Kobielský Julius
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Abertamy - Nové Hamry 10:1 (3:0) 27.05. 17:00 -
Pernink - Dalovice 0:14 (0:7) 27.05. 14:00 -
Jáchymov - Nejdek B 2:6 (1:3) 13.05. 17:00 -
Hájek - Krásné Údolí 5:0 (3:0) 13.05. 14:00 -
Chodov B - H. Slavkov 0:2 (0:0) 23.04. 15:00 -
Kyselka - Stanovice 1:3 (0:2) 01.04. 15:00 -
Božíčany - Vojkovice 3:1 (1:0) 11.06. 10:30 -
Sokol Sadov - Hájek 1:4 (1:3) 08.06. 18:00 -
Jáchymov - Vojkovice 1:2 (1:0) 09.04. 12:30 -
Kolová - Bochov 7:1 (5:1) 02.04. 16:30 -
Stará Role - Bečov 5:1 (2:1) 27.03. 15:00 -
Svatava B - Nové Hamry 4:0 (2:0) 26.03. 15:00 -
Počerny - Kyselka 1:2 (0:1) 26.03. 12:00 -
Krásné Údolí - Sokol Sadov 5:1 (2:0) 19.03. 12:00 -
Vojkovice - Božíčany 2:1 (0:1) 31.10. 14:00 -
Vojkovice - Bochov 1:3 (0:2) 17.10. 14:00 -
Bečov - Verušičky zrušen -
Jáchymov - Božíčany 3:1 (2:0) 02.10. 16:00 -
Kolová B - Nové Hamry 7:0 (3:0) 18.09. 16:30 -
Nové Hamry - Hájek 1:3 (0:1) 12.09. 16:00 -
Bochov - Stará Role 4:7 (3:2) 11.09. 17:00 -
Kyselka - Kolová B 6:3 (6:0) 11.09. 14:00 -
Kyselka - Krásné Údolí 1:2 (0:1) 28.08. 14:00 -
Kolová B - Chyše B 4:1 (3:0) 22.08. 15:00 -
Březová - Nejdek B 1:3 (0:1) 29.08. 10:30 -
Bečov - Sedlec 3:5 (1:4) 22.08. 17:00 -
Nejdek B - Toužim B 6:2 (2:1) 28.04. 15:00 -
Nové Hamry - Dalovice 2:12 (1:7) 27.04. 10:30 -
Bečov - Sedlec 2:2 (1:1) 06.04. 16:30 -
Žlutice B - Vojkovice 1:5 (0:3) 30.03. 15:00 -
Potůčky - Sokol Sadov 4:6 (2:3) 10.11. 11:00 -
Hájek - Potůčky 3:4 (0:3) 03.11. 14:00 -
Toužim B - Bečov 4:4 (3:2) 27.10. 14:30 -
Hájek - Počerny 3:2 (2:1) 20.10. 15:30 -
Kyselka - Stanovice 10:0 (4:0) 13.10. 15:00 -
Kolová - Verušičky 6:1 (1:0) 08.09. 17:00 -
Božíčany - Toužim B 1:1 (1:1) 08.09. 10:30 -
Děpoltovice - Dalovice 1:3 (0:0) 01.09. 16:30 -
Potůčky - Abertamy 3:1 (1:0) 01.09. 14:00 -
Pernink - Děpoltovice 3:2 (1:2) 18.08. 15:00 -
Žlutice B - Děpoltovice B 17:0 (6:0) 16.06. 17:00 -
Kyselka - Pila 1:8 (0:3) 16.06. 13:30 -
Hroznětín B - Stanovice 3:6 (3:1) 16.06. 10:30 -
Nové Hamry - Kyselka 2:2 (0:1) 13.05. 16:00 -
Sedlec - Dalovice 0:4 (0:2) 12.05. 17:00 -
Pila - Vojkovice 4:1 (3:1) 01.05. 17:00 -
Bečov - Kyselka 9:1 (3:0) 28.04. 17:00 -
Toužim B - Nové Hamry 3:0 (0:0) 22.04. 17:00 -
Sedlec - Kolová 3:2 (2:1) 21.04. 17:00 -
Nové Hamry - Dalovice 2:1 (1:0) 15.04. 16:00