Jakub Kropáč: Chtěli bychom skončit výš než v minulé sezoně!

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Jakub Kropáč z TJ Slovan Sobědruhy!

0
Stal jste se hráčem 2. kola OLPE Plus okresního přeboru Teplic. Máte z tohoto ocenění radost?
Radost samozřejmě mám!
Máte tušení, kdo pro vás hlasoval?
Hlasy mi určitě dali spoluhráči ze Sobědruh, bez nich bych toto ocenění nezískal.
V zápase v Kostomlatech jste o poločase prohrávali 1:0, nakonec z toho byla výhra 1:5. Byla o půli v kabině bouřka?
Právě, že ne, všechno jsme si v klidu vyříkali. Ve druhé půli jsme začali proměnovat šance a zápas otočili.
Ve dvou zápasech jste vstřelil tři branky. Máte na to nějaký recept?
Jsem rád, že se mi zatím daří a snad to takhle půjde dál. Důležité je, aby se dařilo týmu.
Vyhovuje vám více pozice krajního záložníka nebo útočníka?
Poslední 4 roky nastupuji jako krajní záložník, takže asi tam.
Sobědruhy přes léto výrazně posílily. Co zatím říkáte na výkony Toncara a Olexy?
Jsou pro nás velkým přínosem!
V zákulisí se mluví o tom, že by letos chtěly Sobědruhy postoupit. S jakým umístěním byste byl spokojený vy?
Co se týče našich cílů, určitě bychom chtěli skončit výš než v minulé sezoně (4.místo).
V příštím kole doma hostíte Háj, jaké čekáte utkání?
S Hájem to bude velmi těžký zápas, neboť mají kvalitní mužstvo.