Radim Kolář: Při naší formě je škoda, že bude zimní pauza

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Kapitán a útočný záložník Benešova n. Pl. Radim Kolář. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Stal jste se Hráčem kola. Potěšilo vás vítězství v naší anketě?
Vítězství mě každopádně potěšilo. Ale zásluhu na tom má celý tým (smích).
Do sestavy kola vás vybral trenér Miroslav Vrabec. Souhlasil byste s ním?
Abych řekl pravdu, tak moc ne. V utkání proti Přestanovu se nedařilo tolik, jako v jiných zápasech. Takže jsem překvapený, že trenér vybral zrovna mě.
Máte ponětí, kdo pro vás hlasoval?
Tak určitě to budou spoluhráči a realizační tým. A myslím, že velkou zásluhu na tom má Aleš Pop, který mi to vrací za šesté kolo, kdy se on stal mužem kola.
Jak těžký byl zápas s Přestanovem? Hosté hodně bránili, že?
Přestanov přijel s hodně defenzivní taktikou. Bránili v 8 - 9 lidech a těžko jsme se přes jejich blok dostávali. Hodně nám pomohla branka těsně před koncem prvního poločasu. Ve druhé části už jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Kolo před koncem podzimu máte na prvním místě dvoubodový náskok. Hádám, že s průběhem sezóny panuje spokojenost, ne?
Spokojení určitě jsme. I když jsme mohli mít klidně o dva body více.
V posledním kole vás čeká výjezd do Šluknova. Co od soupeře, kterému se v poslední době daří, očekáváte?
Šluknov se ke konci podzimu rozjel a má dobrou formu. Čeká nás velmi těžké utkání. Myslím, že budou hrát defenzivněji a čekat na rychlé brejky. Ale věřím, že zápas zvládneme a odvezeme si tři důležité body.
Těšíte se na zimní přestávku? Nebo vám bude fotbal chybět?
Při naší současné formě je spíš škoda, že bude zimní přestávka. Na druhou stranu máme čas kvalitně potrénovat a připravit se na jarní část.
Je pro vás postup do I.A třídy prioritou číslo jedna?
Před začátkem soutěže jsme se o postupu moc nebavili. Chtěli jsme hrát vršek tabulky. A to se nám zatím daří. Uvidíme na konci sezony, jak se věci vyvinou.
Co dělá Radim Kolář, pokud nehraje fotbal?
Hodně času trávím v práci. Jinak se snažím věnovat své přítelkyni, kamarádům a svým koníčkům.