Po odebrání pěti bodů se počítá každý, je si vědom důležitosti zápasů hráč kola Martin Kruliš

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 21. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, kterým se stal Martin Kruliš ze Spartaku Chodov. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Martine, kde jste s fotbalem začínal a v kolika letech to bylo?
Začínal jsem v Chodově, když mi bylo 5 a půl let.
Jak se vyvíjela Vaše fotbalová kariéra, kde jste všude hrál?
Moje kariéra není moc pestrá. Hrál jsem pouze ve dvou klubech a to Spartak Chodov a Nová Role.
Nedostal jste nějakou nabídku přestoupit do jiného týmu nebo nemáte chuť zkusit něco jiného?
Pokud vím tak ne. A zkusit něco jiného mě taky neláká.
Jak jste v Chodově spokojený?
V Chodově jsem velmi spokojený.
Chodov má zatím takové rozporuplné výsledky, kdy dokáže přehrát silnějšího, na druhou stranu prohrát se slabším. Navíc dokážete spousty branek nastřílet, ale i inkasovat. Je možné to vůbec vysvětlit?
Závisí to, jestli nám zápas sedne nebo ne. Pokud sedne, jsme schopni vyhrát skorém nad každým. Zase na druhou stranu pokud nesedne, jsme schopni prohrát skorém s každým.
Jak jste spokojený s postavením týmu v tabulce?
Spokojený jsem byl před pár týdny, ale díky odebrání 5 bodů se mi umístění v tabulce vůbec nelíbí.
V předposledním zápase váš kapitán Dutz strčil do rozhodčího, vyfasovali jste tři červené karty. Co jste si k tomu vůbec řekli?
Zápas se nevyvedl jak nám tak ani pánům rozhodčím. Musíme se přes to přenést a zaměřit se na zbytek sezony.
Myslíte, že to bude mít nebo má nějaký vliv na fungování kabiny a týmu jako takového?
Jenom si myslím, že nám bude chybět skvělý golman Jáchym Dutz.
Pojďme k poslednímu utkání. S Královským Poříčím jste remizovali 1:1. Jak byste zápas popsal ze svého pohledu?
Hrál se velmi vyrovnaný fotbal. V prvním poločase se nic moc nedělo. To hlavní přišlo ve druhém poločase. Míč se odrazil na velké vápno, kde už stál připravený Michal Bečvář, který s tečí od obránce překonal brankáře. Bohužel vzápětí se nepodařilo Pepovi Kopeckému odkopnout míč z velkého vápna. Míč se dostal k Dominiku Javorskému, který střelou nestřelou překonal Martina Zahrádku. V pozdějších minutách měl velkou šanci Lukáš Kočí, který bohužel neproměnil. Penalty jsou sázka do loterie, kterou jsme prohráli.
Inkasovali jste pouze jednou, což je vzhledem k předchozím utkáním velký posun. To je právě ta cesta, která vás může nasměřovat za dalšími body?
Samozřejmě čím méně branek dostaneme tím méně branek musíme dát, abychom vyhráli.
Jak byste zhodnotil svůj výkon proti Poříčí?
Nejen proti Poříčí, ale také i v ostatních zápasech nebudu spokojený na 100%. Protože vždy je co zlepšovat.
S jedním bodem za remízu a následnou prohru v penaltách může panovat spokojenost nebo to berete jako ztrátu?
Po odebrání 5 bodů, se počítá každý bod.
Hráči kola v některých klubech kupují metr nebo sud piva, jinde zase platí do kasy. Co čeká Vás?
Já budu muset platit do kasy.
Když vyhraje hlasování Hráče kola někdo z Chodova, přijde na to řeč v kabině nebo to jen přejdete jako, že se nic nestalo?
Ano, padne o tom řeč.
Aktuálním tématem v českém fotbale jsou opilí rozhodčí. Setkal jste se s tím někdy a co vůbec říkáte na celou situaci?
Bohužel jsem se setkal s opilým rozhodčím. Měli by zpřísnit tresty pro rozhodčí.