PŘENOSIL Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ruda - Javorník 1:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Újezdec - Domaželice 1:4 (0:2) 21.10. 14:30 -
Nový Malín - Ruda 2:3 (1:2) 30.09. 15:00 -
Pavlovice - Brodek u PV 1:5 (0:3) 17.06. 16:00 -
Mor. Beroun - Kožušany 2:4 (2:3) 11.06. 17:00 -
Vrchoslavice - Pavlovice 3:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Písečná - Ruda 1:4 (0:3) 27.05. 17:00 -
Újezdec - Brodek u PV 1:1 (0:0) 29.04. 16:00 -
Ruda - Oskava 5:0 (3:0) 09.04. 15:30 -
Tovačov - Radslavice 0:1 (0:1) 02.04. 15:30 -
Paseka - Plumlov 6:0 (3:0) 02.10. 15:00 -
Chomoutov - Protivanov 0:2 (0:1) 24.09. 15:30 -
1.FC Olešnice - Libina 4:3 (1:2) 17.09. 15:30 -
Loštice - Paseka 2:3p. (2:1) 19.06. 17:00 -
Bělotín - Lipník 1:2p. (1:1) 11.06. 17:00 -
1.FC Olešnice - Paseka 1:2 (1:0) 30.04. 16:30 -
Beňov - Určice 8:2 (4:1) 24.04. 16:00 -
Slatinice - Kožušany 0:4 (0:2) 10.04. 15:30 -
Určice - Bělotín 1:2 (0:2) 03.04. 15:30 -
Bělkovice - Lesnice 2:1p. (1:0) 02.04. 15:30 -
Jindřichov - Nový Malín 3:2 (0:1) 30.10. 14:30 -
Tovačov - Hor. Moštěnice 4:5p. (1:2) 24.10. 14:30 -
Hněvotín - Šternberk B 4:1 (1:1) 16.10. 14:30 -
Kožušany - Mor. Beroun 4:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Haňovice - Hněvotín 0:1 (0:0) 26.09. 15:30 -
Bernartice - Bludov 4:2 (1:0) 25.09. 15:30 -
Klenovice - Radslavice 7:4 (5:4) 11.09. 16:00 -
SFK Nedvězí - Slatinice B 3:1 (2:0) 02.11. 14:00 -
Nová Hradečná - Příkazy 1:3 (0:1) 27.10. 14:30 -
Sokol Vilémov - Nemilany 1:3 (1:2) 20.10. 14:30 -
Hodolany - Drahanovice 8:0 (4:0) 06.10. 15:00 -
TJ Střeň - Velký Újezd 3:1 (0:0) 08.09. 15:00 -
FC Jiříkov - Nemilany 0:4 (0:1) 31.08. 16:00 -
SFK Nedvězí - Střelice 2:5 (1:3) 08.06. 10:00 -
Velký Újezd - Slatinice B 3:0 (0:0) 19.05. 17:00 -
FC Jiříkov - Štarnov 3:4 (1:2) 18.05. 17:00 -
TJ Dalov - Sokol Hnojice 0:2 (0:1) 12.05. 15:00 -
SFK Nedvězí - Sokol Pňovice 2:6 (1:3) 11.05. 16:30 -
TJ Tršice - Sokol Odrlice 0:4 (0:3) 21.10. 14:30 -
Slatinice B - TJ Střeň 4:2 (0:1) 30.09. 15:30 -
Blatec - Červenka 1:2 (0:0) 29.09. 15:30 -
Velký Týnec - Drahanovice 4:1 (2:0) 23.09. 15:30 -
Štěpánov - Střelice 0:4 (0:1) 22.09. 15:30 -
Chválkovice B - Bohuňovice B 1:2 (0:1) 09.09. 15:00 -
Hodolany - Červenka 0:1 (0:1) 02.09. 16:00 -
SK Grygov - Chválkovice B 9:4 (6:3) 01.09. 16:00 -
Velký Újezd - Drahlov 0:2 (0:2) 26.08. 16:30 -
Hlubočky B - Sokol Luká 2:3p. (0:1) 26.08. 10:15 -
Náklo - Drahanovice 6:2 (4:1) 25.08. 16:30 -
SFK Nedvězí - Chválkovice B 2:3p. (1:1) 19.08. 16:30