NOVOTNÝ Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Přestanov - Malečov 5:3 (3:1) 23.03. 14:00 -
Malečov - Libouchec B 7:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Vaňov - Chabařovice 3:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Petrovice - Vaňov 2:1 (0:0) 14.10. 16:00 -
Libouchec B - Střekov 2:9 (2:3) 07.10. 10:30 -
Malečov - Petrovice 5:1 (2:0) 23.09. 16:00 -
Chabařovice - Tisá 3:2p. (1:1) 09.09. 10:30 -
Tisá - Petrovice 3:2p. (1:1) 02.09. 16:00 -
Petrovice - Skorotice 6:0 (3:0) 26.08. 10:30 -
Brná B - Valtířov 8:3 (4:0) 15.06. 18:00 -
Svádov B - Trmice B 2:6 (1:4) 11.06. 16:00 -
Mojžíř B - Dubice 2:3 (1:1) 28.05. 17:00 -
Brná B - Velké Chvojno 8:3 (4:2) 17.05. 17:00 -
Trmice - Skorotice 11:1 (6:0) 13.05. 10:30 -
Brná B - Sebuzín B 5:0 (2:0) 30.04. 13:00 -
Sebuzín - Povrly 4:0 (3:0) 22.04. 17:00 -
Chabařovice - Trmice 2:4 (1:2) 01.04. 10:30 -
Skorotice - Petrovice 1:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Mojžíř B - Trmice B 4:5 (3:1) 06.11. 14:00 -
Mojžíř B - Svádov B 2:3 (0:2) 09.10. 16:00 -
Mojžíř B - Sebuzín B 3:2 (1:1) 02.10. 16:00 -
Libouchec B - Sebuzín 1:0 (0:0) 21.08. 10:00 -
Velké Březno B - Skorotice 3:4p. (2:0) 22.05. 17:00 -
Velké Březno - Povrly 5:0 (1:0) 01.05. 17:00 -
Trmice - Malečov 1:0p. (0:0) 27.03. 14:30 -
Skorotice - Trmice B 4:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Přestanov - Velké Chvojno 4:6 (2:3) 16.10. 13:30 -
Velké Březno B - Svádov B 2:4 (0:2) 10.10. 16:00 -
Loko Děčín - Brná B 1:4 (0:2) 03.10. 16:00 -
Sebuzín - Tisá 2:0 (0:0) 02.10. 16:30 -
Libouchec B - Vaňov 2:8 (1:4) 26.09. 14:00 -
Malečov - Povrly 1:4 (0:1) 18.09. 16:00 -
Velké Březno B - Dubice 5:6p. (1:2) 12.09. 17:00 -
Libouchec B - Sebuzín 1:6 (1:2) 11.09. 10:30 -
Tisá - Petrovice 2:3p. (1:1) 28.08. 16:30 -
Povrly - Mojžíř B 9:3 (5:0) 05.09. 10:30 -
Mojžíř B - Chabařovice 2:3p. (1:0) 16.11. 13:30 -
Velké Žernoseky - Křesín 8:1 (3:0) 09.11. 14:00 -
Přestanov - Petrovice 2:1p. (0:1) 02.11. 10:15 -
Skorotice - Telnice 1:3 (1:1) 19.10. 15:30 -
Loko Děčín - Chabařovice B 2:1 (2:1) 13.10. 16:00 -
Dubice - Telnice 4:2 (2:0) 05.10. 16:00 -
Povrly - Přestanov 6:3 (1:1) 21.09. 14:00 -
Chuderov B - Velké Chvojno 7:2 (1:1) 07.09. 13:30 -
Malečov - Chlumec B 4:0 (1:0) 01.09. 17:00 -
Sebuzín - Chlumec B 1:0 (0:0) 06.10. 16:00 -
Chuderov B - Vaňov 2:1 (1:1) 29.09. 13:30 -
Loko Děčín - Skorotice 11:0 (4:0) 23.09. 16:30 -
Telnice - Brná B 5:2 (2:1) 15.09. 16:30 -
Mojžíř B - Vaňov 5:3 (3:3) 01.09. 17:00