ROZHOVOR S HRÁČEM 18. KOLA - Petr Janovský

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Petr Janovský.

Petr Janovský, 21letý krajní záložník ve službách Jiskry Mšeno.

0
Tuhle sezónu jste už po druhé zvolen hráčem kola, jaké z toho máte pocity?
A po druhé proti Zákupům, jsem rád, že jsem to vyhrál, to je jasný.
Zápas v Zákupech se vám povedl, co byste mi k tomu řekl?
No povedl, spíš to vyplynulo ze hry celého týmu, první poločas hrůza, i když jsem dal gól, tak hra celkově nebyla dobrá. Až druhý poločas jsme začali hrát to, co po nás trenér chtěl. I když jsme dostali rychlou branku, tak jsme hráli dál a postupně to tam napadalo. (2:5)
Co si myslíte o dosavadním průběhu letošní sezony?
Vyrovnaná soutěž, tedy kromě Přepeří, ty jsou jinde, to každý ví. Jinak na podzim jsme udělali nějaké body, ale myslím, že teď na jaře hrajeme lépe.
Jste ještě mladý, jaké máte fotbalové cíle?
Určitě si zahrát nějakou vyšší soutěž. Klidně i Německo, Rakousko. Uvidíme.
O víkendu vás čeká utkání v Rozstání, s jakým cílem jdete do tohoto střetnutí?
Určitě vyhrát! Nic jiného nebereme. Už víme, že můžeme hrát s každým, že hrajeme dobře a jezdíme po prdeli.
Máte nějaký fotbalový vzor a oblíbený tým?
Z české ligy Lukáš Vácha, ze světa Cristiano Ronaldo a teď se mi hodně líbí Nemanja Gudelj z Ajaxu. Tým jednoznačně Bayern Mnichov.
Na závěr, situace ve Španělské lize je hodně vypjatá, koho tipujete jako celkového vítěze?
Přál bych to Realu, ale myslím, že štěstí bude mít Atlético.
Chtěl byste spoluhráčům, kamarádům, rodině či známým něco vzkázat?