TOMAN Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krásný Les - Hejnice B 2:1 (2:1) 23.03. 15:00 -
Frýdlant C - Víska 3:3 (2:1) 28.04. 18:00 -
B. Kostel B - Frýdlant B 3:3 (1:2) 23.10. 15:30 -
JOKERS - Mníšek 3:1 (2:1) 16.10. 15:00 -
Hejnice B - Horní Řasnice 8:0 (4:0) 09.10. 15:00 -
Dolní Řasnice - Frýdlant B 7:0 (2:0) 08.10. 16:00 -
Doubí B - Osečná 0:8 (0:3) 25.09. 16:30 -
Rynoltice - Nová Ves 3:2 (0:1) 17.09. 14:00 -
Stráž n.N. B - Nová Ves 1:4 (1:1) 03.09. 17:00 -
Krásný Les - Rynoltice 2:5 (0:3) 27.08. 17:00 -
JOKERS - Krásný Les 1:4 (0:3) 21.08. 15:00 -
Nová Ves - Višňová B 5:1 (4:0) 14.08. 14:00 -
Nová Ves - B. Kostel B 5:2 (4:0) 12.06. 17:00 -
Nové Město - Osečná 6:1 (1:0) 11.06. 17:00 -
Kr. Studánka B - Rynoltice 2:1 (0:0) 11.06. 14:00 -
Hejnice B - Jindřichovice 4:0 (2:0) 05.06. 15:00 -
Mníšek B - Raspenava 0:3 (0:1) 04.06. 17:00 -
Frýdlant C - Bulovka 1:3 (1:1) 03.06. 18:00 -
Hejnice B - Bílý Potok 4:0 (0:0) 29.05. 15:00 -
Nové Město - Frýdlant B 4:1 (2:1) 28.05. 17:00 -
Zdislava - Hlavice 1:7 (0:5) 28.05. 10:30 -
JOKERS - Osečná 2:4 (1:2) 22.05. 15:00 -
Vratislavice B - Václavice 4:0 (1:0) 15.05. 17:00 -
Hejnice B - Krásný Les 0:3 (0:3) 08.05. 15:00 -
Kunratice - Frýdlant C 0:8 (0:1) 07.05. 17:00 -
Hlavice - Václavice 4:0 (2:0) 01.05. 17:00 -
Hlavice - Doubí B 3:4 (2:2) 10.04. 16:30 -
Krásný Les - Bulovka 6:2 (2:1) 02.04. 16:30 -
Višňová B - Machnín 3:5 (0:5) 22.09. 16:30 -
Víska - Bulovka 2:3 (1:1) 21.09. 16:30 -
Chrastava - Hrádek B zrušen -
Stráž n.N. B - Rynoltice 3:3 (3:2) 14.09. 16:30 -
Kr. Studánka B - Hlavice 2:1 (0:1) 07.09. 17:00 -
Dolní Řasnice - Frýdlant B 5:1 (3:0) 31.08. 17:00 -
Kunratice - Bulovka 1:4 (0:1) 24.08. 17:00 -
Vratislavice B - Mníšek 1:2 (0:1) 18.08. 14:00 -
Raspenava - Dětřichov 4:1 (2:0) 17.08. 17:00 -
Hrádek B - Chotyně 4:0 (2:0) 11.08. 15:00 -
Osečná - Nové Město 5:5 (3:2) 10.08. 17:00 -
Český Dub - Rozstání B 1:2 (0:0) 10.08. 13:00 -
Rynoltice - Hrádek B 2:0 (0:0) 15.06. 14:00 -
Chotyně - Machnín 0:1 (0:0) 15.06. 10:00 -
Krásný Les - Bílý Potok 5:2 (5:1) 12.06. 18:00 -
B. Kostel B - Višňová B 4:4 (2:2) 09.06. 17:00 -
Jindřichovice - Víska 1:3 (1:2) 08.06. 17:00 -
Bulovka - Český Dub 2:6 (1:3) 01.06. 17:00 -
Hlavice - Vratislavice B 5:2 (2:0) 26.05. 17:00 -
Jindřichovice - Mníšek B 4:1 (2:0) 25.05. 17:00 -
Nové Město - Frýdlant 3:2 (1:0) 25.05. 14:00 -
Hejnice - Frýdlant C 9:3 (4:1) 19.05. 15:00