Marek Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
V. Pavlovice - Valtice 5:1 (2:1) 08.05. 10:30 -
Bosonohy - Krumvíř 3:3 (3:1) 07.05. 16:30 -
Boskovice - Rousínov 1:1 (1:1) 15.04. 15:30 -
Sparta Brno - Bystrc 2:4 (1:1) 09.04. 15:30 -
Ráječko - Kuřim 1:2 (0:2) 26.03. 14:00 -
Boskovice - Bystrc 0:0 (0:0) 10.10. 15:30 -
Hovorany - St. Poddvorov 0:2 (0:1) 26.09. 15:30 -
Bosonohy - Bystrc 2:2 (1:0) 11.09. 16:30 -
Bohunice - Bystrc 4:3 (1:2) 26.09. 10:15 -
Svratka - Ráječko 1:3 (0:1) 19.09. 15:00 -
Milotice - Dubňany 0:4 (0:0) 13.09. 16:00 -
MS Brno - Boskovice 3:0 (1:0) 05.09. 16:00 -
RAFK - Dobšice 3:1 (2:1) 08.08. 17:00 -
Únanov - Přibice 1:2 (1:1) 12.10. 15:00 -
Šlapanice - Tišnov 2:1 (1:0) 28.09. 15:30 -
Rakvice - Dubňany 2:0 (1:0) 07.09. 16:00 -
Kunštát - Dobšice 3:1 (2:0) 01.09. 16:30 -
Milotice - Velká n. Vel. 1:5 (1:2) 18.08. 16:30 -
Hroznová Lhota - V. Pavlovice 3:1 (1:1) 11.08. 17:00 -
Rohatec - Pačlavice 4:1 (1:1) 09.06. 17:00 -
Veselí - Dubňany 4:0 (0:0) 25.05. 17:00 -
Žebětín - Líšeň B 1:4 (0:1) 11.05. 16:30 -
Lužice - Domanín 4:0 (0:0) 28.04. 16:00 -
Slatina - Miroslav 4:3 (1:2) 20.04. 16:00 -
Rakvice - Hroznová Lhota 3:1 (1:0) 13.04. 15:30 -
Velká n. Vel. - V. Pavlovice 0:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
Slatina - Dobšice 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Tuřany - Horní Kounice 2:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Milotice - Hroznová Lhota 0:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Dambořice - St. Poddvorov 2:1 (1:1) 07.10. 15:00 -
Mikulov - Kozojídky zrušen -
Líšeň B - Žebětín 1:0 (0:0) 30.09. 12:30 -
Rohatec - Lednice 1:3 (1:1) 09.09. 16:30 -
Slatina - Zastávka 0:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Milotice - Kyjov 4:5 (2:3) 19.08. 16:30 -
Pohořelice - FK Znojmo 1:1 (1:0) 11.08. 17:00 -
SK Uhřice - Nikolčice 5:0 (2:0) 16.06. 16:30 -
Jundrov - Jevišovice 1:0 (0:0) 02.06. 10:30 -
Dědice B - Nesovice B 12:0 (5:0) 27.05. 16:00 -
Kyjov - Rakvice 1:2 (1:1) 20.05. 10:15 -
Kohoutovice - Pohořelice 2:2 (2:1) 05.05. 10:30 -
Líšeň B - Miroslav 4:0 (3:0) 22.04. 13:45 -
SK Uhřice - Kněždub 2:4 (1:2) 31.03. 15:30 -
Slovan - M. Krumlov B 3:0 (2:0) 21.10. 14:30 -
Rájec-Jestřebí - Medlánky 0:2 (0:2) 24.09. 15:30 -
Soběšice - Babice 0:2 (0:1) 09.09. 16:00 -
Hovorany - Charvátská 2:2 (0:0) 27.08. 16:30 -
SK Uhřice - Břeclav B 2:1 (1:1) 20.08. 16:30 -
Charvátská - SK Uhřice 4:3 (2:2) 11.06. 16:30 -
Soběšice - Rájec-Jestřebí 3:2 (2:0) 03.06. 14:30