Robin Valenta se stal katem Mikulčic.

Běžela poslední minuta utkání a Robin Valenta svým zásahem sťal šanci Mikulčic na zisk alespoň jednoho bodu. Pojďme se podívat, jak Robin Valenta vidí nejen svou trefu v posledním utkání Okresního přeboru.

Facebook - fotbalunas.cz Jihomoravský kraj

0
Robine, gratuluji vám k vítězství v anketě Hráč kola. Věděl jste, že existuje taková anketa i v nižších soutěžích?
Děkuji. O existenci této ankety vím, ale dodnes jsem ji vůbec nesledoval :-)
V posledním utkání jste strhli vítězství na svou stranu až v samotném závěru utkání? Jaké bylo utkání proti Mikulčicím?
Od první minuty to byl hodně náročný zápas. V polovině prvního poločasu jsme prohrávali už o dvě branky a nevypadalo to vůbec dobře. Hodně nám pomohl kontaktní gól na 2:1, po kterém jsme se herně zvedli a do poločasu ještě stačili srovnat na 2:2. Druhý poločas byl opět nahoru dolů, vítězství chtěli urvat jak hosté, tak jsme ho chtěli urvat i my. Blíže k tomu měli hosté, když po faulu v našem vápně kopali penaltu, kterou proměnili. Ale nás to nepoložilo a ukázali jsme větší touhu po vítězství. Pět minut po obdržené brance se nám podařilo po perfektně zahrané standardce opět srovnat. A nakonec v poslední minutě dali čtvrtou branku a vyhráli. Byl to divoký zápas se šťastným koncem pro nás :-)
V letošní sezóně se Svatobořicím daří. Čemu to přisuzujete?
Ve Svatobořicích jsou skvělí fotbalisté, jen je škoda, že jsme snad ani jeden zápas neodehráli ve stejné sestavě. Ale s tím musíme na téhle úrovni počítat. Zase na druhou stranu to dokazuje, jak kvalitní hráči tam jsou. Skvělá parta kluků, které fotbal baví a možná proto se nám teď tak celkem daří.
Jaké jsou cíle Svatobořic v letošním ročníku Okresního přeboru?
Určitě hrát fotbal :-) a to v horní polovině tabulky, ale podle mě je teď na nějaké cíle ještě brzo, sezona je ještě dlouhá. Po podzimu se bude vědět, o co se bude hrát.
Teď něco o vás. Popište nám svou dosavadní fotbalovou kariéru?
Moje první fotbalové krůčky začali ve Vlkoši, po nějakém roku jsem to šel zkusit do Kyjova a tam jsem zůstal několik let v mládeži a to až do mých 17-ti. Pak byl návrat zpět do Vlkoše a tam asi 6-7 let jsme si fotbal doslova užívali. Pak přišla nabídka zahrát si za Bzenec, tak jsem neváhal a šel do Bzence. A teď jsem ve Svatobořicích.
Jak to máte v kabině? Budete přispívat něčím do kasy za tento rozhovor?
Ještě přesně nevím, co tam máme za sazebník :-)
Máte svůj oblíbený klub, máte svého oblíbeného hráče?
Kdysi to býval Juventus a můj oblíbený hráč, co tam hrával, tak je Edgar Davids. Teď už hlavně fandím všem českým klubům, co hrají evropské poháry, ať se jim tam daří a tím dělají dobré jméno českému fotbalu.
Čemu se věnujete, když svůj čas netrávíte zrovna na zeleném pažitu?
Mimo pažit se věnuji rekonstrukci domu a především mé rodině.
Sledujete fotbalový portál fotbalunas.cz? Co na něj říkáte? Přispěl byste něčím, čím by se portál mohl vylepšit?
Sleduji to jen krátkou dobu a jsem celkem hodně překvapený, že se tak tomu věnujete.
Robine, ještě jednou gratuluji k vítězství. Ať se vám daří jak na hřišti, tak i mimo něj!