Daniel obdivuje Emila Zátopka za jeho sportovní úspěchy!

Na prvním místě se po zásluze umístil Daniel Barták ze Sokola Železnice, který vstřelil velmi rychlý hattrick do sítě Žlunic a přispěl k vítězství 4:0. SVé tři branky vstřelil během 8 minut, což znamenalo rozhodnutí ve prospěch domácího týmu. S Danielem přinášíme rozhovor, který jsme Vám slíbili. Na začátek něco málo o hráči kola: Levý záložník/útočník, 6.2.1996, 187/84, student.

0
1. Kde jste začínal svoji fotbalovou kariéru a jaký byl její průběh (kde jste hrál)?
Začal jsem v Železnici, kde hraji celou kariéru.
2. Můžete uvést trenéra, který Vás nejvíce ovlivnil ve fotbalové kariéře?
Všichni trenéři mě nějak ovlivnili, ale který nejvíc to nedokážu říct.
3. Jaký byl průběh zápasu doma se Žlunicemi?
První poločas byl vyrovnaný, ale náš tým byl lepší v zakončení. Druhý poločas soupeři zřejmě došly síly a byli jsme jasně lepší.
4. Jaké padly Vaše branky v tomto zápase a jaký byl průběh podle Vás?
První padla na konci prvního poločasu, kdy jsem někam na úroveň penalty dostal skákavou přihrávku a místo zpracování jsem trochu akrobaticky (a se štěstím :D) zakončil. Druhá branka byla hned na začátku druhého poločasu z penalty a třetí branka byl jen takový úklid do prázdné brány po akci Míši Beránka.
5. Už jste někdy vstřelil tak rychlý hattrick?
Možná někdy za dorost, tam těch hattricků bylo mnohem víc.
6. Který z Vašich spoluhráčů by si mohl zahrát vyšší soutěž?
Celý tým, snad se nám to i někdy podaří.
7. Vylepšujete nějakým způsobem svoji fyzickou kondici i mimo tréninky?
Chodím do posilovny a občas si jdu zaběhat.
8. Jaké jiné sporty provozujete a jak se Vám v nich daří?
Dřív jsem hrál závodně squash, teď hraji rekreačně nohejbal.
9. Kdo je podle Vás nejlepším současným sportovcem ČR a kdo jím byl v minulosti?
V současnosti asi Karolína Plíšková a v minulosti Emil Zátopek.
10. Na závěr ještě otázka ohledně vítěze české fotbalové ligy. Koho tipujete na vítězství?