Máme cíl se pohybovat mezi špičkou a být co nejvýše, říká hráč kola, Roman Žurek

Vítězem hlasovací soutěže Hráč kola se stal Roman Žurek ze Strunkovic.

0
Gratuluji ti k vítězství v naší anketě a zajímalo by mě, jaký byl zápas proti Sousedovicím z tvého pohledu?
Děkuji. Zápas to byl velice těžký, ale nejdůležitější momenty zápasu se odehrály do 15. minuty, když prospíme začátek a prohráváme 2:0. Hraje se potom hrozně těžko, ale nic jsme nevzdali a bojovali jsme dál a proměnit šance, které jsme měli v prvním poločase, mohlo to celé být úplně jinak. V 2. poločase jsme hru otevřeli a měli jsme pár slibných šancí, ale podařila se nám dát jenom jedna šance, ale domácí za pár minut dali na 3:1, a bylo po naději.
Byl jsi překvapený, když ses objevil v sestavě kola, přestože jsi neskóroval a tvůj tým prohrál?
Určitě, byl jsem hodně překvapený. Je to pro mě čest, ale svůj podíl na tom mají mí spoluhráči, které mam okolo sebe.
Kvůli prohře, jste se trochu propadli v boji o první tři místa. Máte nějaký cíl, v jaké části tabulky se chcete pohybovat po podzimní části?
Máme cíl se v tabulce pohybovat mezi špičkou a být nejvýše co to půjde. V týmu je výborná atmosféra, na tréninky se scházíme v hojném počtu a tréninky jsou kvalitně připravené. Trenéři Beneš a Kortus, proto dělají maximum a hrozně jim v tom věřím.
Proti kterému týmu nejraději hraješ a proti kterému se ti hraje špatně?
Nemam takové týmy.
Ke kterému hráči ze současnosti byste se svým stylem hry přirovnal?
Od malička fandím Drogbovi. Nechci se k němu přirovnávat, ale líbí se mi jeho styl. Každý hráč je svým způsobem originál. Nechci se k nikomu přirovnávat jsem sám sebou.
Kdo tě přivedl k fotbalu? A kde všude jsi hrál?
K fotbalu mě přivedl taťka už od malička. Hrál jsem ve Strunkovicích, Prachaticích a v Dynamu a teď zase ve Strunkovicích.
Jaké je tvoje oblíbené číslo dresu? Jaké nosíš teď?
Oblíbený číslo mam 6. Teď nosím 5.
Máš nějaké další koníčky?
Ano, ještě k fotbalu ho i rád pískám.
Co říkáš na naši reprezentaci proti Německu a Ázerbájdžánu?
Je to hodně špatný, ale dál bych to radši nerozebíral.
Jak si myslíš, že dopadne váš příští zápas?
Přijedou k nám Chelčice, není to lehký soupeř, ale věřím tomu, že zase vyhrajeme.