Weiss Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ždánice - Šardice 0:1 (0:1) 17.03. 15:00 -
Soběšice - Slovan 2:1 (0:1) 07.10. 12:30 -
Kyjov - Ždánice 5:2 (4:0) 26.08. 17:00 -
Kohoutovice - Slatina 6:1 (3:1) 19.08. 10:30 -
Ořechov - ČAFC 1:1 (0:0) 12.08. 17:30 -
Slatina - Rajhradice 0:1 (0:1) 07.04. 14:00 -
Milotice - V. Pavlovice 3:2 (1:2) 05.11. 14:00 -
Žebětín - M. Krumlov 0:2 (0:0) 01.10. 15:30 -
Lokomotiva - Ráječko B 1:4 (0:2) 24.09. 16:00 -
FKD - Rudice 1:0 (0:0) 18.09. 10:30 -
Zastávka - Zbraslav 4:1 (2:0) 10.09. 16:30 -
Vojkovice - Valtice 2:2 (0:1) 27.08. 10:30 -
Veselí - V. Pavlovice 0:4 (0:1) 20.08. 17:00 -
Kunštát - Tišnov 3:1 (2:1) 15.05. 16:30 -
Pohořelice - Přímětice 4:0 (1:0) 14.05. 10:30 -
Blatnice - Svatobořice 0:4 (0:3) 01.05. 16:30 -
Milotice - V. Pavlovice 2:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Hroznová Lhota - Valtice 4:1 (2:1) 03.04. 15:30 -
Svratka - Ratíškovice 2:1 (1:1) 31.10. 10:30 -
Zastávka - RAFK 4:1 (0:0) 16.10. 15:00 -
Hroznová Lhota - Lednice 0:2 (0:1) 19.09. 16:00 -
Soběšice - Zastávka 0:3 (0:1) 29.08. 17:00 -
Žebětín - Rajhradice 1:2 (0:0) 28.08. 17:00 -
Vojkovice - Slovan 2:2 (1:1) 21.08. 17:00 -
Šlapanice - Lednice 0:6 (0:2) 07.08. 16:30 -
Rohatec - Šlapanice 3:1 (2:1) 11.10. 15:00 -
Zastávka - Tišnov 0:2 (0:1) 26.09. 15:30 -
Bohunice - MS Brno 4:2 (1:1) 29.08. 10:15 -
Boskovice - Ratíškovice 2:0 (1:0) 15.08. 10:30 -
Slatina - Zbraslav 1:2 (1:2) 02.11. 10:15 -
Líšeň B - Svratka 1:1 (0:1) 19.10. 14:30 -
M. Krumlov - Ivančice 0:0 (0:0) 13.10. 15:00 -
Bosonohy - Ráječko 5:1 (2:1) 21.09. 15:30 -
Mutěnice - MS Brno 1:0 (1:0) 11.09. 16:30 -
Krumvíř - Svratka 5:3 (1:3) 24.08. 12:15 -
Žebětín - Soběšice 4:2 (2:0) 17.08. 17:00 -
Šlapanice - Kunštát 2:6 (2:3) 02.06. 16:30 -
Rajhradice - Přímětice 3:1 (2:1) 19.05. 17:00 -
Veselí - Milotice 2:1 (0:0) 27.04. 16:00 -
Zbraslav - Rajhradice 1:2 (1:1) 21.04. 13:30 -
Dražovice - Vilémovice 1:2 (1:1) 07.04. 15:30 -
Rohatec - Velká n. Vel. 1:2 (0:1) 24.03. 15:00 -
Dobšice - Žebětín 2:0 (1:0) 28.10. 14:00 -
Valtice - Šardice 1:0 (0:0) 06.10. 10:30 -
Milotice - Lednice 0:3 (0:0) 23.09. 15:30 -
Dražovice - FKD 3:1 (1:1) 16.09. 16:00 -
Veselí - Rakvice 1:1 (1:1) 08.09. 16:30 -
Dubňany - Kyjov 1:1 (0:1) 02.09. 16:30 -
Kyjov - V. Pavlovice 4:2 (1:1) 12.08. 10:15 -
Kunštát - Start 1:6 (1:3) 17.06. 16:30