Vošmik Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
M. Lázně - Trstěnice B 1:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Křižovatka - Milhostov 11:1 (6:1) 29.10. 14:00 -
V. Hleďsebe - M. Lázně 3:3 (3:3) 28.10. 14:00 -
Milhostov - V. Hleďsebe 1:0 (1:0) 22.10. 14:00 -
Hrozňatov - Křižovatka 0:4 (0:1) 22.10. 10:30 -
Trstěnice B - N. Kostel 1:2 (1:2) 21.10. 14:30 -
Milhostov - M. Lázně 1:2 (1:2) 15.10. 14:00 -
Hrozňatov - St.Voda 1:2 (1:0) 15.10. 10:30 -
Kynžvart - Luby 3:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
St.Voda - Vojtanov 0:6 (0:4) 07.10. 13:00 -
Hranice B - St.Voda 5:2 (4:1) 01.10. 14:00 -
N. Kostel - V. Hleďsebe 4:2 (3:2) 30.09. 10:30 -
N. Kostel - M. Lázně 4:2 (2:0) 16.09. 16:30 -
Luby - St.Voda 1:3 (1:1) 16.09. 13:30 -
V. Hleďsebe - Křižovatka 1:2 (0:2) 09.09. 17:00 -
N. Kostel - Hrozňatov 1:2 (0:0) 02.09. 17:00 -
Hranice B - Trstěnice B 4:0 (3:0) 27.08. 14:00 -
Vojtanov - N. Kostel 4:0 (3:0) 26.08. 17:00 -
St.Voda - M. Lázně 3:6 (1:1) 24.06. 17:00 -
Hrozňatov - Trstěnice B 1:2 (0:1) 11.06. 10:30 -
M. Lázně - Křižovatka 3:2 (1:2) 04.06. 14:00 -
Hranice B - Hrozňatov 1:5 (1:0) 28.05. 14:00 -
N. Kostel - M. Lázně 0:6 (0:3) 27.05. 14:00 -
Trstěnice B - Kynžvart 0:5 (0:4) 21.05. 17:00 -
M. Lázně - Hranice B 7:2 (3:1) 21.05. 14:00 -
Tři Sekery - Luby 4:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Hranice B - Skalná B 0:5 (0:0) 14.05. 14:00 -
N. Kostel - Milhostov 2:1 (1:0) 13.05. 10:30 -
Milhostov - M. Lázně 4:2 (2:1) 07.05. 14:00 -
Hrozňatov - Kynžvart 3:2 (2:0) 07.05. 10:30 -
Křižovatka - Vojtanov 1:4 (1:1) 30.04. 14:00 -
Skalná B - Luby 0:3 (0:1) 23.04. 10:30 -
Vojtanov - N. Kostel 3:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Hranice B - Kynžvart 2:4 (0:3) 16.04. 14:00 -
Trstěnice B - Milhostov 3:2 (3:1) 09.04. 16:30 -
M. Lázně - Skalná B 3:1 (1:0) 02.04. 14:00 -
Trstěnice B - Vojtanov 1:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Skalná B - Milhostov 2:4 (1:0) 06.11. 10:30 -
N. Kostel - Křižovatka 2:4 (0:3) 29.10. 14:00 -
Skalná B - Trstěnice B 3:4 (1:2) 23.10. 10:30 -
Kynžvart - Milhostov 6:2 (4:0) 22.10. 15:00 -
St.Voda - Tři Sekery 1:5 (1:3) 22.10. 12:30 -
Trstěnice B - St.Voda 3:2 (1:1) 16.10. 15:30 -
Vojtanov - Skalná B 5:1 (2:0) 15.10. 15:30 -
Křižovatka - Milhostov 10:2 (3:2) 09.10. 14:00 -
Luby - Tři Sekery 0:3 (0:1) 08.10. 16:00 -
Milhostov - N. Kostel 0:3 (0:1) 02.10. 14:00 -
Skalná B - Hranice B 5:0 (2:0) 02.10. 10:30 -
Křižovatka - Trstěnice B 7:1 (1:1) 25.09. 14:00 -
Luby - Vojtanov 5:1 (2:0) 24.09. 16:30