Nehasil Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ústí - Hradec B 2:1 (1:1) 15.03. 18:00 -
Domažlice B - Rokycany 1:0 (0:0) 10.03. 10:30 -
Kladno - Nespeky 5:1 (2:0) 04.11. 10:15 -
Karlovy Vary B - Trstěnice 3:2 (0:2) 29.10. 10:00 -
Toužim - Chodov 2:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
Rokycany - Komárov 2:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Král. Poříčí - Karlovy Vary B 1:6 (0:1) 23.09. 16:30 -
Štětí - Neratovice 1:0 (0:0) 16.09. 10:15 -
Teplice - Zlín 2:1 (1:0) 14.05. 15:00 -
Jihlava - Třinec 2:1 (0:0) 05.05. 18:00 -
Sigma - Ostrava 1:4 (1:2) 30.04. 15:00 -
Dynamo - Jablonec 5:1 (3:0) 23.04. 16:00 -
Bohemians - Boleslav 4:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Slovácko - Ostrava 0:1 (0:1) 08.04. 16:00 -
Zlín - Dynamo 5:1 (2:0) 01.04. 16:00 -
Líšeň - Vyškov 0:1 (0:0) 18.03. 15:00 -
Vlašim - Sparta B 3:0 (1:0) 11.03. 14:30 -
Sigma - Pardubice 2:2 (0:0) 26.02. 15:00 -
Zlín - Teplice 2:1 (2:0) 11.02. 15:00 -
Pardubice - Plzeň 1:1 (0:0) 13.11. 15:00 -
Dynamo - Brno 3:2 (1:0) 05.11. 15:00 -
Sigma - Zlín 2:1 (0:1) 22.10. 16:00 -
Opava - Líšeň 1:2 (1:1) 14.10. 17:00 -
Sparta - Hradec 2:1 (0:1) 01.10. 19:00 -
Slovácko - Jablonec 0:2 (0:0) 18.09. 16:00 -
Ostrava - Pardubice 3:0 (1:0) 11.09. 16:00 -
Boleslav - Hradec 1:2 (0:1) 31.08. 17:30 -
Teplice - Zlín 0:0 (0:0) 27.08. 16:00 -
Pardubice - Liberec 2:1 (2:0) 14.08. 16:00 -
Táborsko - Slavia B 1:1 (0:0) 06.08. 17:00 -
Vlašim - Opava 3:1 (2:0) 14.05. 17:30 -
Líšeň - Sparta B 1:0 (1:0) 11.05. 17:00 -
Vlašim - Třinec 4:1 (1:0) 06.05. 17:30 -
Líšeň - Táborsko 1:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Chlumec - Živanice 1:1 (1:1) 17.04. 10:15 -
Třinec - Varnsdorf 1:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Sparta B - Příbram 1:1 (0:0) 20.03. 10:30 -
Vlašim - Táborsko 2:1 (2:1) 06.03. 14:30 -
Kynšperk - Kraslice 2:0 (0:0) 30.10. 10:30 -
Brozany - Dukla B 2:1 (1:1) 24.10. 14:30 -
Prostějov - Jihlava 2:1 (1:1) 16.10. 15:30 -
Loket - Březová B 4:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
Velvary - Přepeře 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Admira - Hostouň 2:0 (0:0) 03.10. 10:15 -
Varnsdorf - Třinec 5:1 (3:0) 26.09. 16:30 -
Plzeň B - Povltavská FA 1:0 (1:0) 19.09. 10:30 -
Citice - Březová B 7:1 (2:1) 18.09. 16:30 -
Žlutice - Karlovy Vary B 1:6 (1:4) 04.09. 17:00 -
Příbram B - SK Rakovník 5:2 (1:2) 28.08. 16:00 -
Hroznětín - Fr.Lázně 7:1 (3:1) 22.08. 15:00