NAHODIL Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Tuřany - Blansko B 3:2 (1:1) 16.09. 10:30 -
FKD - Babice 3:2 (2:1) 27.08. 10:30 -
Žabčice - Podolí B 3:3 (2:1) 17.06. 17:00 -
Vev. Bítýška - FKD 1:5 (0:1) 10.06. 17:30 -
Střelice - Újezd 1:2 (1:2) 28.05. 17:30 -
Lokomotiva - FKD 4:2 (3:2) 13.05. 17:00 -
Medlánky - Babice 2:2 (0:2) 27.04. 18:00 -
Svatobořice - Ratíškovice B 0:0 (0:0) 23.04. 16:30 -
Vev. Bítýška - Slavkov 2:0 (0:0) 02.04. 16:00 -
Miroslav - Božice 2:1 (1:1) 25.03. 15:00 -
Čebín - Lokomotiva 0:1 (0:1) 19.03. 15:00 -
Ráječko B - Bohdalice 3:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Rosice B - Přibice 3:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Svatobořice - Velká n. Vel. 6:3 (4:0) 16.10. 15:00 -
Bohdalice - Rudice 3:0 (3:0) 01.10. 15:30 -
Troubsko - Šatov 2:1 (1:0) 17.09. 16:00 -
Moutnice - Mokrá-Horákov 1:1 (0:1) 19.06. 17:00 -
Vev. Bítýška - Podolí 0:3 (0:2) 04.06. 16:30 -
Vysočany - Kobeřice 2:4 (2:1) 17.04. 16:00 -
Ráječko B - Podolí 1:2 (1:0) 14.08. 17:30 -
Mor. Bránice - Mělčany 1:2 (0:1) 04.10. 15:00 -
Tvarožná - Blažovice B 4:4 (3:2) 04.10. 10:30 -
Modřice B - Rajhradice B 0:2 (0:1) 27.09. 15:30 -
Ořechov B - Nová Ves 4:2 (2:2) 20.09. 10:00 -
Přísnotice - Moutnice 2:0 (0:0) 19.09. 15:30 -
Modřice - Oslavany 0:5 (0:1) 12.09. 10:15 -
Rosice B - Vys. Popovice 7:1 (3:1) 06.09. 16:00 -
Židlochovice - Přísnotice 2:1 (2:1) 05.09. 16:00 -
Měnín B - Blažovice B 4:4 (2:2) 04.09. 17:30 -
Lažánky - Babice 6:1 (1:1) 30.08. 10:00 -
Dolní Kounice - Mor. Knínice 4:2 (4:1) 16.08. 17:00 -
Oslavany - Troubsko 3:0 (0:0) 08.08. 17:00 -
Modřice - Blučina 5:1 (2:0) 08.08. 10:15 -
Židlochovice - RAFK B 1:2 (0:1) 02.11. 14:00 -
Drásov - Rosice B 1:2 (1:2) 27.10. 14:30 -
Ořechov - Vojkovice B 5:1 (4:1) 13.10. 15:00 -
Lažánky - Babice 6:3 (2:1) 13.10. 10:00 -
Rosice B - Deblín 4:0 (1:0) 06.10. 15:00 -
Újezd B - Blažovice B 6:1 (4:1) 22.09. 15:30 -
Popůvky - Troubsko 2:3 (1:3) 21.09. 15:30 -
Měnín - Blažovice 4:1 (3:1) 15.09. 16:00 -
Nová Ves - Modřice B 5:1 (3:0) 14.09. 16:00 -
Kupařovice - Blučina 7:0 (2:0) 31.03. 15:00 -
Ořechov - Měnín 0:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Přísnotice - Šlapanice B 0:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Ořechov B - Újezd B 5:2 (2:2) 28.10. 14:00 -
Šlapanice B - Dolní Kounice 6:2 (1:1) 27.10. 14:00 -
Rajhradice B - Modřice B 0:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Zakřany - Radostice 2:0 (1:0) 06.10. 15:00 -
Zbraslav B - Zakřany 5:1 (2:0) 30.09. 15:00