Mudra Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Holýšov - Mýto 3:5 (2:3) 24.03. 15:00 -
Tlučná - Tlumačov 0:3 (0:2) 23.03. 10:15 -
Kaznějov - Rapid 2:3 (2:1) 16.03. 12:00 -
Nýrsko - Černice 1:2 (1:2) 10.03. 15:00 -
Vejprnice - Rapid 2:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Radnice - Mýto 3:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Dýšina - Horní Bříza B 1:4 (1:4) 04.11. 14:00 -
Staňkov - Tlučná 0:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Kaznějov - Lhota 2:3 (1:1) 28.10. 10:30 -
Mýto - Nepomuk 3:3 (3:1) 21.10. 15:30 -
Vejprnice - Nepomuk 2:0 (1:0) 14.10. 16:00 -
Malesice - Kralovice 8:2 (4:1) 08.10. 16:00 -
Nýrsko - Horní Bříza 1:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Švihov - St. Plzenec 4:1 (2:1) 01.10. 16:00 -
Rapid - Radnice 3:4 (2:2) 28.09. 16:00 -
Kaznějov - Mýto 4:0 (0:0) 23.09. 12:30 -
Černice - Chotíkov 0:3 (0:1) 09.09. 17:00 -
Zruč - Vejprnice 1:2 (0:1) 08.09. 17:30 -
Mochtín - Hrádek 4:3 (1:3) 03.09. 17:30 -
Holýšov - Zruč 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Rapid - Kaznějov 2:1 (1:0) 19.08. 10:00 -
Vejprnice - Horní Bříza 1:1 (1:0) 12.08. 18:00 -
Nýrsko - Stříbro 1:1 (0:1) 05.08. 18:00 -
Rokycany - Komárov 2:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Libiš - Chomutov 0:1 (0:1) 03.06. 10:15 -
Admira B - Hvězda Cheb 6:0 (5:0) 28.05. 14:00 -
Lhota - Chotíkov 1:1 (1:0) 27.05. 18:00 -
Měcholupy - Chanovice 1:3 (0:1) 21.05. 17:00 -
Rapid - Staňkov 10:2 (3:2) 13.05. 10:30 -
Doubravka - Klatovy 1:0 (0:0) 06.05. 17:00 -
Březová - Chomutov 1:0 (1:0) 29.04. 10:15 -
Stříbro - Vejprnice 2:3 (1:2) 15.04. 16:30 -
Újezd - Č. Lípa 0:2 (0:1) 01.04. 10:15 -
Křimice - Smíchov 4:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Komárov - Hořovice 2:0 (1:0) 18.03. 10:30 -
Aritma - Tochovice 1:1 (1:0) 04.03. 10:15 -
Radnice - Nýrsko 0:0 (0:0) 13.11. 14:00 -
Tlumačov - Stříbro 2:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Zbuzany - Bohemians B 1:2 (0:1) 05.11. 10:15 -
Rokycany B - Kralovice 1:5 (1:2) 23.10. 15:30 -
Sokolov - Písek 3:4 (1:3) 22.10. 10:15 -
Rapid - Holýšov 0:2 (0:1) 10.09. 13:00 -
Karlovy Vary - Králův Dvůr 1:0 (1:0) 20.08. 18:00 -
Doubravka - Petřín 3:3 (1:1) 13.08. 17:00 -
Mar. Lázně - Komárov 1:1 (0:1) 06.08. 10:15 -
Březová - Č. Lípa 0:3 (0:2) 11.06. 15:00 -
Nepomuk - Černice 3:2p. (0:1) 04.06. 18:00 -
Rokycany - Doubravka 0:1 (0:1) 03.06. 18:00 -
Dýšina - Malesice 0:3 (0:1) 29.05. 15:00 -
Luby - Mýto B 4:1 (3:1) 21.05. 18:00