Partu v Trpístech beru jako rodinu, říká Radek Vašák

Rozhovor s vítězem ankety o nejlepšího hráče uplynulého kola - Radkem Vašákem z Trpíst.

0
V posledním kole jste vstřelil dva góly v utkání v Částkově, mohl byste nám své zásahy popsat?
Tak góly byly náhodné, oba dva byly z dorážky... Měl jsem spoustu šancí, ale neproměnil jsem je. I tak jsem rád za ty dva góly.
Získali jste dva body v Částkově, jak moc důležité pro váš tým byly?
Tyto góly nám strašně pomohly k zisku dvou bodů, které nás posunuly o stupeň dále, počítali jsme s tím ovšem, že jednoznačně vyhrajeme. Nepodařilo se, protože v prvním poločase jsme dostali červenou kartu a šlo to s námi z kopce a jen jsme bránili.
Měli jste v Trpístech skvělý nástup do sezóny, potom menší pokles, čím si to vysvětlujete?
Tak ze začátku se nám dařilo skvěle, ale postupem času jsme přestali být kompletní, z důvodů vyloučení, pracovní vytíženosti nebo jiných důvodů. Měli jsme problém se sejít a postavit nějakou dobrou sestavu, teď ovšem budeme kompletní i s našim nejlepším střelcem.
Jak fungujete s partou v Trpístech?
Jako partu to neberu, je to spíš jak moje rodina. Jsem s nimi spokojen, jsou tam nejlepší lidi a něco ve mně vidí a věří mi a to se mi líbí.
Jaký máte nejoblíbenější klub a proč?
Tak můj nejoblíbenější klub je jednoznačně REAL MADRID CF, fandím jim od roku 2014, kdy dal Ramos gól na 1:1 ve finále Ligy mistrů. Fandím jim kvůli dvěma hráčům z Realu, Cristiano Ronaldovi a Iscovi.
Jak jste s fotbalem začal?
Fotbal jsem začal hrát v 9 letech, když mě učil mamky přítel a jsem za to velmi rád. Prošel jsem třemi kluby- Konstantinovy Lázně, Bezdružice a tím nejlepším jsou teď Trpísty.
Máte před sebou utkání s Černošínem, který v posledních utkáních lehce tápe, jak myslíte, že utkání dopadne?
Na Černošín budeme kompletní a čekám, že jim naložíme. Nejspíš nastoupím na druhý poločas a budu se chtít jednoznačně prosadit co nejlépe.