Rosa Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Boskovice - Kuřim 3:1 (1:1) 03.11. 18:00 -
Podolí - Vnorovy 2:1 (1:1) 28.10. 14:00 -
Kunštát - Svratka 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Zastávka - Slatina 2:1 (1:0) 07.10. 10:30 -
Boskovice - Pohořelice 1:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Přímětice - Višňové 5:1 (4:0) 23.09. 16:00 -
V. Pavlovice - Nikolčice 1:0 (0:0) 10.09. 10:30 -
Bosonohy - Boskovice 1:1 (0:0) 09.09. 16:30 -
Svratka - Rousínov 2:4 (2:3) 02.09. 10:30 -
Tvrdonice - Strážnice 3:2 (1:2) 26.08. 17:00 -
Mutěnice - Lednice 2:0 (0:0) 18.08. 18:00 -
Mutěnice - Líšeň B 1:2 (1:0) 09.06. 17:30 -
Tvrdonice - Kozojídky 0:3 (0:1) 28.05. 17:30 -
Mutěnice - Bystrc 0:2 (0:1) 24.05. 17:30 -
Kuřim - Ratíškovice 6:0 (1:0) 13.05. 10:15 -
Svratka - Krumvíř 5:1 (2:0) 29.04. 10:30 -
Valtice - Vojkovice 1:2 (0:1) 07.04. 16:00 -
Hroznová Lhota - Nikolčice 4:1 (3:1) 02.04. 16:00 -
Ráječko - Lednice 4:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Soběšice - Dobšice 0:0 (0:0) 19.03. 10:00 -
Kohoutovice - Milotice 1:0 (1:0) 29.10. 10:30 -
Nikolčice - Vyškov B 6:5 (1:4) 22.10. 11:30 -
Veselí - Vojkovice 1:1 (0:1) 15.10. 15:00 -
Novosedly - Rosice B 1:1 (0:0) 08.10. 15:30 -
Rajhradice - Soběšice 3:0 (0:0) 02.10. 15:30 -
V. Pavlovice - Valtice 8:0 (2:0) 11.09. 10:30 -
Milotice - RAFK 2:2 (1:1) 21.08. 17:00 -
Šlapanice - Slatina 2:1 (1:0) 13.08. 16:30 -
FK Znojmo - Únanov 3:1 (1:1) 11.06. 17:00 -
Milotice - Šlapanice 5:2 (2:1) 04.06. 17:00 -
Veselí - Vacenovice 5:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Ráječko B - Kobeřice 5:5 (2:3) 15.05. 16:30 -
Mutěnice - M. Krumlov 1:0 (0:0) 24.04. 16:00 -
RAFK - Soběšice 1:1 (1:0) 20.04. 17:00 -
Slatina - Kunštát 1:1 (0:0) 15.04. 17:00 -
MS Brno - Ráječko 0:3 (0:2) 09.04. 15:30 -
Svratka - Boskovice 2:1 (0:1) 26.03. 10:30 -
Velká n. Vel. - Vacenovice 4:0 (2:0) 19.03. 14:00 -
Rousínov - M. Krumlov 4:0 (3:0) 06.11. 14:00 -
Sparta Brno - Mutěnice 1:0 (1:0) 30.10. 14:00 -
Slovan - Soběšice 2:2 (2:2) 23.10. 11:30 -
Ráječko - Mutěnice 4:1 (2:0) 17.10. 15:00 -
Lednice - Vacenovice 6:0 (5:0) 09.10. 15:30 -
Kuřim - Líšeň B 2:0 (2:0) 02.10. 10:15 -
Hustopeče - Boleradice 2:4 (0:0) 26.09. 16:00 -
Bohunice - MS Brno 4:0 (4:0) 25.09. 10:15 -
Zbraslav - Tišnov 1:3 (1:1) 19.09. 16:00 -
Ivančice - M. Krumlov 4:1 (1:0) 11.09. 16:30 -
Boskovice - Bosonohy 2:1 (1:1) 05.09. 16:30 -
Sparta Brno - Krumvíř 4:0 (3:0) 28.08. 17:00