Vaněček Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krásné Údolí - Počerny 2:3p. (1:2) 10.10. 13:00 -
Štědrá - Kolová B 14:0 (4:0) 04.10. 14:00 -
Potůčky - Hroznětín B 4:9 (3:5) 26.09. 16:30 -
Hroznětín B - Děpoltovice 5:1 (1:1) 20.09. 15:00 -
Otročín - Krásné Údolí 0:1 (0:1) 13.09. 14:00 -
Kolová - Žlutice B 13:0 (5:0) 05.09. 17:00 -
Počerny - Junior KV 5:2 (1:0) 05.09. 13:30 -
Bečov - Božíčany 2:2 (1:1) 09.11. 14:00 -
Kolová B - Vojkovice 2:4 (1:3) 02.11. 14:00 -
Hroznětín B - Kyselka 2:1 (0:0) 27.10. 14:30 -
KV-Dvory - Stanovice 1:5 (1:3) 20.10. 15:00 -
Kyselka - Potůčky 3:2 (3:1) 19.10. 15:00 -
Nová Role B - Hájek 7:0 (4:0) 13.10. 15:00 -
Krásné Údolí - Abertamy 5:0 (2:0) 05.10. 16:00 -
Nová Role B - Počerny 2:3p. (2:2) 29.09. 15:00 -
Kolová B - Bochov 1:3 (0:2) 22.09. 15:00 -
Štědrá - Hájek 6:0 (2:0) 15.09. 13:30 -
Březová - Bochov 1:3 (1:2) 07.09. 17:00 -
Božíčany - Kolová B 5:3 (3:2) 07.09. 10:30 -
Verušičky - Kolová B 8:0 (2:0) 31.08. 17:00 -
Krásné Údolí - Sokol Sadov 1:5 (0:3) 24.08. 17:00 -
Bochov - Jáchymov 3:0 (1:0) 17.08. 17:00 -
Nové Hamry - Březová 1:5 (1:2) 15.06. 13:30 -
Nejdek B - Božíčany 3:2 (2:0) 09.06. 15:00 -
Vojkovice - Sedlec 2:1 (0:1) 26.05. 14:00 -
Božíčany - Nové Hamry 0:2 (0:1) 11.05. 10:30 -
Sedlec - Kolová 1:5 (0:4) 04.05. 17:00 -
Božíčany - Sedlec 1:3 (0:1) 27.04. 10:30 -
Verušičky - Nejdek B 1:4 (0:3) 20.04. 17:00 -
Nové Hamry - Pernink 3:6 (0:6) 14.04. 16:00 -
Kolová - Toužim B 4:0 (3:0) 13.04. 14:30 -
Březová - Božíčany 0:3 (0:1) 24.03. 11:00 -
Kolová B - Stanovice 8:2 (4:0) 11.11. 14:00 -
Božíčany - Nejdek B 2:2 (1:1) 10.11. 10:30 -
Nejdek B - Nové Hamry 5:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
Březová - Sedlec 4:5 (1:3) 03.11. 14:00 -
Junior KV - Abertamy 6:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Děpoltovice - Verušičky 3:1 (1:0) 27.10. 14:30 -
Božíčany - Kolová 2:2 (1:2) 27.10. 10:30 -
Kolová - Nové Hamry 7:0 (3:0) 20.10. 15:30 -
Počerny - Hroznětín B 2:1 (1:1) 13.10. 12:30 -
Abertamy - Sokol Sadov 0:5 (0:2) 29.09. 16:00 -
Potůčky - Počerny 6:5 (2:3) 29.09. 13:00 -
Nejdek B - Verušičky 3:2 (1:2) 23.09. 15:00 -
Dalovice - Bečov 3:1 (1:1) 22.09. 10:30 -
Kolová B - Kyselka 3:2p. (2:1) 16.09. 15:00 -
Děpoltovice - Božíčany 1:2 (0:1) 15.09. 16:30 -
Vojkovice - Žlutice B 3:0 (2:0) 02.09. 14:00 -
Žlutice B - Nejdek B 6:3 (4:2) 26.08. 15:00 -
Hájek - Sokol Sadov 0:7 (0:4) 25.08. 17:00