Rozhovor s Tomášem Bezděkem, hráčem 6.kola - Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

Hráče 6.kola  KP Vysočina vyhrál brankář Ledče Nad Sázavou - Tomáš Bezděk

Gratulujem!

0
Tvá reakce na vítěze hráče kola a následky spojené tímto úspěchem v týmu?
Musím přiznat, že mě to zaskočilo. V Pelhřimově jsme podali výborný týmový výkon. Neřekl bych, že bych byl na hřišti lepší než ostatní kluci. Ve výsledku nejvíc těší tři body a čisté konto a jelikož je náš pokladník velmi pečlivý, nečekám, že to bude zadarmo. Nějaká finanční újma mě určitě čeká. (smích)
Během týdne jsi si zapsal čisté konto jak v A týmu, tak v B týmu. Ve kterém z těchto zápasu jsi se při zákroku nejvíce zapotil?
Určitě byl náročnější zápas v Pelhřimově nežli doma s Věznicí, ale obou čistých kont si vážím.
Jaké je tvé očekávání z následujícího zápasu s Velkým Meziříčím?
Čeká nás rezerva třetiligového týmu, takže kvalitní a nepříjemný soupeř. My se však musíme snažit potvrdit body z Pelhřimova a doma uspět.
Který odehraný zápas v podzimní části tě nejvíce mrzí?
Jednoznačně zápas se Speřicemi. Tam to nebylo úplně ono a gól v posledních minutách zápasu na 1:2 určitě mrzí nejvíce.
Jaké bude uspokojivé umístění Ledče na zimní přestávku?
Nezačali jsme nejlépe, dvě venkovní prohry na úvod, to nebylo to, co jsme si představovali. Nemůžu teď nějak kalkulovat, na co máme (umístění). Ale určitě chceme skončit po podzimní části co nejvýše.
V pondělí a úterý se odehrály první zápasy Ligy mistrů. Máš v ní svého favorita?
Musím říct, že jsem fanouškem Arsenalu, takže teď si dám asi s LM roční přestávku.(smích) Jinak si myslím, že by letos mohly překvapit týmy jako Manchester United či PSG.