Radši si nikde nezpívám, říká David Brabec

Druhý titul Hráče kola během třech týdnů putuje stejnému fotbalistovi! Jak bylo Davidovi Brabcovi, když pozoroval záchrannou službu na hřišti? A jaké otázky si na něj připravily jeho fanynky?

1
Davide, gratuluji k dalšímu ocenění Hráče kola. Budete za něj něco přispívat do týmové kasy?
Děkuji. Samozřejmě do týmové kasy něco budu muset přispět, i když nerad (smích).
Utkání s Roudným jste zvládli a zvítězili 4:0. Jak se vám proti Jihočechům hrálo?
První poločas byl vyrovnaný, ke konci se nesmyslně nechal vyloučit jeden z protihráčů. V druhém poločase jsme chtěli vstřelit co nejrychleji gól, což se nám podařilo. Poté jsme přidali další góly a bez problému hru kontrolovali.
Co vám běželo v hlavě, když jste viděl, jak o zápase na hřiště vjíždí záchranná služba?
Je to nepříjemné, ale vzhledem k tomu, že jsem zaslechl, že to není nic vážného, tak jsem byl docela v klidu.
Další otázky si připravila naše redakce ve spolupráci s vašimi fanynkami z fanklubu. Jsou i ony strůjkyněmi již pravidelných vítězství hráčů Doubravky v našich Sestavách kola?
Určitě ano. Od doby, co zjistily, že Fotbalunas.cz existuje, nedělají nic jiného, než že nám posílají hlasy (smích).
Prý je vaším snem velký dům a velký pes, paradoxně však s přítelkyní máte biewer teriéra. Hodláte přidat nějaké větší plemeno? Případně jaké máte nejradši?
Sice máme malého psa, ale vydá za dvě dogy (smích).
Rád houbaříte. Jaké „úlovky“ řadíte mezi nejlepší, které vám utkvěly v hlavě?
Žádného favorita nemám, každý úlovek je dobrý (smích).
Při svých procházkách lesem si prý také rád zpíváte. Jaké hity patří mezi vaše nejoblíbenější?
To je nepravdivá informace (smích)! Vzhledem k tomu, že neumím zpívat, tak to radši nikde nedělám. Ale fanynky si rády v lese zpívají Káju Gotta a tancují u toho (smích).
Po domácích zápasech chodíte hrát se spoluhráči „střižbu“. O jakou hru se jedná?
To je pravda. Je to klasická hra kámen, nůžky, papír.
Teď však už k nadcházejícímu zápasu Doubravky. Zajíždíte na půdu Sušice, dovolíte jí první body této sezóny?
Určitě ne, jsme připraveni přivézt domů všechny body.