Rozhovor s hráčem kola Tomášem Divokým z Veselé: Spoluhráči už se těší na slivovici!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V úvodním jarním kole vyhrál anketu Tomáš Divoký z Veselé. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Gratulace k hráči kola, anketu jste opanovali společně s Tvým spoluhráčem Tomášem Dujkou, jaká bude odezva v kabině?
V první v řadě bych chtěl poděkoval všem těm, kteří pro nás oba hlasovali. Jaká bude odezva? To se sám nechám překvapit, ale určitě padne otázka: Vzals to? (úsměv). Jak už to u nás v kabině bývá, tak nějaký ten půl litr slivovice mě to stát bude.
V neděli jste vyhráli na horké půdě v Hulíně, jak těžké utkání to bylo, navíc se hrálo na umělce?
Prvních deset minut se odehrálo ve vysokém tempu, ale gól nepadl. Naštěstí se nám do poločasu povedlo vstřelit dvě branky, které nakonec vedly k našemu vítězství 2:0. Hlavním úkolem po příchodu z kabin na hřiště, byl co nejdéle udržet výsledek z prvního poločasu a nejlépe ještě nějaký ten gól přidat. Branku jsme již nevstřelili, ale povedlo se nám udržet výsledek z první půle a to i přes zvýšený tlak domácích v posledních deseti minutách. To, že se utkání odehrálo na umělé trávě nám vůbec nevadilo, neboť jsme celou zimní přípravu strávili na umělé trávě.
Koho bys pochválil z Vašeho týmu za výkon v Hulíně?
Musím pochválit všechny, kteří do utkání zasáhli. Myslím si, že vždy hrajeme jako tým a v tom je naše největší síla.
Jaké máte ambice v jarních odvetách, úvod Vám vyšel na jedničku?
Určitě chceme minimálně zopakovat výsledky z podzimní části. Když přidáme nějaké body navíc, bude to jen dobře.
Posílil někdo přes zimu Váš kádr a nebo byly nějaké odchody?
Přes zimu k nám nikdo nepřišel a na druhou stranu ani neodešel. Takže ve stejném složení jako na podzim.
Myslíš si, že Nevšová letos postoupí do I. A. třídy? Nebo to bude jiný tým?
Myslím si, že ne. Jsou tady lepší týmy než Nevšová. Ne že bych jim to nepřál, ale nepřeju jim to. Můj tip jsou Otrokovice B.
O víkendu dopoledne hrajete proti rezervě Slavičína, navíc divizní A tým hraje ve stejný čas s Velkou Bíteší - bude to pro Vás výhodou?
Tak určitě to bude výhoda. I kdyby někteří hráči z A týmu nastoupili, věřím, že všechny body zůstanou doma.
Jak jsi strávil dlouhou zimní pauzu, věnoval jsi se i jiným sportům?
Když jsem nebyl v práci, tak jsem se snažil přes zimu chodit s ostatními na naši umělku aspoň si zahrát fotbálek. Na jiné sporty, bohužel čas nezbyl.
Jaké jsou Tvé další zájmy kromě fotbalu a co Tvá rodina, podporuje Tě ve fotbalu?
Celkově se zajímám o sport, ať už jej vykonávám, sleduji nebo si na něj třeba vsadím. Z rodiny mě podporuje hlavně mamka, děda a strýc, kteří jezdí téměř na každý zápas.
S kým si nejvíc rozumíš na hřišti i mimo něj?
Když se nad tím zamyslím, tak to bude David Dlabaja, s tím jsem na hřišti odehrál určitě nejvíc minut, takže asi on.
Máte výborné webovky a fotografie z utkání, řekl bych že nejlepší v soutěži, pomáhá to i Vašim výkonům na hřišti?
Abych se přiznal, naše webové stránky nějak nesleduji, natož stránky ostatních klubů, takže zde nemůžu hodnotit. Co můžu ohodnotit, tak je naše týmová fotografka Iveta Šůstková, která je na každém zápase ať už A týmu nebo B týmu a je radost pak sledovat fotky a různé momentky ze zápasů. Snad to s náma ještě dlouho vydrží...
Za mě momentálně není co vylepšovat. Informací a statistik je tam spousta, takže trenérům a ostatním nadšencům se Váš portál určitě hodí.
Dík za rozhovor a ať se Ti i nadále daří...