Tomáš Mucha z týmu Police nad Metují v rozhovoru s Hráčem kola

Hráčem uplynulého kola se stal útočník Police Tomáš Mucha, který gólem přispěl k gólově bohatému zápasu s Bílou Třemešnou.

0
O víkendu jste sehráli na góly bohatý zápas s Bílou Třemešnou, který skončil 6:5 pro váš tým. Co bylo příčinou tak vysokého počtu branek na obou stranách?
Na obou stranách bylo dost chyb v obraně.
Na začátku druhého poločasu jste vedli už 5:1, mysleli jste si v tu chvíli, že o výhru nemůžete přijít?
To bych neřekl, první poločas jsme hráli fakt dobře, vedli jsme 4:1 a měli i další šance, druhou půlku jsme dali branku na 5:1 a přestali jsme dávat vyložené šance. To se málem vymstilo, protože soupeř začal hrát trošku vabank a řekl bych "haluzema" srovnal, naštěstí to dopadlo dobře :)
Jak velká byla euforie týmu, když jste v devadesáté první minutě vstřelili vítěznou branku?
Euforie byla velká, diváci byli šťastni, že jsme dokázali z nudného zápasu udělat drama.
Na výhře Police jste se podílel jednou trefou. Jakým jste typem útočníka?
Asi takový koncový útočník, jak by řekli kluci, všechno u mě končí.
V minulé sezoně jste hrál za Broumov, se kterým se letos potkáte v A třídě. Budou pro vás tyto zápasy něčím speciální?
Za Broumov jsem hrál v předminulé sezóně. Speciální budou určitě pro všechny aktéry, Police – Broumov je asi největší derby na okrese a divácky velmi atraktivní zápas, na který klidně přijde i tisíc lidí, což dneska nepřijde ani na většinu zápasů ve druhé lize. Jinak pro mě tento zápas bude určitě taky speciální, v Broumově mám stále kamarády, se kterýma jsem v častém kontaktu, takže kdo vyhraje, bude se určitě těm druhým posmívat :)
Police je s devíti body na osmém místě. Jak jste se vstupem do nové sezony spokojeni?
Když bychom nedostali doma ten debakl ve třetím kole, tak asi fajn, ale takhle musíme opět něco přivézt z venku.
V sobotu hrajete na hřišti Kobylic. Co od soupeře očekáváte?
Doma chce každý vyhrávat, takže Kobylice půjdou za vítězstvím, na nás je abychom abychom to domácím co nejvíce znepříjemnili a nějaký bod si dovezli do Police.