Nejspíš budu muset koupit v hospodě láhev rumu, usmívá se hráč kola městského přeboru Vilém Pavel

Hráčem 14. kola městského přeboru jste svými hlasy zvolili Viléma Pavla. Mladý předstoper pomohl rezervě Zruče svým výkonem k výhře 2:0 na půdě B-týmu Černic. S vítězem ankety o hráče kola jsme Vám samozřejmě přinesli tradiční rozhovor.

0
Stal jste se hráčem 14. kola městského přeboru. Co to pro Vás znamená?
Mám z toho radost. :-)
Máte za titul hráče kola či nominaci do sestavy kola v kabině vypsané nějaké „zápisné“?
No, nejspíš budu muset koupit v hospodě láhev rumu.
Oceněn jste byl za utkání s Černicemi, kde jste zvítězili 2:0. Jak byste to utkání s odstupem zhodnotil?
Byl to první zápas, tak bylo ve druhém poločase vidět, že oběma týmům chybí trochu síly. První poločas byl dost vyrovnaný, ale měli jsme více šancí a jednu z nich jsme proměnili. V druhém poločase už byla hra dost roztrhaná, hrálo se nahoru a dolů, ale naštěstí jsme ke konci dali druhý gól a vyhráli.
Zápas se hrál za umělého osvětlení, což není pro nižší soutěže zase tak obvyklé. Jaký to byl pro Vás zážitek?
Máme ve Zruči umělku a v zimě jsme museli svítit na každém tréninku, tak jsme na to zvyklí.
Po špatném vstupu do sezóny jste se neskutečně zvedli a zvítězili už desetkrát za sebou. V čem vidíte příčinu takového vzepětí?
Asi nás ty čtyři prohry nabudily, nebo to může být tím, že před námi byli sousedé z Druztové. A to nechceme.
Povězte nám něco o Vaší fotbalové kariéře. V kolika letech jste s fotbalem začal, kdo Vás k němu přivedl, jakými kluby jste prošel?
K fotbalu mě v 5-6 letech přivedl táta. Začal jsem na Sencu, kde jsem byl jenom rok. Pak jsme se odstěhovali na vesnici, tak jsem začal hrát ve Zruči, kde jsem doteď. Ještě jsem byl v dorostu tři roky na hostování v Horní Bříze, protože ve Zruči nebylo dost lidí.
Máte nějaký fotbalový vzor či oblíbeného hráče?