Kozák Rudolf
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hájek - Kyselka 4:0 (3:0) 23.03. 15:00 -
Kolová B - Krásné Údolí 1:1 (1:0) 17.06. 14:00 -
Chyše B - Kyselka 8:2 (3:1) 11.06. 14:00 -
Bochov - Dalovice 5:2 (0:0) 10.06. 17:00 -
Počerny - Sokol Sadov 1:3 (0:2) 10.06. 14:00 -
Nové Hamry - Chyše B 1:4 (0:2) 04.06. 16:00 -
Sokol Sadov - Abertamy 1:0 (1:0) 21.05. 14:00 -
Kyselka - Potůčky 11:1 (7:0) 20.05. 15:00 -
Chyše B - Kolová B 6:0 (3:0) 14.05. 14:00 -
Merklín - Bochov 6:1 (3:0) 13.05. 17:00 -
Počerny - Otročín 4:1 (3:0) 13.05. 14:00 -
Stará Role - Děpoltovice 8:1 kont. (8:1) 07.05. 17:00 -
Štědrá - Nejdek B 0:5 (0:3) 30.04. 14:00 -
Kyselka - KV-Dvory 2:4 (2:1) 29.04. 15:00 -
Děpoltovice - Útvina 0:3 (0:1) 16.04. 15:30 -
Počerny - Chyše B 3:2 (2:1) 15.04. 13:30 -
Otročín - Kyselka 2:5 (0:3) 09.04. 13:30 -
Bochov - Štědrá 2:4 (2:3) 08.04. 16:30 -
Stará Role - Útvina 1:1 (1:1) 02.04. 15:30 -
Nejdek B - Merklín 1:1 (1:1) 26.03. 15:00 -
Útvina - Dalovice 4:2 (2:2) 25.03. 15:00 -
Krásné Údolí - KV-Dvory 2:6 (2:3) 25.03. 12:00 -
Nejdek B - Božíčany 3:1 (2:1) 30.10. 14:00 -
Hroznětín B - Stará Role 1:1 (0:1) 23.10. 15:00 -
Merklín - Děpoltovice 2:4 (1:2) 22.10. 15:00 -
Nejdek B - Jáchymov 5:0 (3:0) 16.10. 15:00 -
Bečov - Božíčany 5:3 (1:1) 15.10. 15:30 -
Děpoltovice - Stará Role 1:1 (1:0) 09.10. 15:30 -
Bochov - Pernink 4:2 (4:2) 01.10. 16:00 -
Štědrá - Útvina 2:2 (1:1) 25.09. 14:00 -
Abertamy - Otročín 1:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Pernink - Božíčany 6:2 (2:1) 24.09. 13:30 -
Chyše B - Počerny 2:2 (1:1) 18.09. 16:00 -
Štědrá - Bochov 3:1 (0:0) 11.09. 14:00 -
Hroznětín B - Božíčany 1:3 (1:2) 10.09. 17:00 -
Stanovice - Kyselka 4:1 (2:1) 04.09. 17:00 -
Vojkovice - Bochov 8:1 (5:1) 28.08. 14:00 -
Bečov - Dalovice 5:1 (2:0) 20.08. 17:00 -
Krásné Údolí - Kolová B 5:1 (3:0) 20.08. 14:00 -
Štědrá - Hroznětín B 2:2 (1:1) 14.08. 14:00 -
Útvina - Merklín 0:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Krásné Údolí - Potůčky 7:0 (4:0) 13.08. 14:00 -
Kolová B - Hájek 2:2 (0:0) 19.06. 15:00 -
Jáchymov - Kolová 1:5 (0:4) 18.06. 17:00 -
Svatava B - Chyše B 0:4 (0:1) 12.06. 15:00 -
Krásné Údolí - Kolová B 2:2 (1:1) 11.06. 14:00 -
Chyše B - Krásné Údolí 4:1 (3:0) 08.06. 18:00 -
Štědrá - Bochov 0:2 (0:1) 05.06. 14:00 -
Abertamy - Kyselka 4:2 (3:2) 04.06. 17:00 -
Děpoltovice - Hájek 5:2 (3:0) 29.05. 14:00