MARTÍNEK Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Zásmuky B - Cerhenice B 5:1 (3:1) 11.11. 14:00 -
B.Poděbrady B - Kostomlaty 3:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Dobřichov - Tuklaty 0:3 (0:2) 15.10. 15:30 -
Bečváry - Konárovice 2:1 (2:1) 01.10. 16:30 -
Velký Osek B - Sendražice 0:2 (0:1) 24.09. 16:30 -
Košťálov - Sedmihorky 2:2 (2:1) 12.08. 17:00 -
Chrudim B - V. Hamry 2:0 (1:0) 03.06. 10:15 -
Chrudim B - Cidlina 2:0 (1:0) 23.04. 10:15 -
Náchod - Čáslav 2:2 (0:1) 25.03. 15:00 -
Trutnov - Hlinsko 3:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
V. Hamry - Dobrovice 6:0 (2:0) 16.10. 10:30 -
Frýdlant - Lomnice 5:1 (1:1) 01.10. 10:30 -
Pěnčín - Hrádek 1:1 (0:0) 06.08. 14:15 -
Kosmonosy - Čáslav 4:4 (1:1) 18.06. 10:30 -
Štětí - Brandýs n.L. 2:1 (0:0) 28.05. 10:15 -
Náchod - Hlinsko 2:0 (1:0) 30.04. 17:00 -
Neratovice - Č. Brod 0:3 (0:2) 09.04. 10:15 -
Mýto - Poříčany 2:0 (0:0) 12.03. 14:30 -
Benátky - Mýto 1:1 (1:0) 17.10. 14:30 -
Trutnov - Tochovice B 4:2 (2:0) 18.09. 15:30 -
Náchod - Letohrad 0:0 (0:0) 28.08. 17:00 -
Neratovice - Kladno 2:1 (0:0) 07.08. 10:15 -
Harrachov - Semily 3:3 (2:1) 11.10. 16:00 -
Višňová - Mšeno 2:7 (1:2) 27.09. 16:00 -
V. Hamry B - Ruprechtice 10:1 (3:1) 19.09. 16:30 -
Mšeno - Sedmihorky 3:1 (0:1) 12.09. 17:00 -
Doksy - Turnov 2:2 (1:2) 05.09. 17:00 -
Č. Kostelec - Jičín 1:6 (0:4) 22.08. 17:00 -
Frýdlant - Hrádek 2:2 (1:2) 02.11. 10:30 -
Bělá - Doubí 3:1 (3:1) 26.10. 14:30 -
Mšeno - Frýdlant 2:4 (0:1) 20.10. 15:30 -
Most - Domoušice 2:3p. (1:0) 28.09. 10:15 -
Žandov - Rozstání 2:2 (2:0) 22.09. 15:00 -
Lomnice - Rynoltice 4:0 (3:0) 14.09. 16:30 -
Desná - Mšeno 2:5 (0:0) 07.09. 17:00 -
Vysoká - Jičín 3:1 (3:1) 24.08. 17:00 -
Přepeře B - Harrachov 3:1 (1:0) 08.06. 14:00 -
Vysoká - Jaroměř 1:2p. (1:0) 01.06. 17:00 -
Hejnice - H. Branná 3:0 (1:0) 25.05. 17:00 -
Dubá - Doksy B 1:3 (0:2) 18.05. 17:00 -
Smržovka - V. Hamry B 3:2 (2:1) 11.05. 17:00 -
Hejnice - Desná 1:4 (0:2) 27.04. 17:00 -
Jenišovice - Mšeno B 2:4 (2:2) 18.04. 17:30 -
Žibřidice - Pěnčín 1:2 (1:1) 13.04. 13:30 -
Mimoň - Stráž p. R. 0:3 (0:1) 23.03. 15:00 -
H. Branná - Ruprechtice 2:2 (1:1) 11.11. 13:30 -
Plavy - Bozkov 3:3 (1:2) 27.10. 14:00 -
Dubí - Meziboří 3:4p. (1:0) 20.10. 12:00 -
Žibřidice - Rozstání 1:1 (0:0) 06.10. 12:30 -
Bělá - Rychnov 4:2 (0:1) 22.09. 13:30