KABOUREK Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
B. Rynholec - Pavlíkov B 6:1 (4:0) 24.03. 15:00 -
Roztoky - Lužná 4:1 (2:1) 11.11. 13:30 -
Senomaty - Janov 1:2 (1:2) 04.11. 14:00 -
Chrášťany - Pavlíkov B 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Kolešovice - Sýkořice 1:2 (0:0) 28.10. 13:30 -
Lišany - Oráčov 7:0 (4:0) 22.10. 15:30 -
Šanov - Roztoky B 2:0 (1:0) 22.10. 13:00 -
Srbeč - Senomaty B 3:4 (3:3) 21.10. 13:00 -
Panoší Újezd - Senomaty B 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Roztoky B - Kroučová 3:1 (2:1) 15.10. 13:00 -
Kroučová - Senomaty B 6:4 (3:2) 08.10. 16:00 -
Srbeč - Petrohrad 1:5 (0:2) 07.10. 13:00 -
Kounov - Roztoky B 3:10 (1:5) 07.10. 10:00 -
Sýkořice - Slabce 3:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Roztoky B - Panoší Újezd 6:1 (0:1) 10.09. 13:30 -
Srbeč - Šanov 0:12 (0:7) 09.09. 13:30 -
B. Rynholec - Chrášťany 5:0 (3:0) 03.09. 17:00 -
Ruda - Slabce 0:1 (0:1) 03.09. 13:30 -
Pavlíkov - Roztoky 0:1 (0:0) 02.09. 17:00 -
Janov - Pavlíkov 5:3 (3:1) 26.08. 17:00 -
Slabce - Olešná 4:0 (1:0) 26.08. 13:30 -
Lišany - Řevničov 1:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Oráčov - Olešná 2:6 (0:4) 20.08. 13:30 -
Pacov - Kostelec 2:4 (2:2) 17.06. 17:00 -
Kamenice - Nehvizdy 2:6 (2:1) 17.06. 14:00 -
Říčany B - Pacov 0:4 (0:0) 11.06. 17:00 -
Úvaly B - Předboj 5:3 (3:1) 10.06. 17:00 -
Čelákovice - Záryby B 4:5 (3:3) 04.06. 17:00 -
Nehvizdy B - Záryby B 3:14 (1:6) 31.05. 18:00 -
Doubek - Křenice 6:2 (2:1) 28.05. 17:00 -
Ondřejov - Pacov 6:1 (5:0) 27.05. 17:00 -
Mukařov - Říčany B 2:3 (1:1) 24.05. 18:00 -
Mratín - Senohraby 3:4 (1:3) 21.05. 17:00 -
Přišimasy - Všestary 10:0 (7:0) 20.05. 17:00 -
Babice - Říčany B 2:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Sluštice - Doubravčice 1:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Šestajovice - Kojetice 3:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
Kamenice - Kostelec 2:3 (1:0) 06.05. 17:00 -
Radošovice B - Strančice 2:0 (0:0) 30.04. 15:00 -
Vel.Popovice B - Hrusice B 0:2 (0:2) 29.04. 17:00 -
Mirošovice - Senohraby 0:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Louňovice - Babice 3:2p. (0:0) 22.04. 17:00 -
Vyžlovka - Sluštice 3:0 (2:0) 22.04. 13:30 -
Brázdim - Nova Ves 0:3 (0:2) 16.04. 17:00 -
Řež - Hovorčovice 3:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Ondřejov - Čestlice 4:0 (2:0) 08.04. 16:30 -
Větrušice - Záryby B 0:4 (0:2) 02.04. 16:30 -
Radošovice - Nehvizdy 2:0 (0:0) 01.04. 16:30 -
Úvaly B - Vyšehořovice 0:4 (0:3) 25.03. 15:00 -
Doubravčice - Hrusice B 6:3 (2:4) 13.11. 14:00