Dominik Kubinec vyhrál hlasování podruhé za sebou. Slíbil jsem, že už nebudu střílet, směje se

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 6. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz, kterým se stal již podruhé v řadě Dominik Kubinec. Ten se za Jiskru v 6. kole zaskvěl hattrickem. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

0
Dominiku, v minulém kole jste vyhrál hlasování o nejlepšího hráče. To samé se stalo o týden později. Bylo to pro Vás překvapení?
Rozhodně. Minulý týden jsem řekl přátelům ať mi pošlou nějaké hlasy, ale tento týden jsem to neřešil, a že jsem to vyhrál bylo pro mě příjemné překvapení.
Po vítězství jste vstřelil tři branky. Vítězství v hlasování pro Vás bylo povzbuzením?
Ano, určitě to potěší.
Víte o tom, že jste prvním hráčem, kdo dokázal obhájit pomyslný titul v hlasování?
3)Nene nevěděl, ale vážim si toho.
Co říkali kluci v kabině?
Nějaké té narážky tam byly. Taky chci aby to vyhrál někdo jiný od nás z týmu. Slíbil jsem jim, že už nebudu střílet (smích).
Teď abychom se také dostali k zápasu...vstřelil jste v něm hattrick. Jak byste popsal své branky?
První branka padla tak, že brankář mi vyrazil míč na nohu a já vystřelil. Druhou branku jsem dorážel do prázdné branky. Na třetí branku jsem dostal výbornou přihrávku za obranu a brankáře jsem obstřelil. Tímto bych chtěl i poděkovat svým spoluhráčům, protože všechny branky mi vybojovali v podstatě oni.
Jak byste zhodnotil celkový výkon mužstva ve vítězném zápase?
První poločas byl zřejmě zatím nejlepší v celé sezoně. Druhý poločas jsme po brance na 4:1 polevili a nějak jsme přestali hrát. Naštěstí jsme to udrželi.
Dá se říci, že Vy osobně máte fazónu jako „Brno“?
Dá se říci, že se mi momentálně daří, ale nechci rozhodně nic podcenit. Já osobně vím, že to může být mnohokrát lepší.