Ligu mistrů vyhraje Liverpool, překvapila mě neschopnost Realu a Barcelony, říká hráč kola Roman Žurek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Roman Žurek ze Strunkovic, který o víkendu slavil již desátou trefu v sezóně.

0
Romane, gratuluji k vítězství v naší anketě. Na jaře vám to střílí, druhý zápas a druhý gól, desátý v sezóně. Jaký byl zápas z vašeho pohledu a popište nám váš gól.
Děkuji, zatím je to jen začátek, takže uvidíme, jak to bude pokračovat dál. Zápas to byl velmi těžký, věděli jsme, že Vacov bude hodně nepříjemný soupeř, proto jsme se na něj celý týden dobře připravovali. Zápas jsme začali aktivně, vytvářeli jsme si šance a proto nás první poločas odměnil dvěma góly. Druhý poločas jsme chvilku polevili a domácí nám dali gól. Hodně nás útočníky bránili nebo spíš okopávali. Mě hlídali i ve třech. Ale potom jsem dal gól na 3:1 a bylo po zápase. Dostal jsem balón na vápno udělal jsem si kliku a padlo mi to tam.
Jak byste popsal TJ Blaník Strunkovice? Na kom tým nyní stojí?
Tým máme dobrý. Máme dobrý tréninky, scházíme se. Máme v týmu kvalitní hráče, ale musíme si všichni sednout a bude to velmi dobrý. Tým stojí na všech, každý v týmu má svoji roli.
S kým si v týmu nejvíce rozumíte?
Rozumím si se všemi, všichni jsme kamarádi. Ale nejvíce s mým manažerem panem Kortysem. (smích)
Máte své favority na postup a sestup z vaší soutěže
Myslím si, že sestoupí Zdíkov. Na postup to vidím u Lažiště.
Jak vypadá vaše příprava na zápas, máte nějaký rituál?
Nějaký zásadní rituál nemám, před zápasem se plně koncentruju na zápas.
Jaké zápasy vás ve druhých zápasech Ligy mistrů nejvíce překvapily? Kdo ji vyhraje?
Překvapila mě neschopnost Realu a Barcelony. Vyhraje ji Liverpool.