Vyšší soutěž mě láká, musel bych ale nabrat fyzičku, směje se Jakub Chmelík

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 8. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Záložník České Kamenice Jakub Chmelík. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Stal jste se Hráčem 8. kola. Máte z vítězství v takové anketě radost?
Samozřejmě, že mám radost. Už jednou jsem skončil na druhém místě, tak teď se to konečně povedlo.
Do sestavy kola vás nominoval trenér Pavel Mokráček. Myslíte si, že to bylo oprávněné?
Oprávněné to asi bylo. Na druhou stranu si myslím, že tam měli být všichni, co byli na hřišti. Třeba Hodač zařídil obě penalty.
Děčínu jste dal hattrick, pomohly vám dvě penalty. Který gól byl nejdůležitější?
Přesně tak, hattrick jsem dal díky dvěma penaltám. Nejdůležitější gól byl ten druhý, kterým jsme srovnali na 3:3. Bylo těžké jít na druhou penaltu v řadě.
Máte vůbec ponětí, kdo pro vás mohl hlasovat?
Myslím si, že hlasovali kluci z kabiny, rodina a kamarádi z práce.
Jak moc důležité bylo vítězství nad Děčínem? Přeci jen, předchozí tři zápasy jste nezvládli...
Tři body byly hodně důležité. A ještě, když se vám v 67. minutě hráči Junioru smějí a vy je v 90. minutě pošlete bez bodů do Děčína. To prostě potěší.
Po osmi kolech máte dvanáct bodů. Jak jste zatím vy osobně spokojený s podzimní části?
Jsem v České Kamenici už asi tři roky. Podzim není naše silná stránka. Myslím si, že bychom po tomhle nakopávacím zápase měli ještě nějaké body ukopat.
V dalším kole hraje v Lovosicích, kterým se nedaří. Co by na ně mohlo platit?
Když budeme hrát tak, jako první poločas proti Modré a bojovat, tak bychom mohli uspět.
Co dělá Jakub Chmelík, když zrovna nehraje fotbal?
Když zrovna nehraju fotbal, trávím čas s přítelkyní. Chodíme se hodně bavit s přáteli, mnoho času trávím v práci. Rád si zahraju FIFU.
Neláká vás zahrát si někdy i vyšší soutěž?
Vyšší soutěž mě samozřejmě láka, musím ale nabrat ještě hodně fyzičky (smích).
Jak jste se vůbec k fotbalu dostal?
K fotbalu mě přivedl taťka, za to jsem mu obrovsky vděčný.
Sledujete Ligu mistrů? Komu v ní fandíte?
Ano, Ligu mistrů sleduji. Tedy, když zrovna nejsem v práci a nebo přítelkyně nesleduje Ordinaci v Růžové zahradě (smích). Fandím Realu Madrid.
Znáte vůbec webový portál fotbalunas.cz?