ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Největším zážitkem byl postup do MSFL pravil Kryštof Demel!

Tentokrát jsme vyzpovídali Kryštofa Demela z Březové.

0
Dobrý den pane Demle. Gratuluji Vám k výhře v hlasování o hráče kola. Co na to říkáte?
Zdravím, mockrát děkuji. Co na to říci, určitě je to pro mě čest a v žádném případě bych to nečekal. Musím jen poděkovat těm, co pro mě hlasovali.
Bude Vás to něco stát v kabině?
To určitě bude. :D
Věděl jste o své nominaci?
No abych pravdu řekl, tak věděl :D. Jelikož nás bylo málo na zápas a sám jsem dobíral antibiotika. O tom, že nastoupím jsem se rozhodl jsem asi 2 hodiny před zápasem. Nemohl jsem v tom kluky nechat.
Sledujete náš web fotbalunas.cz?
Určitě, jak jsem se dozvěděl o tomhle webu, tak ho pravidelně sleduji.
Jak hodnotíte poslední zápas s Dolními Životicemi? Prohrávali jste 0:1 a 1:2 a dlouho to vypadalo, že se vám šňůru remíz nepodaří zastavit.
No abych řekl pravdu, zápas se nevyvíjel vůbec dobře. První poločas a první gól šel na můj vrub a nezahrál vůbec to, co se ode mne čeká.
Jak vy sám hodnotíte svůj výkon v tomto zápasu?
Jak jsem říkal, v prvním poločase jsem nezahrál to, co bych měl, ale myslím, že druhý poločas jsem své chyby napravil.
Jak jste viděl své dva vstřelené góly, které otočily skóre zápasu?
První gól si myslím že byl opravdu pěkný a musím jen poděkovat klukům, jak mi ho nachystali byla to krásná akce na 3 dotyky. U druhého jsem měl opravdu velkou dávku štěstí, ale to k fotbalu patří :-).
Co očekáváte od venkovního zápasu s Kyjovicemi, které v minulém kole rozstřílely Nové Sedlice?
Co očekávám, to se těžko řekne. Každý zápas je samozřejmě jiný, ale hlavně spoléháme na obranou hru našeho týmu. Potom musíme doufat, že se nám podaří proměňovat šance, co máme.
Kam sahají ambice Březové? Sice jste jako jediní neprohráli, ale díky pěti remízám jste na pátém místě tabulky.
Tak určitě míří co nejvýše, ale vidíte sám bez vstřelených gólů, nemůžeme pomýšlet na nějaké vysoké umístění…
V kolika letech jste začal hrát fotbal?
Ve druhé třídě za Fulnek.
A proč jste si vybral právě fotbal?
K fotbalu mě dovedla mamka, která mě až do mých 18 let mě vozila na zápasy. Dodnes jsem ji za to vděčný.
Na jakém postu se Vám hraje nejlépe?
Abych řekl pravdu, hrál jsem už všude kromě gólmana. Teď mi opravdu, vyhovuje pozice stopera.