JANSA Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čes. Kopisty - Trmice 7:1 (4:0) 14.04. 16:30 -
Šluknov - Mojžíř 6:1 (3:0) 29.03. 16:30 -
T.Kadaň - Brná 1:2 (0:1) 19.11. 13:30 -
Neštěmice - Jílové 7:0 (3:0) 04.11. 10:15 -
Proboštov - Vilémov 3:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Heřmanov - Malšovice 3:1 (0:1) 01.10. 16:00 -
Kostomlaty - Vrbice-Vetlá 4:0 (2:0) 24.09. 16:30 -
Domoušice - Srbice 1:1 (0:0) 17.09. 17:00 -
Malšovice - Sebuzín 9:1 (4:0) 09.09. 13:00 -
Dušníky - Roudnice 4:2 (1:0) 03.09. 17:00 -
Žatec - T.Kadaň 1:2p. (0:1) 26.08. 17:00 -
Strupčice - Bílina 1:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Jílové - Oldřichov 0:3 (0:0) 12.08. 17:00 -
Úpohlavy - Sulejovice 4:2 (3:1) 17.06. 17:00 -
Chlumčany - Obrnice 13:0 (3:0) 17.06. 14:00 -
Modlany - T.Kadaň 3:2p. (0:1) 10.06. 17:00 -
Roudnice - Dobroměřice 2:1 (1:1) 04.06. 17:00 -
Roudnice B - Čes. Kopisty 1:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Žatec - Litoměřicko 2:5 (0:5) 20.05. 17:00 -
Proboštov - Roudnice 2:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Spořice - Ervěnice 2:1p. (0:1) 07.05. 15:00 -
Modlany - Litoměřicko 2:4 (0:1) 22.04. 17:00 -
Dušníky - Čes. Kamenice 8:0 (4:0) 15.04. 12:30 -
Obrnice - Novosedlice 3:4 (3:2) 09.04. 16:30 -
Sulejovice - Velké Žernoseky 1:2 (0:1) 08.04. 16:30 -
Sulejovice - Velemín 1:2 (1:0) 25.03. 15:00 -
H. Jiřetín - Krupka 2:1 (1:0) 25.03. 10:30 -
Údlice - Málkov 9:1 (4:0) 26.11. 10:00 -
Dobkovice - Střekov 2:3p. (2:1) 20.11. 13:30 -
Jílové - Brná 2:3p. (1:1) 12.11. 14:00 -
Ohníč - Duchcov 1:4 (0:4) 05.11. 10:30 -
Nové Sedlo - Roudnice 0:2 (0:0) 29.10. 14:30 -
Chuderov - Malšovice 5:1 (2:1) 22.10. 10:45 -
Dušníky - Chuderov 4:2 (0:0) 16.10. 15:30 -
Souš B - Domoušice 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Meziboří - Litvínov 3:2p. (2:1) 28.09. 10:30 -
Klášterec - Dobroměřice 0:4 (0:2) 24.09. 16:30 -
Třebenice - Vchynice 1:5 (1:2) 17.09. 16:30 -
Spořice - Roudnice 1:2 (1:2) 10.09. 17:00 -
Liběšice - Křešice 2:3p. (1:1) 04.09. 17:00 -
T.Kadaň - Žatec 2:1 (0:0) 01.09. 18:00 -
Jílové - Žatec 1:4 (1:1) 18.06. 17:30 -
Libouchec - Dobroměřice 0:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Union Děčín - Chuderov 2:4 (1:2) 05.06. 15:00 -
Velké Žernoseky - Třebívlice 4:5p. (3:2) 04.06. 17:00 -
Čes. Kopisty - Hostovice 2:4 (2:1) 29.05. 17:00 -
Rovné - Úštěk 3:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Rumburk - Proboštov 3:0 (2:0) 21.05. 17:00 -
Hoštka - Bechlín 4:5p. (3:2) 14.05. 17:00 -
Údlice - Kopisty 3:1 (3:1) 08.05. 17:00