Nazval a zhodnotil bych ji sezónou zranění a zahozených šancí, říká o sezóně Darkoviček Jiří Hanus

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Vyzpovídali jsme Jiřího Hanuse z Darkoviček.

0
Dobrý den, co říkáte na svou výhru? Kde jste sháněl podporu?
Dobrý den, tak výhra vždycky potěší. Největší podpora byla z kabiny, od kamarádů a fanoušků, kterým bych chtěl poděkovat za podporu a trpělivost po celou sezónu!!
V posledním zápase jste porazili Závadu. Popište nám zápas.
Po dvaceti pěti minutách jsme vedli 2:0, pak jsme si to vlastními chybami zbytečně zkomplikovali, když hosté snížili na 2:1, vzápětí jsme přidali gól na 3:1 a další hrubku hosté potrestali na 3:2 a tímto výsledkem zápas skončil.
První půli jste odehrál na stoperu, ve druhé jste se vysunul dopředu. Co bylo příčinou této změny?
Příčinou této změny bylo střídání hráčů, co za sebou měli celý zápas za náš A-tým, který hrál před námi. A musela se tímto posunout sestava.
Na kterém postu se vám hrálo lépe?
Tak vzadu za poločas nula a vepředu asistence (smích), ale už mám od našich skvělých trenéru Fikiho a Kila slíbeno hrát jen vzadu. Každopádně se lépe cítím vepředu, jelikož jsem na postu útočníka vyrostl.
Asistoval jste u třetí branky. Přibližte nám tuto situaci.
Akce začala nákopem Závadských, kdy Beny vyhrál hlavičkový souboj, tím míč posunul na Tomíka, ten klasicky projel půlku hřiště, dal mi balón do ulice, a já ho posunul Muřkovi, tak jak to má rád nejlépe skluzem do prázdné.
Jak hodnotíte sezónu Darkoviček?
Nazval a zhodnotil bych ji sezónou zranění a zahozených šancí.
Který soupeř vám nejlépe seděl? Který naopak?
Tak soupeř, který nám seděl nejlépe, jsou Štěpánkovice, které jsme v celkovém součtu skóre porazili 15:2 (8:0 a 2:7). A naopak bych řekl, že asi Darkovice a jejich antifotbal.