ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Naše výsledky hodně ovlivňují neproměněné šance

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde. Naše redakce vyzpovídala tentokrát Rostislava Korchana z Darkoviček, který ochotně zodpověděl naše dotazy.

0
Gratuluji Vám k výhře. Kde jste sháněl podporu pro svou výhru?
Děkuji. Největší podporu jsem měl od spoluhráčů a také od fanoušků. Všem děkuji.
Bude Vás výhra něco stát do klubové kasy?
Určitě bude. Bez flašky se to asi neobejde.
Pojďme na poslední zápas s Bolaticemi. I když, jste byli po většinu času lepším týmem, přesto jste prohráli. Jaký to byl zápas?
První poločas jsme byli určitě lepším týmem, bohužel jsme neproměnili několik tutovek a jednou inkasovali. Šance jsme měli i v druhém poločase, ale skóroval soupeř. My jsme jen upravili skóre.
Myslíte si, že hodně ovlivnilo dění na hřišti, že v sestavě hostů nastoupil bývalý prvoligový brankář Vít Baránek?
Myslím si, že naši hru to moc neovlivnilo. Naopak kluci byli ještě více motivováni. Samozřejmě jeho zkušenosti byly vidět. Rozdával balony a dirigoval hru.
Jak jste byl spokojen se svým výkonem proti Bolaticím?
Snažil jsem se podat co nejlepší výkon, ale spokojen nejsem, jelikož jsme prohráli.
Vzpomenete si ještě na svou první trefu v životě?
Těch opravdu moc nebylo. Od žáků hraji v obraně, a do teď se to nezměnilo. Myslím, že první trefa přišla až v dorostu proti Píšti, kde jsme vyhráli 3:2.
Darkovičky mají na jaře docela nevyrovnané výkony a výsledky. Čím si to vysvětlujete?
Díky několika zraněným nemáme stálou sestavu, a na trénink se také vždy všichni nesejdeme. Naše výsledky hodně ovlivňují neproměněné šance, což je náš problém.