vstali jako fénix z popela a byla to, jako obvykle, radost pohledět.
Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?
Od loňského září až do března jsem fotbal pořádně nehrál a podle toho to vypadá. Od 60. minuty jsem jen tak popobíhal po hřišti, takže jsem cenu hráče utkání i kola dostal, myslím, hlavně za dobrou náladu, kterou do týmu vnáším, případně za opálení, které jsem po vystřídání ukázal klukům na lavičce.
Popíšeš nám svoji gólovou trefu?
Za všechno vděčím svému kolegovi z levé lajny Tomovi Růžičkovi, který je pro mě tím pravým hrdinou zápasu. Já zrovna počítal, kolik je fanoušků na tribunách, když mi zezadu přistál na noze jeho pas. I brankář byl Tomášovou přihrávkou tak očarován, že mi uhnul, protože nechtěl tuhle úchvatnou akci pokazit nějakým zákrokem. Mně pak stačilo zakončit na bližší tyč.
Nyní vás čeká zápas s Podhoráckem. Co od zápasu očekáváš a jaký výsledek vás uspokojí?
Snad párkrát trefíme zařízení a potěšíme davy fanoušků dalším vítězstvím.